Jump to content

Warlock - Pomocy!


Recommended Posts

Mógłby mi ktoś opisac działanie jego skili i jakie najlepiej rozwijać?

Ogólnie czy warto nim grać czy lepiej druidem w firstborn bo jestem nowy i nie ogarniam.

Pzdr... ;]

 

Link to comment
Share on other sites

Warlock to dps, Druid heal. Sam sobie odpowiedz na pytanie: wolisz ubijac czy wspomagac ? Jeżeli ubijanie jest twoją lepszą stroną, wybierz Warlocka, jeżeli support, Druida.

 

Warlock ma skille polegające na zadawaniu obrazen dark magia. Life exchaust zadaje dmg co sekunde i pewien % obrazen jest dodawany do hp, taki mini heal. Ulepszanie skilla zwieksza zadawany dmg i otrzymywany heal. Przydatny do expa i pvp (1vs1). Dark circle to stun aoe, na pewnym obszarze nie pozwala mobowi/wrogowi sie poruszać ani atakować. Upgrade skilla zwieksza czas dzialania. Dobre wszędzie, w lab epicka pomoc w czasie runów. Fear powoduje ze przeciwnik biega w losowym kierunku, uniemozliwiając atakowanie. Dodawanie pkt w ten skill zwieksza czas dzialania, i pozwala na odrzucenie oponenta na dalsze odleglośći. Przydatne w pvp, w expie niezbyt, do lab czasem sie przyda. Arrow of Darkness atakuje przeciwnika przy pomocy dark magii. Zwiekszanie pkt skilla zwieksza zadawane obrazenia. Dobre wszedzie. Plash of Darkness, skill aoe, zadający dmg co sekunde przy pomocy dark magii. Dobre na wojny, do pvp czasem uzyteczne, w expie dobre jak chcemy ubic szybko moba, na hunty czasem.

 

Ja bym proponowal buildy:

Pvp - Arrow, Life exchaust, Fear

Wojny - Arrow, Dark Circle, Plash of Darkness

Hunt - Arrow, Dark Circle, Life Exchaust/Fear

 

Sam wybierz gdzie chcesz sie nadawać bardziej :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...