Jump to content

Witam.


Adasko92lbn

Recommended Posts

A wiec jestem nowym graczem. raczej nawet nie graczem tak z ciekawosci sprawdzalem gre, lecz chcialbym zostac przy niej dluzej. nie znam za dobrze angielskiego i mam male problemy mianowicie jezeli ktos bylby mily i napisal mi kilka rzeczy na temat:

-mam zamiar grac wspolnie z jeszcze jedna osoba, jakie klasy wybrac zeby nam dobrze sie gralo. Odrazu pisze ze postacie zarowno do pvp jak i chodzenia na misje itp.

-moglibyscie opisac kazdy skill tych postaci. Moj ang jest slaby.

-jaki serwer wybrac. Tam gdzie kwitnie handel duzo polakow.

-czy wg oplaca sie grac:)

Mam jedyna prosbe: Jezeli juz ktos bedzie chcial sie wypowiedziec i pomoc, niech zrobi to tak ze przekaz byl jasny, bez uzywania skrotow itp jak to na forum widzialem ze wg dla nowicjusza nie wiadomo o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Witaj, pozwol ze zaczne od tylu, tzn od pyutania czy warto grac. Otoz jesli masz dostep do szybkiego neta i grasz na PieCu (na komputerze, laptopie itd) to proponowalbym sie zastanowic nad darmowymi pozycjami MMORPG wielkiego formatu, natomiast jesli chcesz miec dobra gre na komorke w kotra bedziesz grac z innymi to warspear jest.. w miare dobrym wyborem. Nie jest to pozycja idealna, ale np ja spedzilem przy niej sporo (prawie rok) dobrego czasu.Jest to gra niby skierowana na pvp, ale tak naprawde grając w nią dłużej zauważysz że gra opiera sie głównie na zadaniach ( w czesci poczatkowej) a pozniej na huntach, a ostatnimi czasy (po dodadtku 3.1) na teleportowaniu sie z wyspy na wyspe i to w systemie losowym (dluga historia) w poszukiwaniu czegos , zeby na koniec wybrac sobie losową nagrode). Lecz na razie powinienes sie skupic na wyborze klasy. Jesli jestes pewien ze bedziesz z kims grac, to rozdzielcie sobie kto czym bedzie sie zajmowac. Niestety ja CI moge pomoc tylko z frakcja MC bo gram niej. Chodz z drugiej strony kazda frakcja (majaca po 3 klasy) ma podobna strukture, tzn healer (leczacy) jednostka atakujaca, i tank u MC (mountain clan - górale) masz shamana(leczy) rogue (duzy atak slaba obrona) i barbarzyńca (wysoka obrona, średni atak). Jesli chodzi o skille to musza sie wypowiedziec koledzy grajacy innymi klasami. AA.. kwestia serwera. Polacy glownie siedza na EU , jesli chodzi o haNDEL...nie spodziewaj sie cudów ;) Trzymaj sie, z czasem pojawia sie na pewno nowe pytania, najlepiej zrob sobie na poczatku postac tesowa, ktora w razie czego mozesz usunac, a gdzies tam obok miej sobie glowna klase. Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

jezeli chodzi o postacie i probe poznania kazdej z nich mam nie mal ze za soba. ta gra bardzo mi przypomina wowa (jezeli chodzi o postacie) i glownie chodzi mi o to ktorej postacie bez wiekszych przeszkod w systemie powiedzmy grupy sa mocne. Tak jak np. wow opiera sie na graniu tank->healer i mozna szukac obojetnego dpsa czyli tak jak piszesz w mc bylby rogue. tak chodzi mi wlasnie np. czy u nieumarlych dark knighta moze uzupelniac nekromata. bo chyba warlock w tym przypadku to dps. tylko wlasnie problem jest z doborem skilli:/ ktore maxowac zeby na poczatek sie przydawaly a potem nie zalowac wyboru. i tak zapytam ktore mooby bic (chodzi o drop) zeby na nich zarobic na tym co z nich wypada na poczatku, ze tak powiem sprzedawac na chama u handlarzy. :)

ahhh... i zapomnialem dopisac, czy jest tu jakis poradnik do q??

