Jump to content

[2018.12.17] Updat Warspear Online 7.9: Sztuczki i chichoty. Zapowiedź


Ragonir
 Share

Recommended Posts

 

grinch_anons_1200х630.png

 

     Wojownicy!
 

     Przedświąteczny zgiełk spowodowałą zbiżająca sie zaspa sniegu! Podczas gdy Elfy powieszały wielobarwne świecące więce i pakowały pozostałe prezenty.
Mamy czas, aby wziąć kubek  kakao, przytulić się w ciepły koc i dowiedzieć się, co przyniasą nam Święta w tym roku.


Ale nie można tego zrobić bez pewnych przygód, prawda? Zdradziecki Grinch, długotrwały wróg Białej Bródki, powrócił i znów chce zepsuć coroczne Święta Arinar. Czy jesteś gotowy, by zatrzymać zielonego złoczyńcę i uratować Święta? Weż swój najlepszy ekwipunek, świąteczny nastrój i przejdź do zaspy śniegu!

 

Wielu wrogów przetestowało siłę Śnieżnej wyspy . Niemal zawsze ich jedyną bronią była siła i wściekłość. Ale nowy wróg jest o wiele bardziej niebezpieczny, ponieważ postanowił zniszczyć esencję Święta! To Grinch, stary wróg Białej Brody. Chudy olbrzym zamienił się w zielonego od gwałtownej nienawiści na te święta. Grinch szerzy mrok, który może zatruwać dusze i niszczyć magię Świąt. Tłum jego sługusów - gremlinów - najechał wioski na wyspę, wszędzie tworząc bałagan i chaos. I nawet wielu Śnieżnych elfów, wiernych sług Białej Bródki, ogłosiło strajk, podąrzając  za słowami Grincha. Wygląda na to, że Świeta mogą stać się prawdziwym koszmarem! Tym razem bohaterowie Arinara muszą ocalić nie tylko kraine, ale także ducha Świąt! Nie możesz pozwolić, aby Grinch ukradł Świata!

 

 

Wyspa

01.png20.png08.png

 

Snieżna kraina stała się jeszcze większa i po raz pierwszy zajmuje tak duży obszar! W tym roku ogromna wyspa podzielona jest na dwie części przez wspaniały las iglasty, który został wykorzystany do rozdzielenia obozów. Oprócz początkowej lokalizacji - cudownie udekorowanego miasta z domkami z piernika- po każdej stronie jest sześć wiosek. Każda z nich ma swoją historię i charakter, ale Grinch był w stanie zrealizować niektóre z jego podstępnych planów więc wioski będą musiały zostać uratowane. Każda z wiosek ma własna statue respawnu. 

 

Świąteczne zadania

09.png02.png06.png

 

Grinch i tłumy  jego sług gremlinów wtargnęły do wiosek, wszędzie siejac bałagan i chaos. W jednej z wiosek mieszkańcy zapadli w głęboki sen. W innyej - gniewne reanimowane zabawki chodzą,  drapieżne muszki i eksplodujących petardy czekaja na Ciebie ! Będziemy musieli  postarać się odzyskać pokój i pomóc Białej Bródce.

Oprócz głównej fabuły, wszyscy gracze znajdą wiele codziennych zadań, w których będziesz musiał zbierać prezenty, pomóc bałwanom, a nawet wioskom rajdowym, aby zniszczyć posągi Grincha! Zapomnij o ponurych zimowych wieczorkach, nie będziesz się nudzić w te ŚwietaLochy

25.png27.png29.png

 

W nowych Lochach, gdzie tradycyjne  przechowywanesą skarby , ukrywa się ukochany zwierzak Grincha. Furry Hrumpel, także zły i zdradziecki, był jedyną żywą istotą, do której przywiązał się zielony  łajdaka.


Całe dzieciństwo Grinch spędził blisko swojego zwierzaka, ale przez lata zielony łajdak nie mógł dać swojemu przyjacielowi odpowiedniej ilości czasu. Grinch znalazł nawet krewnych swojego futrzastego, by nie nudził sie sam. Jednak Hrumpel patrzył na swojego pana oczami pełnymi smutku. Następnie Grinch otworzył specjalny pokój gier, w którym zgromadzono najlepsze rozrywki dla Hrumpela. Pupiljest pełny siły, by wykonać wszystkie paskudne rzeczy, które zleca mu Pan.

Ale bądź ostrożny, ponieważ sala gier Hrumpla zawiera prawdziwe zagrożenia: musisz pokonać 8 Lodowych strażnikow, które niezawodnie chronią Hrumpela. Przedostań sie przez labirynt, gdzie ważne jest, aby nie wypuścić potworów, pokonać Krytycznego Yeti i wydostać się z pokoje pułapek, wypełniając zadania w każdym z nich, aby dostać się do Hrumpela.
Gotowy rzucić wyzwanie zwierzakowi Grincha? Idz dalej, ponieważ zwycięzcy otrzymają wspaniałe nagrody!


