Jump to content

3.1

dktrmatematik

Recommended Posts

3.1 oyunu mahvetti bitirdi arkadaslar bu oyun oynanmaz

artik aylarca farmlayip düşürdümuz itemi adam 50 k dan satıyor bı questle doom item alanlar oluyor eski Warspear gelsin diyenler destekleyin.                   

en azından senin gibi onurumuzu satmıyoruz, insanları dolandırmıyoruz, her gün küfür yemioz senin gibi  :facepalm: 

malesef reu haklı kaan harıc hıckımse frma davet etmıodu ozellıkle elflerde mclerde gene gırıon bı farma bence guzel bı guncelleme tek kotu sey  hydra head gorevındekı odullerde sudden doom oluyor gunluk olmasa ıyıydı

en azından senin gibi onurumuzu satmıyoruz, insanları dolandırmıyoruz, her gün küfür yemioz senin gibi  :facepalm:

birincisi kendi yalanlariniza kendiniz inaniyorsunuz

cem yilmaz gibi oldum. evlenmeden 3 cocugum ortaya cikti :crazy:

birini dolandirmaya ihtiyacim var mi? daha doktor olmaya aday ama beyninden hasarli saffo bile cozemedi nasil 3 kisi eye farmladigimi. her turlu bossu en fazla 5-6 charla farmliyorum kimi niye dolandiriyim? gerek var mi ?

hem beni dolandirdiklarinda aglayip zirladimmi ben?  :crazy:

dedigim gibi etme bulma dunyasi.... dolandirirsan semsiye girer ve acilir

aynen beyler bende oyunu bırakıyorum 3.1 resmen para tuzağı sadece bi bölgeye gitmek için kaç kez tıklıyoruz(veya dokunuyoruz) ve onlara para gidiyor. Çok saçma olmuş bence ve 20 tane görev yaptım bi tane bg itemi çıkmadı. :diablo: 

3.1= Oyunun sonu

birincisi kendi yalanlariniza kendiniz inaniyorsunuz

cem yilmaz gibi oldum. evlenmeden 3 cocugum ortaya cikti :crazy:

birini dolandirmaya ihtiyacim var mi? daha doktor olmaya aday ama beyninden hasarli saffo bile cozemedi nasil 3 kisi eye farmladigimi. her turlu bossu en fazla 5-6 charla farmliyorum kimi niye dolandiriyim? gerek var mi ?

hem beni dolandirdiklarinda aglayip zirladimmi ben?  :crazy:

dedigim gibi etme bulma dunyasi.... dolandirirsan semsiye girer ve acilir

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: semsiye girer acilir sonrada anani geitrsen zor çikartir nezer artik    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: semsiye girer acilir sonrada anani geitrsen zor çikartir nezer artik      :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

senin anana cok girmis semsiye belli  :rofl:

bu ne lan baska diyecek birsey bulamadin mi ergen ergen espiriler 5 yasindaki kuzenim bile senden iyi laf sokuo ananin karninda agırlık yapıon die beynını mı aldilar snn  :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: biraz ergence olcak ama ne yapayim karsimdaki ergen OLUNCA ANAN SENİ DOGURMAMİS SİÇMİS AMQ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ya sen hala ne babani bulabildin nede anani kotu yoldan kurtarabildin . oyun oynayacagina git anneni ara. burda annenin resimlerini mcoin karsiligi dagitan sen demilmisin ? baban olsaydi ama malesef yok seninle gurur duyardi bu yaptiklarin icin . ananin agladigi gibi trade chatte aglama senin capin yetmez laf atmaya.

ya sen hala ne babani bulabildin nede anani kotu yoldan kurtarabildin . oyun oynayacagina git anneni ara. burda annenin resimlerini mcoin karsiligi dagitan sen demilmisin ? baban olsaydi ama malesef yok seninle gurur duyardi bu yaptiklarin icin . ananin agladigi gibi trade chatte aglama senin capin yetmez laf atmaya.

