Jump to content

Co to ma byc?


Gotick

Recommended Posts

Witam. Jestem troszke zmieszany tym co wy tu piszecie. Moim zdaniem 2 sille to malo na potac. Brak arety to bardzo zle i limitowana ilos questow to juz wogile do d...  :shok: Jesli sie tym nie zajma to gra upadnie szybciej niz powstala. Jesli ja mam bic mooby bez zadnego expa to ja dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

No jak to, przecież jak bijesz moby bez celu to dostajesz q itemy, które sprzedajesz u NPC i masz na naprawy. I rosną ci skille dzięki czemu nadal tyle samo nimi zadajesz. [/sarcasm]

 

Jeśli byłeś czymś konkretnie zmieszany, to wystarczy użyć opcji "odpowiedz".

Link to comment
Share on other sites

Gra się w miarę systematycznie rozwija, ostatnio dostaliśmy 2 skille tak na początek zabawy ze skillami. Wiadomo że muszą przetestować jak to się wszystko tera prezentuje zamiast dać od razu wszystkie skille i patrzeć jak zgłaszamy multum bugów ;p a dzienne questy można robić co dzień więc zawsze jest co robić ;] arene chciałbym już mieć ale na razie musimy się zadowolić rozwalaniem wrogów poza nią ;] nudne bicie w kółko potworków dla expa już dawno mi się znudziło ;p

Link to comment
Share on other sites

Nie no wkońcu odblokują cos nowego :yahoo: . Narazie mozna sobie iść powalczyć z inną frakcją :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Skille miały być w lipcu. Jak już są to i tak praktycznie nic nie dają. Jeśli nie będzie za rok lepszej gry na telefon (wątpliwe), a ta się rozwinie i znudzi mi się tme, wrócę. Nawet mogę płacić za premkę, byle miało to sens.

Link to comment
Share on other sites

W sumie druid ma leczenie. Nie wiem, pograłem 10 minut po dodaniu skilli, przeczytałem na forum, że ludzie je lvlują i nic to nie daje. Nie mam cierpliwości do tego warspear.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie dają jak dają. Jak kolega up - nikt Cie nie trzyma przy warspear. nie podoba sie gra to nie graj. JA chociaz nie lubie np WoW'a to nie wchodze na ich fora i nie wybrzydzam tylko poprostu nie gram i tyle

Link to comment
Share on other sites

No tak ale u mnie nie dają nic skile mam na 30 2x skill i to nic nie daje ):):): No ale niechce wybrzydzać w końcu cos zrobią

Link to comment
Share on other sites

To po co jeszcze tu jesteś? Nikt cie na siłe nie trzyma

Naprawdę? Myślałem, że jak przestanę wchodzić na forum to mnie dopadniesz i wyrwiesz mi nogi. O twoje zdanie w mojej sprawie nikt cię nie pytał, a już na pewno nie ja.

 

Jest za friko, więc czasem wbiję w tramwaju zabić czas.

Link to comment
Share on other sites

Grać nie umiem? Tylko tyle potrafisz napisać? Jeszcze najedź mi na mamę i będziesz mógł sobie przybić piątkę z paroma trollami na forum.

 

Jakieś wielkie pretensje do mnie że nie piszę och i ach o skillach, które nie dość, że się spóźniły kilka miesięcy, nie działają do końca sprawnie i znieśli p2p, co w przypadku wersji demo było paranoją? Chętnie podyskutuję, jeśli widzicie temat inaczej, bo z tego co mi wiadomo, między innymi do tego służy forum. Jak ktoś ma jakiś większy problem zapraszam na priva, bo lojalność na zasadzie "bo bije ze mną bossy w party" to śmiech na sali. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...