Jump to content

Powrót do gry


Gaxi

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym się spytać, czy było jakies czyszczenie postaci, albo cos w tym stylu, ze Ci ktorzy nie grali dosc dlugo, ich postacie poszly juz dawno w niepamiec, czy jest szansa, ze np. moja postac jeszcze "funkcjonuje" ?. Ostatnio grałem jakos w listopadzie zeszlego roku i ciekawi mnie, czy moja postac jeszcze jest :P. Proszę o odpowiedz tych co sie orientują.

Dzięki

 

Link to comment
Share on other sites

Nie usuwali zadnych postaci utworzonych po 16.01.2011 czy jakos tak. z reszta po co pytac jak mozna zalogowac i sprawdzic. A jesli nie pamietasz hasla to na oficjanlej stronie mozna je odzyskac

Link to comment
Share on other sites

No własnie pytam, bo cos mi tu nie gra :P. Mam tylko 2 poczty i tylko z tych 2 korzystam, a zadna nie pasuje. Dlatego pytam, bo moze juz skasowali, to byloby nieaktualne. A tak, jezeli mowisz i jest to prawda, to moze uda mi sie jakos potwierdzic to, ze to moja postac i jakos uda mi sie ja odzyskac, poprzez dokladne opisanie jej pisząc do adminów gry. Udalo sie komus ? :)

Link to comment
Share on other sites

W tej grze raczej nie czyszcza kont, mam jedno stare konto od listopada tamtego roku i ostatnio chcialem na nie wejsc i dziala. WIec nie tutaj szukaj rozwiązania. Cos innego musi nie dzialać. Moze wtedy miales inne haslo  :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Własnie przed chwilą sprawdzilem i masz racje, probowalem stworzyc identyczna postac z tej samej klasy itp i z tym samym nickiem i caly czas moja postac jest :P Na starej juz mialem prawie wszystko, a pogralbym sobie dla samej arenki i PvP, bo fajnie sie rozwalalo elfów ! Nowej nie zabardzo chce mi sie robic, ale w ostatecznosci chyba bede musial, jezeli nie uda mi sie odzyskac tej starej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...