:mega_shok: :mega_shok: :mega_shok: :mega_shok: :mega_shok: :mega_shok: :mega_shok: :mega_shok: :mega_shok:  nezrr nasil kalkcan la bu lafin altindan yardim edem mi  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

amk cocugu senin gibi oclar iste pc basindan sovmeyi bilio anca ha bu arada kendi ananin hayat hikayesin bana anlatma benim babamdan senin gibi bi kardesim olduguna utaniom  :bad:  accemiturk keski baban gote bosalsaydi veya bir peceteye  :bad:  dol israfisindan baska bisey diilsin. sizin gibi oclari gorunce kurtaj hala cinayet olmadigini anlio insan :facepalm:  ha bide sizin gibi serefsiz oclarin konusmalariyla bisey olmaz her kes pandas teamin ve sizin nasil oc oldugunu bilio oyunda

amk cocugu senin gibi oclar iste pc basindan sovmeyi bilio anca ha bu arada kendi ananin hayat hikayesin bana anlatma benim babamdan senin gibi bi kardesim olduguna utaniom  :bad:  accemiturk keski baban gote bosalsaydi veya bir peceteye  :bad:  dol israfisindan baska bisey diilsin. sizin gibi oclari gorunce kurtaj hala cinayet olmadigini anlio insan :facepalm:  ha bide sizin gibi serefsiz oclarin konusmalariyla bisey olmaz her kes pandas teamin ve sizin nasil oc oldugunu bilio oyunda

ayyy yazik bunlari dusundunmu google den mi buldun. adresimi vermedimmi anasi kahpe :D anan bile geldi yanima bi sen gelemedin.. baban anani bulmak icin ** Yalcin Abi ** ye cikmis yalcinda bosver o orospudan sana kari olmazdi demis :D vtr leri lzle gorursun  :rofl: :rofl: :rofl:

hay o verdiyin adres ananin adresiydi gittim baktim kuyruk istanbul trafiginden fazla  :rofl: :rofl:  bosalan cikio guinnes denemesi mi yapio annen ne anlamadim  ;D  la baban da sevinio oglum var dio nerden bilsin kendi cocugu olmaidigi ah yazik adama dna testi yaptirsa multi bi dol bulunur  :lol: :lol:

hay o verdiyin adres ananin adresiydi gittim baktim kuyruk istanbul trafiginden fazla  :rofl: :rofl:  bosalan cikio guinnes denemesi mi yapio annen ne anlamadim  ;D  la baban da sevinio oglum var dio nerden bilsin kendi cocugu olmaidigi ah yazik adama dna testi yaptirsa multi bi dol bulunur  :lol: :lol:

yazık sana amq ergeni ona buna aglama tek kaldin diye uzulme ama. sana 3 kardes geliyor uvey babanim ben senin

yazık sana amq ergeni ona buna aglama tek kaldin diye uzulme ama. sana 3 kardes geliyor uvey babanim ben senin

3 orospu cocugu kastettin yani  :tease:  ne o lafin mi tukendi ? 2kisi bir olmus forumda kufur ediosunuz yiyorsa gec trade chata bakalim kim tek kalmis  :rofl:  lan senin gibi serefsiz ilk kez goruom  babami ariom dio muge anliya gitsen 500tane baba adayi cikar  ;D ;D 

3 orospu cocugu kastettin yani  :tease:  ne o lafin mi tukendi ? 2kisi bir olmus forumda kufur ediosunuz yiyorsa gec trade chata bakalim kim tek kalmis  :rofl:  lan senin gibi serefsiz ilk kez goruom  babami ariom dio muge anliya gitsen 500tane baba adayi cikar  ;D ;D

trade chatte kime guvendin pleasecome mi  ;D ;D ;D ;D ;D  nezer dioki :topla pleasecome adamlari reu online tRAde cahhtten sovek ona ana baci kayak LUTFEN YALNİZ OLMADİGİMİ ANLASİNLAR  sizin klana bende girem pleasecome nasil girilio pleasecome :cevap verir supporta mesaj at link gelcek ona ikla klana girersin bu kadar mi eed bu kadar bak girince neler oluo haftada 5 k gold beles amp yaparken paraa gitmio 3 kere 8k mcoin cekrsen 4. belese gelio nezer bunu duyunca gotune yarrak girmis gibi sevinir ve hemen tongaya gelir bu anlattiklarim hiikeye degil ss leri aldim en kisa zmanda gorursunuz  '''''''PLEASECOME''''' DA BEN VARDİM  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: AT KAFASİ SİKİ OLMADAN SİKMEYE CALİSİON