Świąteczne wydarzenie

53.png35.png38.png

 

Na głównym wydarzeniu wakacji będziesz musiał przejść przez 6 niesamowitych etapów i na każdym z nich musisz wyeliminować następstwa brudnych sztuczek Grinch i jego wspólników. Bądź ostrożny, bo ci sprytni złoczyńcy na pewno umieścili zdradzieckie pułapki!


 

Pierwszy etap "Sabotażu sylwestrowego"
Sługusy Grincha zerwały wszystkie ozdoby z drzew i zepsuły świąteczny nastrój wszystkich mieszkańców Granicy Śniegu! Zabierz świąteczne zabawki gremlinom , aby przywrócić świąteczną atmosferę!

 

 

Drugi etap "Hydroterapia"

Grinch rzucił zaklęcie na śnieżne elfy i zamienił je w gremliny - teraz grają brudne sztuczki i podpalają choinki. Ale jest sposób na uratowanie biednych ludzi: wszystkie gremliny, jak i małe dzieci, nie mogą znieść hydroterapii! Popchnij te zielone larwy pod wodą, tryskającą z ziemi!

 

Trzeci etap "Gorący śnieg"

Czarnoksiężnicy-czarodzieje nauczyli się wzywać duchy ognia z głębin, tak aby topić śnieżną pokrywę wyspy. Musimy walczyć z duchami ognia, a Granica Śniegu nie przestała być "Śniegiem"!
 

Czwarty etap "Nasty Surprise"
Grinch jest oszustem skradl Białej Brodzie Worek z prezentami a zabawki wyrzucił. I zamiast nich umieścił szkodliwe gremliny. Dzieci będą przerażone! Musimy znaleźć te prezenty pod drzewem! Nie możemy pozwolić gremlinom wejść do domu!

 

Piąty etap "Sly Bag"
Grinch miał specjalne plany na największą torbe Białej Brody. Skradł ja  i wyciagnoł z niej  postac ktora stała się wiernym sługą - Ragman. Z torba szybko nauczyła się kraść prezenty bez żadnej pomocy. Czas nauczać Ragmana - zmuś go by  zwrócićł wszystkie skradzione rzeczy!

 

Szósty etap "Wściekłość zwierząt"
Nienawiść Grincha do Światowego Dnia Kreacji jest zaraźliwa: nawet jego pies Fluff zmienił się na zielony ! Fluff uwielbia swojego gospodarza i nic dziwnego: Grinch karmi nienasyconego  psa  duchem Świąt! Poluj i zabij psa, zanim wszystko zje!

 


Wydarzenia dynamiczne gildii
 

Weź udział w nowych wydarzeniach Gildii PvE na Snow Boundary, aby przywrócić ducha Światowego Dnia Stworzenia: będziesz musiał pokonać głównego złoczyńcę Grinch i jego zdradzieckich siostrzeńców.

 

"Grinch's Guile"

Grinch stał się nie tylko przyczyną wszystkich problemów na granicy śniegu - ukradł ducha Świąt! Zielonoskóry olbrzym myśli, że jest wszechmocny, ale nie jest. Grinch musi zostać ukarany za swoje zbrodnie!
 

Warunki aktywacji: ukończ 20 razy każdy loch w  śniegu.

Czas ponownego uruchomienia: 8 godzin po zakończeniu wydarzenia.


"Siostrzeńcy Grincha"
 

Paskudne gremliny zalały lasy i wioski Śniegu, ale czterech siostrzeńców Grincha rządzi tymi hordami szkodników. Musimy ich upolować i dać im nauczkę: zacznie się chaos w szeregach zielonych niedorobów.

Warunki aktywacji: zdobądź 20 000 punktów Gildii.
Czas ponownego uruchomienia: 6 godzin po zakończeniu wydarzenia.


 

Ale nie zapomnieliśmy o fanach PvP! Gracze będą mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, w którym zadaniem dla gildii będzie zabicie wrogich żołnierzy Przymierza w pobliskich wioskach. Tak więc nikt nie będzie się nudzić na granicy śniegu!

 

Zabijanie kampanii "
 

Oszustwo Grincha nie zna granic: zwabił do siebie wiele stworzeń Krainy Śniegu. Udało mu się nawet prać mózgi niektórych wojowników. Łamiąc świąteczny rozejm, zdradziecko odwrócili broń od ciebie! Nie możesz już tego dłużej tolerować! Zdrajcy powinni zostać wydaleni z wiosek!

Warunki aktywacji: zabij 10 graczy wroga Sojusz nie znajduje się poniżej poziomu postaci / grupy na granicy śniegu.

Czas ponownego uruchomienia: 6 godzin po zakończeniu wydarzenia.

 

Raidy

48.png11.png21.png

 

Odwiedzający są zawsze mile widziani podczas raidów! Przyjdźcie bawić się na śniegu i zdobądźcie żetony szczęścia, które można wymienić na wspaniałe nagrody.

