Jump to content

uzun kendini ne saniyor :)

aklinial

Recommended Posts

anladigim kadariyla eudaki uzun turklere bi guc ispati yapmaya calisior ama neyin ispati  :facepalm:  hassnin parasini iyi kullandiğini mi göstermek istiyor anlamis degilim :lol:  uzun legion bunu silecek ama bence bi bakmalisin hayatini hassnin parasini harcayarak yada turk kesmeye calisarak geciremessin  :wacko:

anladigim kadariyla eudaki uzun turklere bi guc ispati yapmaya calisior ama neyin ispati  :facepalm:  hassnin parasini iyi kullandiğini mi göstermek istiyor anlamis degilim :lol:  uzun legion bunu silecek ama bence bi bakmalisin hayatini hassnin parasini harcayarak yada turk kesmeye calisarak geciremessin  :wacko:

Oyunda demek kı kıskanclık baslamıs turkleri kesio diye  foruma yazı yazanıda ılk defa gordum  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

sen kimsin bi onu sylesene ayrica bn kimsenin parasini mc sini yemiom kndi mc mi.de kndim alirim he illa kiskancaksan baska bi sebep bul ayrica oyun bu istedgimi keser istedgimi kesmem ha kesilmek zoruna gidiyosa o senin sorunun blmem.anlatabildim mi

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...