Link to comment
Share on other sites

Nie ma poradnika do q, bo sa tak proste ze nei ma sensu opisywac kazdego questa:) ogolnie wiekszosc polaega na "pojdz, zabij, wroc" albo "pojdz, zerwij 20 kwiatkow, wroc".

Jesli chodzi o zarabianie z lootow , na 1 wyspie sie tym nie przejmuj , dostaniesz znacznie wiecej kasy z questow. Na drugiej wyspie dopiero w koncowych etapach bedziesz spotykal moby ktore beda lootac w miare wartosciowe rzeczy, ale nie eq tylko jakies smieci do sprzedania. Ceny takich rzeczy w swiecie ws'a wachaja sie od 1- do 11:)  i ani grosza wiecej. Ja np leje teraz takie koty , z ktorych leci przedmiot o wartosci 1, 5, 11, losowo oczywiscie.  ALe w ciagu kilku godzin mozna zebrac kilka tysiecy:) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A wiec tak pytan jest wiele, a poki ktos odpisuje bede korzystal  8) Chcialbym sie dowiedziec czy istenieje mozliwosc cofniecia skilli bez wydawania zlotowek. od jakiego lv bede mial mozliwosc zmiany eq. bo mialem postac 3lv ale dalej mnie nie bylo na nic stac. i ktora z frakcji, ras ma najlepszy bonus, czy one sa tak dopasowane ze kazdy ma rowne szanse?

Link to comment
Share on other sites

Jakbtys znal dobrze angola to bys sobie poczytal jaka jest wojna na forum jesli chodzi o "rowne szanse". ogolnie to kupa smiechu:) Jesli chcesz w grze rzadzic, zostan rangerem, albo warlockiem, tudziez w ostatecznosci paladynem:) Nikt  nie bedzie mial szans.

Jesli chodzi o mozliwosc cofniecia skilli, jest w sklepie (niestety) taki przedmiot jak Book of Oblivion, ktora cofa skille. Mozesz ja tez kupic od innych graczy, ale jest rzadkoscia. I pewnei kosztuje krocie. Jesli chodzi o lvle eq to : 3, 5, 7,  9(na tym lvlu warto kupic co sie da i trzymac az do 13) 10, 12, 13, 15,16 (tutaj bedziesz mial do czynienia z eq za pkt cc, ale to dluzsza historia), 17 i 18:)

Link to comment
Share on other sites

wiec tak juz wiem wiecej niz wiedzialem i moje ostatnie pytanie na dzisiaj zapewne bo czym wiekszy lv tym wiecej pytan. chodzi mi glownie o arene (nie wiem czy polega to na takim czyms jak w wowie ze 2vs2 czyli cos jak pvp tylko ze dwie postacie na siebie) czy ja grajac warlockiem druga osoba powinna grac dark knightem nokromata czy rowniez warlockiem( to ostatnie dlatego pisze bo wyczytalem ze 2 shamanow ciezko ubic:) )

Link to comment
Share on other sites

obojetnei kim bedzie druga osoba:P

Arena podzielona jest na walki 2x2, 3x3 i 5x5. Zeby wziac udzual w walkach musisz miec ticketa, na dzien dostaje sie okolo 12  darmowych ticketow. Arena w WS'e ejst bardzo wazne, gdyz za walki dostajesz tak zwane arena punkty za ktore pozniej bedziesz mogl kupic eq. Najlepiej na 1 wyspie zebrac jak najwiecej tych punktow, zeby na drugiej wyspie kupic eq na 15 lvl, ktory jest najlepszym do pvp i ma najlepsze bronie.

Link to comment
Share on other sites

Wiatj nowy Czlowieczku :P

 

co do areny liczy sie ekwipunek ale bardziej stawiac na taktyke i dobre zgranie dwoch osob to kazdego polozysz ...  Co do klas u mc najlatwiej sie gra shamanem lub barbarzynca ... Rogue to jestes uzalezoniony od pomocy innych osob na malym lvl...  Znowu u forsaken death knight albo necro by sobie jakos radzic samemu questy na malym lvl  Obecnie najlatwiejsze i najszybciej lvl zrobisz u elfow lub mc ... Bo forsaken i chosen  quest maja dlugie

 

A co do wypowiedzi tarczy racja arene najlepiej robic na maksymalnie 10 lvl i  farmić pkt areny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...