lan ben mi inandim sana ??  :shok:  oc onlar hiyleyle dusuruo droplari soyleyene bak aklini sikem bu anlattiklarina inandim mi sanion? lan hayvan gibi yalvariodun lutfen sen cok iyi birisin gel klana  :lol:  fatihle ugur serefsiz oclar diodun  :lol:  serefsiz oldugunu kendin soyluordun  :lol:  hala neyin kafasindasin?  yarragimin kafasinda mi  :lol:

olm sen ne akilli adamsin lan nerden bildin  :rofl:  simdi uvey babanim ben senin derken bunun manasi literaturde ananin 1. den farkli kocasiyim yanilmiyorsam 7. kocasi benim anan hurmuzle yarisiyor. ve anan bir orospu oldugundan cocuklarida orospu cocugu oluyor for example sen. bas orospu cocugu sensin. bak kendin ne oldugunu bilisoun aferim sanaaaaaaaa :rofl: :rofl: :rofl:

olm sen ne akilli adamsin lan nerden bildin  :rofl:  simdi uvey babanim ben senin derken bunun manasi literaturde ananin 1. den farkli kocasiyim yanilmiyorsam 7. kocasi benim anan hurmuzle yarisiyor. ve anan bir orospu oldugundan cocuklarida orospu cocugu oluyor for example sen. bas orospu cocugu sensin. bak kendin ne oldugunu bilisoun aferim sanaaaaaaaa :rofl: :rofl: :rofl:

amk senin o kadar akillisin ki aklin kafandan direk gotune vurmus  :lol:  3kardes gelio diorsun demekki kendi anandan 3 orospu dogurmus simdi bana kardes olcaklarmis  :bad: :bad:  lan bikmadin mi bos bos konusmaktan git bi DNA testi yaptir belki 5 kutu gelir icinden random bi baba bulursun kendine  :lol: :lol:

amk senin o kadar akillisin ki aklin kafandan direk gotune vurmus  :lol:  3kardes gelio diorsun demekki kendi anandan 3 orospu dogurmus simdi bana kardes olcaklarmis  :bad: :bad:  lan bikmadin mi bos bos konusmaktan git bi DNA testi yaptir belki 5 kutu gelir icinden random bi baba bulursun kendine  :lol: :lol:

konustukca batiyorsun aq sik kafalisi maymunlarin IQ seviyesi bile senden 4-5 kat yuksek anan seni dogurmamis sicmis beyninide sicmayi unutmus sik kafaliiiiiiiiiiiiiiiiii bos konusan sensin  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

konustukca batiyorsun aq sik kafalisi maymunlarin IQ seviyesi bile senden 4-5 kat yuksek anan seni dogurmamis sicmis beyninide sicmayi unutmus sik kafaliiiiiiiiiiiiiiiiii bos konusan sensin  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

hay senin kafani sikem beyin yok ki sende beyin yerine sperm duruo sende  :bad:  siktirgit nasil bi hayalgucu var sende hayal gucunu siksinler

hay senin kafani sikem beyin yok ki sende beyin yerine sperm duruo sende  :bad:  siktirgit nasil bi hayalgucu var sende hayal gucunu siksinler

hala bos konusuyosun ve hala sasiyorum o doktorlar seni nie cikartmislar seni ananin amina geri sokmalari lazimdi bence  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

lan ben mi inandim sana ??  :shok:  oc onlar hiyleyle dusuruo droplari soyleyene bak aklini sikem bu anlattiklarina inandim mi sanion? lan hayvan gibi yalvariodun lutfen sen cok iyi birisin gel klana  :lol:  fatihle ugur serefsiz oclar diodun  :lol:  serefsiz oldugunu kendin soyluordun  :lol:  hala neyin kafasindasin?  yarragimin kafasinda mi  :lol:

NEZER KONUSTUKÇA BATİYORSUN İSTERSEN SUS GOTUNE SİK GİRMİS AMA SEN DİYORSİNKİ O SİK DEGİL SEMSİYE KIVIRTMA AMQ HEA SEMSİYE GİRMİS  HEA SİK İKİSİDE SANA GİRİO O YUZDEN SUS BENCE :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...