 

"Zimowe pływanie" (pojedyncze i grupowe, na wszystkich poziomach)

Gremliny owijają się w kożuchy, bo nie są przyzwyczajone do zimna. Nadszedł czas, aby pokazać szkodnikom prawdziwy mróz: powinieneś wsadzić tyle zielonoskórych w lodowatej wodzie, ile tylko zdołasz, by ochłonąć ich zapał. Ale uważaj na liderów zespołów gremlinów: proste gremliny będą się rozpraszać we wszystkich kierunkach, gdy je zobaczą. Im więcej gremlinów będzie można wrzucić do wody, tym bardziej imponująca będzie nagroda.


 

"Burning the Past" (singiel i grupa na wszystkich poziomach)

Gremlinowie wykopali chodzącego trupa spod śniegu - straszne przypomnienie poprzednich bitew. Nie zastanawiając się dwa razy, Grinch wprowadził ich w czyn! Trzeba szybko zabić lodowych zmarłych za pomocą specjalnego, płonącego oleju. Spalcie chodzących trupów - a śnieżne elfy dadzą wam dobre żetony Szczęścia.


 

"Cool Meeting" (grupa, dla graczy 13-17 / 18-23 / 24-28 poziomów)

Wiele stworzeń z Granicy Śniegu zwróciło się w stronę Grinch i teraz organizuje niszczycielskie wypady na wioskę Śnieżnych elfów. Nie ma wystarczającej liczby obrońców, więc będziesz walczył samotnie z najeźdźcami. Jednak starożytne kamienie pomogą ci w walce, ale używaj ich mądrze!

 

Świąteczne Umijetności

Na czas Świąt każdy otrzywma dwie Umiejętnośći

 

icon_skill_ny19_summon.png Hogshead’s Help

  Hogshead zyskał sławę dzięki udziałowi w bitwach przeciwko najgroźniejszym przeciwnikom. Jego ciosy są trudne i powodują krwawienie wrogów, a sam Hogshead jest gwarancją niezawodności w walce!

 

icon_skill_ny19_fire.png Humorous Lights

Fontanna iskier spadnie na twojego wroga, powodując fizyczne cierpienie, a promienie światła ochłodzą zapał bojowy pobliskich wrogów.

 

Bossy


Zielony złoczyńca wezwał jego siostrzeńców, którzy z wielką przyjemnością zgodzili się wziąć udział w tym bałaganie by popsuć długo oczekiwane święta ludzi Arinar. Podstępne szkodniki ukrywały się w domach połączonych niebezpiecznym systemem labiryntów by dostać sie do odległych wiosek. Znajdź i zabij wszystkie cztery !

 

Buster

Najmłodszy i najgłupszy z czterech. Ciągnie wszędzie torbę z  narzędziami: spodziewa się zbudować z nich kolejkę z zabawkami, którą jako dziecko chciał dostać jako prezent.


Strajk
Bliźniaczy brata Butcha. Ten słodki i zdystansowany jest tchórzliwy i woli nie zadzierać z tymi, którzy są silniejsi od niego. Dla niego nie ma większej radości niż ukradnięcie lizaka od dziecka.


 

Butch
Brat bliźniaka Strike. Zawsze ma zimno z powodu swojej miłości do lodów, jest uzbrojony w lodową pałkę. Ale ponieważ, jego zdaniem, mózgi działają lepiej od zimna, Butch nigdy nie uderza wrogów w głowę.


 

Grunt
Najstarszy z siostrzeńców Grinch, który nienawidzi Świat prawie tak samo jak jego wuj. Dzwonek w jego dłoni dzwoni, dosłownie doprowadzając wszystkich do szaleństwa - ale Grunt nie przejmuje się tym,ma wypchane długie uszy watą cukrową.


Grinch

Udowodnij swoją siłę i pokonaj zielonego przeciwnika! Jest to jedyny sposób na przywrócenie ducha Świąt tego roku, na który wszyscy czekają.


Ludzie mówią, że jako dziecko było to jego ulubione święto: Grinch marzył nawet, aby zostać asystentem Białej Broda. Ale starsi powiedzieli mu, że ten, kto wierzy w Magie Świąt i Białą Brodę, nigdy nie dorośnie. Potem Grinch zaczął nienawidzić święt i ich  magii. A kiedy Świata przybyły do Arinar, Grinch potajemnie podpalił dom, w którym jego rodzina świętowała święto. Następnego ranka zmienił się w zielonego olbrzyma z sercem wyschniętm z gniewu.

 

P.S.

Zbierz wszystkie osiągnięcia Świat.Podczas gdy świąteczna muzyka i powoli opadający śnieg przyniosą wyjątkową atmosferę.

To wszystko na teraz. Szczegółowe informacje na temat nagród, prezentów i niespodzianek (a takich będzie sporo) zostaną ogłoszone w dniu wydania aktualizacji. Obiecujemy, że znajdziesz jeszcze kilka bardzo interesujących niespodzianek.


Życzymy wszystkim wspaniałego świątecznego nastroju!

AIGRIND

 

 

Edited by Ragonir
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...