Jump to content

SMS-payment

MrCakir

Recommended Posts

Moderatörüm sana sesleniyorum. :clapping:            SMS ile mc işi bana biraz pahalı geliyo.  :cray: 

Kredi Kartı ile 40 TL civarına 3000 mc alınıyor, smsle ise 40 TL den hesaplayınca 7x300=2100 MC yapıyo  :sorry:

(40 TL ye 8 defa gonderiliyo ama sms fiyatı ile 7 ye düşüyo)-[shadow=red,left][(herseyin hesabini yaparim ::) )][/shadow]

Sen bi zahmet şikayetimizi iletirsin sanırım  ;)

Bana katılanlar da yorum yapsın ki sesimiz duyurulsun  :shout:

haklısın da bütün oyun lar telefon işlemlerinde böyle  :unknw: ben ce pek değiştirme ihtimali yok ama yine deniyelim  8)

Doğru SMS ler daha pahalı oluyo genelde ama belki biraz daha uygun bişey yaparlar.

Bir de Turkdoctor' un dediği var. Onu da yazıcaktım unuttum.

300 den fazla secenekler de koymalılar.

Doğru SMS ler daha pahalı oluyo genelde ama belki biraz daha uygun bişey yaparlar.

Bir de Turkdoctor' un dediği var. Onu da yazıcaktım unuttum.

300 den fazla secenekler de koymalılar.

3k secenegi  falan gelse sms atma parasindan kurtuluruz coklu seçenek gerekli baya

bn mesela geçenlerde 1500 mc çektim 2.5 lira sms ücreti ve taksit taksit çektiğin içinde ayrı bir ücret  :facepalm:  toplamda 30 lira harcadım ve 1500 mc alabildim  :sorry:

Rusya için sms-le sadece 160 mc ($1.4) ve 390 mc ($3.65) alına biliyor. Oyunun vatanı olan Rusya için çok seçenek yoksa Türkiye için hiç olmaz.

Rusya için sms-le sadece 160 mc ($1.4) ve 390 mc ($3.65) alına biliyor. Oyunun vatanı olan Rusya için çok seçenek yoksa Türkiye için hiç olmaz.

Kardeş haklı :(

Bana böyle bir mesaj geldi m.coin alamıyorum :facepalm:

Şu an şokdayım 15 dkdır gülüyom çocukmu kandırıyon bunu senin yaptığın çok belli :rofl:

Ya sen biraz aptalsın ap açacık bir mesajı anlamadın bu foruma atıp paylaşdın. Yada olmayan bir şeyle gövde gösterisi yapıyon.

Diyeceksinki bunun gerçek olmadığı ne malum

1)Operatör imla kurallarına uyar

2)Operatör noktalama kurallarınada uyar daha mesajın sonunda "." yok  :rofl:

3) Operatör "ş" yi "s"    "ı" yı "i"      "Ö" yü "O" yapmaz

4)Operatör Asla yazım yanlışı yapmaz ama bu  yazmışki  "Mobil Odeme aylik İslem limiti 150 tl di" hepsini geç sadece bu cümle seni eleverdi

(Senin operatör sanırım türk değil  "di" ne demek yha lazmısın sen :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: )

Bari yalandan bir şey yapdın fark edilmemek için bir düzeltme okuması yapsaydın :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Sen beni güldürdün allahda seni güldürüsn :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Olamayan bişeyle hava atacak kadar acizmişin allah seni neyapsın :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Remixez onlarınki öyle diye bizimki de olmak zorunda değil ki onlar öyle olması için istekte bulunmamışlardır ve olmamıştır ama biz bulunalım denemekten zarar gelmez ::)

Şu an şokdayım 15 dkdır gülüyom çocukmu kandırıyon bunu senin yaptığın çok belli :rofl:

Ya sen biraz aptalsın ap açacık bir mesajı anlamadın bu foruma atıp paylaşdın. Yada olmayan bir şeyle gövde gösterisi yapıyon.

4)Operatör Asla yazım yanlışı yapmaz ama bu  yazmışki  "Mobil Odeme aylik İslem limiti 150 tl di" hepsini geç sadece bu cümle seni eleverdi

(Senin operatör sanırım türk değil  "di" ne demek yha lazmısın sen :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: )

Bari yalandan bir şey yapdın fark edilmemek için bir düzeltme okuması yapsaydın :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Olamayan bişeyle hava atacak kadar acizmişin allah seni neyapsın :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

kabus boyle bir limit gercekten var mesaj gercek yani :)

Şu an şokdayım 15 dkdır gülüyom çocukmu kandırıyon bunu senin yaptığın çok belli Ya sen biraz aptalsın ap açacık bir mesajı anlamadın bu foruma atıp paylaşdın. Yada olmayan bir şeyle gövde gösterisi yapıyon.Diyeceksinki bunun gerçek olmadığı ne malum 1)Operatör imla kurallarına uyar 2)Operatör noktalama kurallarınada uyar daha mesajın sonunda "." yok  3) Operatör "ş" yi "s"    "ı" yı "i"      "Ö" yü "O" yapmaz4)Operatör Asla yazım yanlışı yapmaz ama bu  yazmışki  "Mobil Odeme aylik İslem limiti 150 tl di" hepsini geç sadece bu cümle seni eleverdi(Senin operatör sanırım türk değil  "di" ne demek yha lazmısın sen )Bari yalandan bir şey yapdın fark edilmemek için bir düzeltme okuması yapsaydın Sen beni güldürdün allahda seni güldürüsn Olamayan bişeyle hava atacak kadar acizmişin allah seni neyapsın

Lutfen forum kullanicilarina daha saygili olun. Zaten Telefon numarasi ile her seyi kontrol edebiliyoruz. Bir ekran goruntusu ile hicbir islemi cozmeyecegimizden emin olabilirsiniz.

Cozum olarak Vodafone musteri hizmetlerini arayip limitinizi yukseltmek istediginizi soyleyebilirsiniz.

Beyin bedava... Ben niye milleti kandırıyim sen salakmısın daha dünkü b.. gelmiş bana akıl veriyor. Bu mesaj gerçek ben niye gövde gösterisi yapim sen kendini rezil ettin daha ben ne yapim sana bi dakine adam akıllı konuş.

Beyin bedava... Ben niye milleti kandırıyim sen salakmısın daha dünkü b.. gelmiş bana akıl veriyor. Bu mesaj gerçek ben niye gövde gösterisi yapim sen kendini rezil ettin daha ben ne yapim sana bi dakine adam akıllı konuş.

engin abi arkadasimizin ustune pek gitmeyelik daha yeni yanlis anlamis olabilir

Engin abi sana katılıyorum beyinin fiyatı konusunda  ;D durup dururken böyle bi mesajı nasıl yapsın. Mantık denilen şey henüz sana uğramamış heralde. Engin abiden özür dilemen gerekir (bence). Sonuçta oyunu görmüş geçirmiş birisi

Hasta etti beni sanki 40 yıllık arkadaşım, daha beni tanımadan ettiği laflara bak ben ilk kez burda birine hakaret ediyom her şeyi geçtim daha oyuna yeni başlamış...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...