Jump to content

Questy na różnych wyspach


Ballanear

Recommended Posts

Cześć mam pytanie,

czy jak mam postać humana palka to czy mogę nim wykonywać questy na wyspie elfów? Pytam bo zaciąłem się u siebie na 3 q z bossami i (królowa pająków, ogr i jeszcze jakiś mini) i bez ich skończenia nie mogę znaleźć nowych questów. Tak bym śmignął na wysepke elfów i tam porobił elementarne questy.

Z góry dzięki za pomoc

Ball

Link to comment
Share on other sites

Niestety, mozesz sobie tylko "pojsc" na wysepke elfow, ale zadnych questow tam nie ujrzysz. musisz zrobic swoje, ze swojej wyspy, czyli dla chosen'ów.

Popytaj osoby ktore graja chosen'ami o pomoc. Ja gram tylko MC wiec nie wiem o co tam chodzi.

Link to comment
Share on other sites

jakieś q kiedyś były przed wykonaniem all na 1st ale i tak nie opłaca się płynąć na 2 wyspę bez wykonania all na 1st wyspie. Lepiej poszukaj kogoś do pomocy

Link to comment
Share on other sites

3 dni smigam po lokacjacho wokół q... lipa... no niestety będe się kręcił i czekał na okazje...

5!

 

Wiesz co, jak chcesz mogę ci pomóż, tylko jest tak sprawa żebyś musiał mi dać ~150 złota na powrót ponieważ wróciłem do gry a stan finansowy nie za dobry. Myślę że jutro bo muszę healera odzyskać.

 

EDIT: Teraz właśnie dostałem wiadomość od supsa, dostałem pasy do healera ;)

Link to comment
Share on other sites

Ksardess on wyraznie napisal ze jest palkiem, czyli palladynem, czyli nie jestes z nim sojusznikiem, gdyz Ty jestes góralem, a jak wiadomo chosen's i mc clan sa wrogami;)

Link to comment
Share on other sites

Ksardess on wyraznie napisal ze jest palkiem, czyli palladynem, czyli nie jestes z nim sojusznikiem, gdyz Ty jestes góralem, a jak wiadomo chosen's i mc clan sa wrogami;)

 

On napisał tak:

czy jak mam postać humana palka to czy mogę nim wykonywać questy na wyspie elfów?
to jaki human... to jest elf w takim razie...
Link to comment
Share on other sites

Chosen'i są ludźmi, ale współpracuja z elfami, a górale współpracują z upadłymi elfami czyli FORSAKEN.

 

FORSAKEN - nie powiedziałbym że to elfy.
Link to comment
Share on other sites

To nie moj pomysl, ktos gdzies tu na forum napisal ze to upadłe elfy... dziwne.. ale pomysl ciekawy:D

 

To teraz mam ochotę swoich bić, bo ja elfy biłem bo to są uszoje*u i dalej nimi są ;)
Link to comment
Share on other sites

Bedziemy lać swientoszkowatych chosen'ów??? :good: :lol: :tease: :yahoo:

 

Za zdradę narodu ludzkiego? TAK!  8) 8) 8) Będę każdego moba męczył, bo dla mnie to moby.  :crazy: :crazy: :crazy:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...