Jump to content

Rogue skillleri

Kabusxtr

Recommended Posts

Öncelikle merhaba

bu benim ilk konum  ;D

ben 12 lwl rogueyim ilk kritik skile verdiim sonra ise görünmezliğe sizce şimdi neye vermeliyim 

birde bir sorum daha olacak  bana 12 lwlde 2 tane skill puanı geldi geldi iki sinide görünmez liğe verecek tim tıkladım biri oldu diğeri olmadı kapadım skill sayfasını açtığımda geriye kalan 1 skill puanı yokuydu bugmu olmuştur sizce :( :cray:

Birde hangi skillin ne işe yaradığını sõylerseniz sevinirim ;D

16 lvlim:

Merciless Strike - 5

Gouge - 3

Stealth - 4

16lvle kadar benim gibi puanlarını at :drinks:

Tesekkurler birde hangi skill ne ise yarar soylermisin ;D

Söylersen çok sevinirim :friends:

Tesekkurler birde hangi skill ne ise yarar soylermisin ;D

Söylersen çok sevinirim :friends:

Meerciless Strike atak skilli, Gouge düşmanı vurana kadar yada süre bitinceye kadar durduruyor, Stealth seni görünmez yapıyor.

Meerciless Strike atak skilli, Gouge düşmanı vurana kadar yada süre bitinceye kadar durduruyor, Stealth seni görünmez yapıyor.

Kardeş ben diğer bir vurma sikili warya onu merak ediyom o ne işe yarıyo ? Hani Vurduğun yaratığın üstünde 

yuvarlak bişey cıkıyo sonra ikiye ayrılıyo Bir bunu bilmiyom bu skill ne işe yarıyo

roguelerin o yuvarlak cikarip ikiye ayiran skilli accuracy dusuruyor dusmanda yani size daha cok dodge vurmasini sagliyor korunma skilli bes oldugnda cok ise yaradigini soyleyebilirim :)

roguelerin o yuvarlak cikarip ikiye ayiran skilli accuracy dusuruyor dusmanda yani size daha cok dodge vurmasini sagliyor korunma skilli bes oldugnda cok ise yaradigini soyleyebilirim :)

hmmm sence rakibi belli süre donduranamı veriyim yoksa şu bahsetdiğimizemi

bide şu rakibi donduran skill warya o sadece belli birsüre rakibi donduruyomu okadarmı

hmmm sence rakibi belli süre donduranamı veriyim yoksa şu bahsetdiğimizemibide şu rakibi donduran skill warya o sadece belli birsüre rakibi donduruyomu okadarmı

Bahsettiğiniz becerinin adı gouge. Bu beceri rakibinizin hareket etmesini ve birbirinize vurmanızı engeller. Genelde gouge ve sonrasında stealth kullanılması çok işe yarar.

Bahsettiğiniz becerinin adı gouge. Bu beceri rakibinizin hareket etmesini ve birbirinize vurmanızı engeller. Genelde gouge ve sonrasında stealth kullanılması çok işe yarar.

benim sorduğum gouge sadece donduruyomu başka işe yaramıyo yani