Jump to content

Yeni başladım

jaskelainen

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar , bugun başladım oyuna emerald da (dogru yazmamış olabilirim) 6 level rogueyim ama hiç arkadaş bulamadım  Türk. Sizler yardımcı olabilirmisiniz emerald da oynayan var mı aranızda ? oynamıyorsanız hangi server oldugunu soyleyin orda açayım yeni. Tek başıma cok sıkılıyorum

benim emraldda forsakende horizantal ve vertical carlarim var sapphire serverindada mountainde mrlorditr firstbornda sonsigaram adli carlarim var turklerle birlikte olmak istiyorsan sapphire serverinda bolca turk var adini turkce koy yada sonuna tr koy gelen gecen zaten turkmusin die mesaj atar

Hosbulduk, aktif olarak forumda olmaya calisacagim. Saphirede oynayan arkadaslar eklerlerse sevinirim :) 12levele kadar gorev itemleriyle gidiyorum dogrumu yaptigim ? Yoksa item alaymmi ? Son sorum itemlere nasil arti basiyoruz ? Bazilarininki yanip sonuyorda

Aramiza hosgeldn :) item alma konusunda karar senin ama acele etme bence para biriktir daha iyi itemler alabilmek icin :) arti basma olayina gelicek olursak silahina arti basmak icin 1-11 arasi itemler icin damage sphere 12-18 lvl icin ise damage sphere 2 yi (mor renkli toplar) kullanmalisin ayrica iteminin kaybolmasini onlemek icin sign of imp.kullanman gerek (mor ucgenler)

Zirhlarina arti basmak icin de ayni olayi yesil toplarla yani defence sphere ile yapabilirsn sign kullanarak leveline gore :)