Jump to content

SUOMII!!!!


Reiskaa

Oletko Wintersun guildissa   

36 members have voted

  1. 1. Oletko Wintersun guildissa

    • Olen
      6
    • En ole
      20
    • Bitch I might be
      11


Recommended Posts

moooooooooooooooooooooooooooo oon finpallooooooooooooooooooo :yahoo: :shout: :shout: :shout: :shout: :shout: :shout: :shout:

 

Lollololololololleriloll  8)
Link to comment
Share on other sites

sanokaa joku sille joonas(peenis,likeabaus) huoralle et en pääse pelaa vähää aikaaa(johokki viikkoo) koska muute se rupee angstimaa sielä  :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

sanokaa joku sille joonas(peenis,likeabaus) huoralle et en pääse pelaa vähää aikaaa(johokki viikkoo) koska muute se rupee angstimaa sielä  :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :rofl: :rofl: :rofl:

 

Se on ihan vitun homo jätkä tai mikä sekasikiö on kaan  :crazy:
Link to comment
Share on other sites

Jos osais venäjää  :crazy:

 

Eikö koulus opi :unknw: ? Ja kääntäjäki on keksitty. Kattokee yt:stä vallaton100 MW2: Multiplayer| GMBO ja muitki se videoi
Link to comment
Share on other sites

Eikö koulus opi :unknw: ? Ja kääntäjäki on keksitty. Kattokee yt:stä vallaton100 MW2: Multiplayer| GMBO ja muitki se videoi

 

En asu missää vitun venäjällä...  :crazy:  eikä katota  :facepalm:  ;D
Link to comment
Share on other sites

löytyy kaikenlaista tietoo bosseista, aseista ja muista varusteista

 

No on ihan hyvä kieltämättä ja kuvien perusteilla pärjää tarpeeks hyvin :D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vitun paska kysely laittas mielummi mikä class on paras  O:-)  ;D  eiku vaihtamaan?  :mega_shok:

 

nö, önkö pärömpi? Jös syl ön fäse etö siölt draconslayer666. Jöskys se ön yhdöstä täpöstä kii ;)
Link to comment
Share on other sites

iriit en tiennny et oot suomalainen  :yahoo: ja 3-3= selvästi 33?  :rofl:

 

einy iha ja unohtakaa toi 3-3 se oli vaa vitzi. Ettekä te taulapäät näköjää ymmärrä sitä :facepalm:
Link to comment
Share on other sites

ny tälläne perus kakka ja pissa vitsi: kaksi kakkaa leikki hiekkalaatikolla, paikalle tuli ripuli joka kysy päästä mukaan leikkimään. Kakat vastasivat: ei, tämä on vain koville jätkille :rofl:  mul o toosii hauskaa, kertokaa lisää kivoja vitsejä, taulapäät(

Link to comment
Share on other sites

ny tälläne perus kakka ja pissa vitsi: kaksi kakkaa leikki hiekkalaatikolla, paikalle tuli ripuli joka kysy päästä mukaan leikkimään. Kakat vastasivat: ei, tämä on vain koville jätkille :rofl:  mul o toosii hauskaa, kertokaa lisää kivoja vitsejä, taulapäät(

 

Kyllä mää sen ymmärsin  ;D 

Olipa kerran mies, Jolla oli kamala nälkä. Hän istuutui puun juurelle ja rukoili:

[/size]

-Allah, Allah, vippaa yks nakki!

Eipä aikaakaan, kun miehen suuhun putosi nakki.

Mies rukoili uudelleen :

-Allah, Allah, vielä toinen nakki!

Ja niin taivaalta putosi taas nakki.

;D ;D
Link to comment
Share on other sites

muute juopppppppo kiva tuo sun karmas :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Опубликованное фотоОпубликованное фотоlikeabaus siellä hihihihihihihihihihi :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D::D

 

LIkeabaus on true noob :D Iskee "muijia" pelissä jotka on vielä oikeesti jätkiä :D:D sit se ei oo ite tehy mitää sen kamojen eteen ku joku antaa sille kaikki paskat %) kelpais kyl mulleekki :D:D ja siisti kuva khyllä pitbulllllllllll :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...