Jump to content

arkadaşlar oyuna yeni başlıcam

atakan05

Recommended Posts

Yardimci karakter olmak istiyorsan (saglik basan) druid priest shaman veya necromancer acabilirsin

Uzak vurucu olmak istiyorsan ranger mage veya warlock acabilirsin

Yakin vurucular da bladedancer barbarian rogue deathknight veya paladin acabilirsin

Ne yapmak istedigine karar vermelisin :) ama yakin dovuscu acacaksan paladin uzak dovuscu acacaksan ranger acmani tavsiye ederim :) levellerle ilgili sordugun soruyu anlamadigim icin cevap veremiyorum malesef

Druidde atak heal defans kalkani dusmanin atak hizini yavaslatip ayni zamanda dusuk seviyede vuran bir skill ve tek dusmani tutmaya yarayan kitleme skilli olmak uzere bes

Shamanda yine atak heal defans kalkani skilleri var druidle farkli olan iki skilli var biri belli bir alanda kalan dusmani kiteleyen ve ayni zamnda vuran bir skill ikincisi ise atak hizi dusurme yerine dolandirma skilli var

Ayriyeten druid firstborn tarafinin karakteri shamn ise mountain clan tarafinin karakteri yani birbirlerine dusman iki taraf :)

Oncelikle heal i fulle daha sonra rahat kasmak icin vurmasini fulleyebilirsn bir de barkskin i fulleyeblrsn ama benm druidim de skill puan dagilisi heal swarm ve barskin 5tir cnku ben artk kasmadgm icin cari tamamen yardmci skillere verdm sifirlayip onceden benm de atk skillim 5 ti :)