Jump to content

Do czego służy i jak użyć Sign of Imperishability?


Ballanear

Recommended Posts

No to mnie rozwaliles, tyle jest tematyow na tym forum w tej wlasnie sprawie, ale coz..

 

Sign of imperishability jest to przedmiot w MC shopie ktory mozna zakupic za 59 mc,  badz tez od innych graczy za okolo 2k. Jest to przedmiot ktory pozwala nam sie cieszyc BEZPIECZNYM ulepszaniem ekwipunku. NIE DAJE on 100% pewnosci ze ulepszenie sie uda, a daje 100% pewnosc ze naszemu przedmiotowi z ekwipunku NIC sie nie stanie w razie nei powodzenia z ulepszaniem.  Czyli innymi slowy, nasz przedmiot nie ulegnie zniszczeniu, nie zniknie ani nie spadnie jego poziom amp.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej go używać go do enchatowania broni do +4 i wyżej. Przy enchacie na +7 to każdy mi się pali i nie chce wejść ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale pamiętaj jak robisz amply tzn ulepszasz bron za pomocą sphere to tam są 3 "kulki" do zaznaczenie. Bodajże

1.Free

2.Mc

3.sign of impreshability

Więc jeżeli chcesz aby sign "ochronił" twój ekwipunek zaznacz 3 opcję!

Link to comment
Share on other sites

Te bardziej watosciowe itemki to od +0 lepiej ulepszac z signami bo nawet na +1 mozna stracic przedmiot. Te 4-5 sign roznicy to nie duzo a mamy pewnosc ze nie stracimy przedmiotu:)

Link to comment
Share on other sites

Na +1 nie mozna stracic przedmiotu, bo +1 ma 100% szanse.

 

Na +7 wbijałem już 27 razy żaden nie wszedł, ciekawy jaki tu jest procent, a na +10? ;)
Link to comment
Share on other sites

Na +1 nie mozna stracic przedmiotu, bo +1 ma 100% szanse.

 

dziwne bo straciłem 9lv arm :D  0 -> +1 ->  0 -> zniszczenie  :bomb: 

 

a mój staf już na +4 ma 13x fail :)

 

 

Tu masz o ile podnosi ulepszanie

 

Опубликованное фото

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ostatnimi czasy sprawdziłem pewną metode na ulepszanie itemów. Sprawdziła się w 4 przypadkach na 4.

1. Wchodze do miejsca gdzie nie ma npc, moobów i przedewszystkim graczy.

2.Ściągam item i kładę go do plecaka.

3.Wylogowuje się i znowu zalogowuje. Przedmiotu nie zakładam.

4.Następnie biore zaznaczam użycie signa i ulepszam. Co jedną próbe ulepszenia itemu poruszam się o jedną kratkę, w jakąkolwiek stronę byleby nie stać w tym samym miejscu.

 

 

***Ulepszyłem staff 18lvl z +0-+7(włącznie) 14signami. Armor 18lvl z +0-+7(włącznie) 9signami. miecz dwuręczny 15lvl +0-+7(włącznie) 19signami. Buty 18lvl +0-+6 - 6signami. Moim zdaniem największy przeskok, żeby udało sie ulepszyć cokolwiek zaczyna się od +7-+8. Niedługo bedę próbował dalej, aż zrobie +9 to dam znać. ;) :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnimi czasy sprawdziłem pewną metode na ulepszanie itemów. Sprawdziła się w 4 przypadkach na 4.

1. Wchodze do miejsca gdzie nie ma npc, moobów i przedewszystkim graczy.

2.Ściągam item i kładę go do plecaka.

3.Wylogowuje się i znowu zalogowuje. Przedmiotu nie zakładam.

4.Następnie biore zaznaczam użycie signa i ulepszam. Co jedną próbe ulepszenia itemu poruszam się o jedną kratkę, w jakąkolwiek stronę byleby nie stać w tym samym miejscu.

 

 

***Ulepszyłem staff 18lvl z +0-+7(włącznie) 14signami. Armor 18lvl z +0-+7(włącznie) 9signami. miecz dwuręczny 15lvl +0-+7(włącznie) 19signami. Buty 18lvl +0-+6 - 6signami. Moim zdaniem największy przeskok, żeby udało sie ulepszyć cokolwiek zaczyna się od +7-+8. Niedługo bedę próbował dalej, aż zrobie +9 to dam znać. ;) :pleasantry:

 

fascynujące, mam kilka znaczków to spróbuję.
Link to comment
Share on other sites

Niestety u mnie to nie zadziałało, łuk +4 był +4 ,a kusza +2 została +3  :( Pięcioma Signami  :clapping:

 

za mały obszar na wnioski.

To tak jak powiedzieć że jak rzucasz monetą dwa razy i dwa razy jest reszka, to orzeł nigdy się nie trafia.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj ulepszalem tarcze z +0-+8(włączine) zużyłem 67signów. Na bank to w jakimś stopniu pomaga, ale definitywnie im item ma wiekszy lvl tym trudniej go ulepszyć. Podałem metodę, mając nadzieję, że chociaż kilku osobom pomoge.  :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a mi się udało desert wanderer rękawice czy jakoś tak z 0  na +7  bez ani jednego signa użyłem tylko 30def item pare razy sie psuł (7)ale nie palił 5razy cofnęło ale +7 było potem spaliło a szkoda

nie zdradze techniki sorka

 

 

lapsu może potwierdzić

Link to comment
Share on other sites

"Nie zdradze techniki" To po kiego ****** marnujesz litery zeby wogole to pisac... Btw. to byl zwykly fart. Tak samo mam swiadkow na amplif Vestmentu Fury do +7 na 0 signach.

 

Guwer: Prosze o nie uzywanie slow uznawanych ogolnie przez niekulturalne.

Link to comment
Share on other sites

Nie slychane , ja za to zniszczyłem arenowy sword przy ampie  z 0 na +1

 

takiej techniki napewno żaden z was nie ma

więc nie kluccie się :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...