Jump to content

Fun Site dla Polaków


Smarik

Recommended Posts

 

gotowy

 

THANKS YOU VERY MUCH.

 

:) Strona mi się bardzo podoba, a wychwytywanie tekstów które ty tłumaczyłeś daje jeszcze więcej frajdy. Wszystkich serdecznie zapraszamy ! I może wypadałoby zrobić jakąś gildie, co myślicie o tym przyjaciele z Polish support.

Ktoś pisał że Polacy są bardzo leniwi, a my udowodniliśmy że nie :P chyba przetłumaczenie zajęło nam tylko ok 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

Ale jednocześnie polacy co do spraw komputerowych są najbardziej zajebiści na świecie ;) :crazy: Przepraszam, poniosło mnie, bo sam nim jestem ku :bomb:

Link to comment
Share on other sites

Jutro chłopaki myślę że nie macie co robić, ja będępoprawiał błędy które aż wyrzynają się w oczach  :crazy:  .  A potem jak już zejdą te poprawki to będziecie mogli je wyszukiwać, zgłaszać i proponować poprawne tłumaczenie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cóż, rosyjska wersja życiu głównych projektów, polski i angielski nie jest bardzo dużo, a jest oczywiste, że gram dużo Polaków, a wersja angoloyazychnoy prostu nikt.

Ostatnio wiele nowych online, rosyjscy gracze już ocenione, z wszystkie aktualizacje można znaleźć w archiwach rosyjskiej wersji wiadomości, jeśli powielać tę wiadomość do polskiej wersji, będzie wdzięczny.

Krótko mówiąc, mamy 3 nowe wzory, które można wybrać w ustawieniach strony, tam awatary pojawiły ocena użytkowników, elementy bazy danych, które można dodawać żadnych informacji do witryny użytkownik jest oznaczony jako "zweryfikowane konto", dodawać artykuły, wydarzenia, gildia karty można każdy gracz, nawet tylko zarejestrowani.

 

 

Well, the Russian version of the project principle lives, English and Polish is not very much, and it is clear that play a lot of Poles and angoloyazychnoy version just no one does.

Recently, many new online, the Russian players are already evaluated, of all updates can be found in the archives of the Russian version of the news, if you duplicate this message to the Polish version, will be grateful.

In short, we have 3 new designs that can be selected in the site settings, there avatars appeared user rating, database items, which can add any information to the site the user is marked as "verified account", add articles, events, guild cards can any player, even just registered.

 

 

 

 

ну русская версия проекта впринципе живет, а английская и польская не очень, оно и понятно, играющих поляков не много, а анголоязычной версией просто никто не занимается.

За последнее время на сайте много нового, русские игроки это уже оценили, о всех новинках можно прочитать в архиве новостей русской версии, если вы будете дублировать это сообщения на польской версии, буду благодарен.

Если кратко, то у нас 3 новых дизайна, которые можно выбрать в настройках сайта, появились аватары, появился рейтинг пользователей, база данных вещей, в которую смогут добавить информацию любые поьзователи сайта с пометкой "верифицированный  аккаунт", добавлять статьи, события, гильдии и карты может любой игрок, даже только что зарегистрировавшийся.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...