Jump to content

Czy leci z nami moderator?


guwer87

Recommended Posts

i  ty guwer morzach propose moderatora tutaj like my polak? xD guwer always in forum so maybe he can be moderator of polskie forum

Link to comment
Share on other sites

i  ty guwer morzach propose moderatora tutaj like my polak? xD guwer always in forum so maybe he can be moderator of polskie forum

 

Cross i like ur sense of humor:D and ur polish:D You are always welcome to our forum :drinks:

Link to comment
Share on other sites

i  ty guwer morzach propose moderatora tutaj like my polak? xD guwer always in forum so maybe he can be moderator of polskie forum

 

 

 

 

Rotfl xD

Link to comment
Share on other sites

Omg Crossfit typ co od początku update do teraz leje wszystkie elfy bez powodu i przyczyny i mając wyjebane na wszystko na nowej wyspie. Nie wiem kto to jest Santor, ale wiem ze gdy do niego napisało się cokolwiek w grze to miał to w dupie i nie odpisywał :P

Link to comment
Share on other sites

ja sie czuje winny ze santor olal forum bo mu do sluchu prawde powiedzialem na forum publicznie (jak zaczol wyciagac priv wiadomosc moje na forum co jest przegieciem wszystkiego) yo

Pzdr ludki

 

z podobnej beczki

btw zapomnialem ująć to po czesci dla ciebie santor i innych ''Osiedla głos - jak ty mi tak ja tobie''  hmm utozsamia sie mocno z tą nutą :x

Link to comment
Share on other sites

No juz Cie lubie :P

 

A na mc nie placz jezeli cie ubija. Grasz elfem, jestes skazany na smierc ;P

 

Nie płaczę tylko to wkurwia ja śmigam sobie po nowej/zjebanej wyspie i dostaję się do kotaravy  czy jak ta śmieszna wioska się nazywa po 2 dniach jej szukania, wpadam przechodzę obok 5 mc a oni nic nie robią a tu nagle taki crosfit wyskakuję z dupy i ubija. Można dostać kurwicy , zwłaszcza jak się samemu nie bije innych , bo po huja ? na irensolt, czy jak to tam się nazywa to niech trwa hulanka można się bić , ale tam to ja się pytam PO CO ?

Link to comment
Share on other sites

Spytaj Santora. O ile jego wielkosc bedzie miala czas i checi to moze cie odpowie na to pytanie. Btw. Elfy nielepsze. Red must dead. Sorry.

 

Ps. Chcesz zyc ? Graj goralem/trupem.

Link to comment
Share on other sites

Krzyżu po prostu uważa że jest super trollem, i dla niego trollowanie to zabijanie nieprzygotowanych. W końcu, to też wkurza, i nie trzeba się wysilać.

Panowie, odbiegamy od tematu.

Jeżeli chcecie, ja mogę wystartować na moda.

Link to comment
Share on other sites

Wzruszylo mnie to.

W nagrode dam Ci przepis na kanapke z maslem.

1. Chleb.

2. Maslo.

 

Szukasz zaczepek z kazdej mej wypowiedzi robisz nagonke prosze bardzo rob tak dalej hmm niech sie uzbiera ... Na warspear dalej klnij takze ;)

Link to comment
Share on other sites

Sorry za dwa posty ...

 

Co do startowania moda ;) hmm nie znam cie wiec glos moj neutralny bo nie wiem czy masz jakies dosw w prowadzeniu tego czy jestes bezwezgledny oraz konsekwentny dla każdego

Link to comment
Share on other sites

Szukasz zaczepek z kazdej mej wypowiedzi robisz nagonke prosze bardzo rob tak dalej hmm niech sie uzbiera ... Na warspear dalej klnij takze ;)

 

Jak to ktoś keidys powiedzial " Nie dyskutuj z głupcenbo sprowadzi Cię do swojego poziomu,  a później pokona doświadczeniem."

Link to comment
Share on other sites

Jak to ktoś keidys powiedzial " Nie dyskutuj z głupcenbo sprowadzi Cię do swojego poziomu,  a później pokona doświadczeniem."

 

oj niestety nie sprowadzi od czego sa screeny support od czego jest chodzby baned chat za wuglary zbiera sie ;) nvm Tarczaaa trzymajmy sie tematu Oooo tyle powiem
Link to comment
Share on other sites

Za forum zaglądam codziennie, mozna sprawdzac na bierzaco daty ostatnich wizyt w profilu. Wilk nie przez Ciebie - to co napisałeś mnie nie rusza bo to forum tworza gracze a ja mam tu trzymac tylko jako-taki porzadek utrzymujac go na poziomie graczy ktorzy sie tu wypowiadaja. I nie elfy mnie nie olały. Jak jeszce jakies pytania i zarzuty to prosze pisac.

Link to comment
Share on other sites

Omg Crossfit typ co od początku update do teraz leje wszystkie elfy bez powodu i przyczyny i mając wyjebane na wszystko na nowej wyspie. Nie wiem kto to jest Santor, ale wiem ze gdy do niego napisało się cokolwiek w grze to miał to w dupie i nie odpisywał :P

 

  jezeli to sie naprawde zdarzylo to prosze podaj mi swoj nick a powiem Ci dlaczego. Juz gdzies pisalem ze moge pomagac, ale robienie za kogos zwylych q przekracza granice dobrego gustu.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...