Jump to content

Hoşçakalın Dostlarım

Legionn

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Bazı kişiler moderatör olmamdan rahatsız oldular. Ne yaptıysam onlara yaranamadım. Görevimi yeni ve tecrübeli bir moderatöre devredicem. Onu hiç tanımadınız ve halen tanımıyorsunuz. Bu bir kaç gün içerisinde yeni moderatör göreve gelicek. Umarım herkes mutlu olur. Ama kimse unutmasın ki bu yaptıklarımı her hangi birine asla bırakmicam ve buna izin vermicem. Bu kurdurttuğum foruma son yazdığım mesajdır.

Her zaman dediğim gibi, Başlangıcı olan bir şey in bir de sonu vardır.

Hoşçakalın ;)

Sonsigaram oyunda bilmeden etmeden bana ''senin yüzünden Legionn moderatörlüğü bırakıyor'' demen senin ne kadar seviyesiz ve saçma konuştuğunu gösterir. Ayrıca bn Legionn'un  mod'luğu bırakmaması yönündeyim  :diablo:  (US-Sapphire - Sonsuz)

Merhaba arkadaşlar,

Bazı kişiler moderatör olmamdan rahatsız oldular. Ne yaptıysam onlara yaranamadım. Görevimi yeni ve tecrübeli bir moderatöre devredicem. Onu hiç tanımadınız ve halen tanımıyorsunuz. Bu bir kaç gün içerisinde yeni moderatör göreve gelicek. Umarım herkes mutlu olur. Ama kimse unutmasın ki bu yaptıklarımı her hangi birine asla bırakmicam ve buna izin vermicem. Bu kurdurttuğum foruma son yazdığım mesajdır.

Her zaman dediğim gibi, Başlangıcı olan bir şey in bir de sonu vardır.

Hoşçakalın ;)

Şaka bir yana yazdığın yazıdan duygulandım  :cray: :cray: :cray:  hiç diyaloğumuz yok ama çok faydalı biri olduğun çok belliydi yazılarından :good: dediğim gibi hiç diyaloğumuz olmadı ama kesinlikle bu forum senin kadar ii mod bulamaz :sorry:

Kabus haklısın kardeşim çok faydalı :) dün sea yı kesti bana .  ;) ve birçok görevde de yardım ettive forumu çok güzel bi şekilde yönetti.

Legionn, senden isteğim birkaç densizin sözlerini dinlememen. Seni kıskanıyolar bu son derece normal çünkü güçlü olan kıskanılır. ;)

Legionn Sevgili.

Ben biz çok konuştuk asla biliyorum, ama ben seni iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Merak etmeyin, her şey yoluna girecek. Polonya selamlar

Legionn Sevgili.

Ben biz çok konuştuk asla biliyorum, ama ben seni iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Merak etmeyin, her şey yoluna girecek. Polonya selamlar

lol dont translate tex in google trranslate its turkish but i hardly understood it :lol:

bazilari aglarken fatih beyimizde guluyo

lan serefsiz senin ne bok oldugunda ortaya cıkcak merak etme kafanada takma en azindan kaan rahatsiz oldugumuz sebepleri bi saysaydi o zaman anlardiniz  :bad:

lan serefsiz senin ne bok oldugunda ortaya cıkcak merak etme kafanada takma en azindan kaan rahatsiz oldugumuz sebepleri bi saysaydi o zaman anlardiniz  :bad:

her seyin bir sonu olacagi gibi seninde bir sonun olucak ve benimde yeni kisiler gelicek yine ayni tur kavgalar basliycak peki bundan kim kazancli cikicak? tabiki oyun sahipleri

her seyin bir sonu olacagi gibi seninde bir sonun olucak ve benimde yeni kisiler gelicek yine ayni tur kavgalar basliycak peki bundan kim kazancli cikicak? tabiki oyun sahipleri

anlamadan bilmeden it dalasi yapıonuz

sen sadece kendini avutursun :) ben sadece eglenmek icin dalasirim dostum yada dusmanim olman onemli degil

onun icin mi farkli carlara girip ben hep igro atmama ragmen ozurdılıyıp yalvarıodun ne olur affet die  :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

• 1 year later...

vay be ne günlermiş :) bu arada bu black tam mal üstü bişeymiş hiç değişmemiş idiot black