Jump to content

Warspear Online güncellemesi 3.1

kemalizm

Recommended Posts

Опубликованное фото

Evet arkadaşlar 3.1 versiyonunun tarihi belli oldu bir kaç yeni ekleme olmuş.

Sevgili warspear oyuncuları,

AIGRİND yeni versiyon tarihini açıkladı.

Android, Symbian, iOS,windows mobile ve pc ortamında 8 ekim 2012 tarihinde yüklenip siz oyunculara sunulacaktır. Bu harita 14-20 seviyeleri arası oyuncular için hazırlanmıştır. Zorlu, heyecan verici, deneyim ödüllü görevlerle dolu tamamen yeni bir bölge olan Norlant bataklıkları. Bu adada hayatta kalmak şans yada güçle değil tamamen grup becerisine bağlıdır.Bu adada size sadece 90 düşman değil yeni patron Hydra da sunulacaktır. Ayrıca bu bataklıkta ejderin kız kardeşide yumurtlayacaktır. Bu adada ayrıca 13-18 seviyeleri arası oyuncuların hızlı seviye atlama şanslarıda olacaktır.

Bu tarih Nokia market ve iPhone App Store onayı kesinleşmediği için değişebilir.

Опубликованное фото Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фото

Splendor tarafından editlenmiştir.

Çok teşekkür ederiz.

EGER BU MODEROTOR KAAN DEGİLSE GOTUMU SİKSİNLER AMQ BİLEREK CEVİRMİO SALAK EN İYİ MOD KENDİSİ SANİO bu yeni modda kaan bizim cagirmamizi istio kaan bey

Banlanacak oyuncular teknik bir sorun yüzünden banlanamadılar. Sabırlı olun. Kemalizm, çok teşekkür ediyoruz. Yazınızda küçük düzeltmeler yaptım. Konu sabitlenmiştir.

Banlanacak oyuncular teknik bir sorun yüzünden banlanamadılar. Sabırlı olun. Kemalizm, çok teşekkür ediyoruz. Yazınızda küçük düzeltmeler yaptım. Konu sabitlenmiştir.

kimler banlancak sayin kaan olmayan modum

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...