Jump to content

Arena - porady dla rouga


Recommended Posts

Nauczcie mnie jak grać na arenie pvp rougiem. wygrywam wiele walk ale też wiele przegrywam ok. 2-3 dziennie wygrane.

Jakieś triki, jak atakować itd. chciałbym się was poradzić

!

 

Link to comment
Share on other sites

Więc zacznijmy od build-u 5 merciless strike 5 gouge 5 stealth.

 

Omówmy skille:

Więc mercilles strike nim zadajesz dużo obrażeń, Gouge jest to stun tzn uniemożliwiasz poruszania się oponentowi, stealth jesteś niewidoczny dla wrogów, kiedy jesteś niewidoczny twoje 1 cios jest większy, im większy poziom stealtha tym większy bonus do obrażeń.

 

Jak używać skilli podczas pvp:

Więc gdy tylko zobaczysz wrogów użyj stealtha, gdy w nim jesteś użyj gouga na wroga którego chcesz zabić jako drógiego, gdy w stealthu użyjesz gouga zauważ, że po użyciu gouga nadal jesteś niewidzialny. Dobrze to wykorzystaj i zaatakuj przeciwnika z zwiększonym obrażeniem. Zawszę staraj się atakować z partnerem 1 gracza, gdy to zrobisz jest 2 vs 1 więc w większości wypadków twoja wygrana. Oczywiście 75% sukcesu zależy od dobrej współpracy między graczami.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moje rady: Skumaj sie z jakims Warloczkiem/Shamanem, arenuj tylko z nim. Razem nauczycie sie ogarniac arenki, a te klasy potrafia niezle boostowac.

Link to comment
Share on other sites

właśnie 90% wygranych mam z tankami i innymi rougami a shamany lamią bądź ja nie potrafię grać z nimi w 1 teamie.

Zawsze stunuje tanka bądź rouga a atakuje jako pierwszego rangera lub szamana. tyle, że szaman z mojego teamu przeważnie ginie po pierwszych 5 ciosach. jakieś rady jak go chronić lub coś.

 

 

Wydaje mi sie, że problem tkwi w czymś innym mianowicie moich skilach... na tym charze mam już końcówkę 15 lvl a gdy zaczynałem nim grać byłem noobem ta gra to w ogóle mój pierwszy i jedyny mmorpg i w jakiego grałem i bede grał więc nie ogarniałem tego za bardzo i moje skille wyglądają nieciekawie... mianowicie:

kick in the back: 3- co zauważyłem jakieś 5 lvli temu, że jest niepotrzebne

mericless strike: 5

dogging: 3

a 2 ostatnie, najbardziej potrzebne zaniedbałem ale wtedy nie myślałem o robieniu chara na pvp bardziej na moby.

gouge, stealth mam po 1

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...