Jump to content

arena points sistemi mutlaka oku

Kabusxtr

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben oyunu indirmeden önce araştırdım her sitede warspear knıght online nin android versiyonu yazmış eğer öyleyse belki bu fikir işe yarayabilir

Bence işgale karşı ırkı basmaya gidince birini öldürünce arena points gelmeli 1 points yada 2 points

Yada arena points in yanı sıra bir tane daha points eklersin (honor points alabilir adı :pleasantry: )[1 tane harita yaparsın haritanın bir köşesinde bir ırk diğer köşesinde diğer ırk (knıght oynayanlar bilir andream yada CZ gibi ;D )

Tek başına partisiz adam kesince 2 Honor points kazanırsın Bir partide partice birini kesince

bütün parti üyeleri 1Honor Points kazansın yatıncada 1 honor points kaybedersin

Şimdi diyeceksiniz bunlar nerden çıkdı ne güzel oyunu oynuyoduk :unknw:

son lwl gelince adamın canı sıkılıyo oyunu bitiriyon :cray: :( ama böyle olursa birde sıralama eklersin en fazla honor points olanların sırlaması oyuncular hep bir yarış içinde olur hiçbir zaman oyunun tadı kaçmaz birde clan sistemi çıkarsa en fazla honor pointse sahip clan sıralaması 

nasıl fikir güzelmi ?

zaten 2. mapta bir kisimda mc irki diger kisimda elf irki var

.  Arkadasın 2 . Map olarak bahsettiği yer ilk haritadaki gorewler bittikden sonra gittigimiz map mı ?

arkadaşlar merak etmeyin yeni bir harita daha geliyor irselnorttan daha büyük olcak diyolarda hayırlısı eylülün ortaları eklenecekmiş bu harita:)

Dediğin harita da benim dediğim özelliklermi var bura yazdın anlamadım  :clapping:

arkadaşlar merak etmeyin yeni bir harita daha geliyor irselnorttan daha büyük olcak diyolarda hayırlısı eylülün ortaları eklenecekmiş bu harita:)

bekleyip gorecez ;D

.  Arkadasın 2 . Map olarak bahsettiği yer ilk haritadaki gorewler bittikden sonra gittigimiz map mı ?

evet o map

evet o map

Kardeşim benim fikrimin 2. map da olması imkansız olursada çok götü olur.

Çünkü güçlü karakter ler bahsetdiğim  honor points için işgale gelip ezk karakterleri keserler böylede ezk karakterler kasılamaz böyle olunca oyunun tadı kaçar.

Oyun parası olana güzel olur

Eğer fikrim bir gün gerçekleşirse yeni harita şart :good:

iyi guzelde honor points kasinca ne olacak pek anlayamadim

Honor points sıralamasında birinci olduğunu düşünsene  8) 8) 8) 8)  Karşı ırkdan biri adını görünce ikileyecek :spiteful: :spiteful: :spiteful: :spiteful:  en azında koskaca oyunu birincisi olcan  8) 8) 8) 8)  Clanlar peşinde koşacak

Diyeceksiniz zaten arena points  bu işe yarıyo  oyunun en iyi leri arena poits sıralamasında ilk 10 da gösteriliyor ama arena points ile honor pointsi birleştirip bir çatı altında toplaya bilirsin arenada daha faz la points gelir dediğim hayali haritada daha az

Sence hoş olmaz mı son lwl e gelince ne yapmayı düşünüyorsun büyük ihtimalle oyunda soğuyup ya oyunu bırakçan yada yeni çar açıcaksın ama böyle olursa bir amacın olur

Aslında aklımda bir fikir daha var en güçlü itemleri honor points ile  alırsan oda güzel olurmu acaba ?

arena pointsle ztn alabilirsin guclu itemler hem ben arenada 1. olani gorunce zaten irkiliyorum arena points yeter bence

Tmm Son lwl e gelince 5 free ticketin hepsini 20 saniyede bitirip sonra oyunu kapatmak yada oyuna para yatırıp aldigin parayla arena ticket almak mı hoşuna gider

Yoksa,

Bir haritada akşama kadar karşı ırkla savaşıp bir başka points kazmakmı hoşuna gider hangi seç

Söylediklerine gerek yok bence  :wacko:  Oyun Boyle de güzel. Önümüzdeki ay Güncelleme madeni parayı almayı deniyor zaten  :pleasantry:

Madeni para ? derken :unknw:

• 3 months later...
  • 4 months later...

bence cok süper bi fikir 2 tane ek savaş haritası olacak 1i 12-16 lwller arası gıdecek biride 17-20 lwl arası honnor points güzel dusunce bide clan sıstemı gelıyo adamları kestıkce hem honnor poınt hemde clan poınt gelse süper olur clan sıralaması ve bireysel honnor point sıralaması on numara olur honnor point bittiğinde miracle shopdan honnor point alabilsek güzel fıkır bence 20 lwller hıc  sıkılmaz adminim bence iletmelisin bu fikri