Jump to content

Hesap çalınması ve blokesi

Deathdance

Recommended Posts

Oyuna ilk başladığımda benim için şu anki halinden epeyce kötüydü hesabimi 2012 yılında açmıştım ve 2017 e kadar oynuyordum. Geçtiğimiz 1 ay önce tekrar başlamak istedim ama hesabımın email i değiştirilmiş kısacası çalınmış. Geri alabilmek için yazdım fakat hesap ID sini hiç hatırlamıyorum bu yüzden orayı eksik bırakmak zorunda kaldım. Bir kaç kere denedim fakat bu hesaptan geri dönüş olmadı. Bu hesap ID sini bilmediğim için hesabı geri getirmek imkansız mı?

Ayrıca bunun üzerine ek yeni bir hesap açtım email yerleştirmek istemedim tekrar oyuna dönmek için asil hesabın geri gelmeyeceğini düşünerek bu hesap ile oynamaya başladım. Tam 15 lvl oldum hesap bloke edildi ve yeni hesap açamıyorum daha da. Acaba oyundan men mi edildim bunu da anlayamadım. Sizlerden yardım istiyorum oyuna geri dönmeyi ilk hesabında oynamayı çok istiyorum. Fakat kendi başıma hesabı geri getiremedim. Bir de sizlerden yardım isteyeyim dedim. Şimdiden teşekkürler. 

Edited by Deathdance

Bir arkadaşımın mc çekip Geri ödeme yapması yüzünden beni de banladılar. 18000 kusur m.c alırsam hesabımın blokesi kalkacakmış ama benim suçum nedir ve nerede?

Admin lütfen yardım.

Edited by Deathdance