Jump to content

Şifre Sorunu - Üyelik Sistemi

Annoyance

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Nokia e71 Kullanıyorum (Symbian os 9.1)

Oyuna ilk başladığımda play'e bastığım gibi bana bir id vermişti ve direk oyuna girmişti. Herhangi bir şifre veya email adresi sormadı. Ve oyuna girişte iste yine her zaman id mi gösteriyor, play dediğimde giriyordu. Bu şekilde oynuyordum. Fakat bu son güncellemeden sonra eski hesabıma ulaşamıyorum, oyun bana yeni bir hesap açtı hesap değiştirmeye girdiğim zamanda benden id ve şifre istiyor, güncellemeden önce id mi not etmiştim ama şifremi bilmiyorum, hatta hiç şifrem olmadı. Eski hesabıma ulaşamadığıma dair durumu anlatarak ve hesabımla ilgili aklımda kalan bilgileri toparlayarak support'tan ingilizce olarak bir ticket gönderdim şuanlık herhangi bir yanıt gelmedi yardımcı olabilirlermi olamazlarmı bilemiyorum. Şu an ne yapmam gerek? Sizler bu durumu nasıl atlattınız? Yoksa sorun bendemi? Şifrelerinizi nasıl öğrendiniz? Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler, iyi eğlenceler.

krdsm oncelikle gecmis olsun bu sorun mutlaka herkesn basina gelmistir :lol: support a carin butun ozelliklerini ne zamn actigini icinde ne var ne yok yazarak mesj at ins verrler :lol:

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

Carimin sifresini unuttumfakat id msn adresum deil ne yapmam gerekir yrdm ltfnn

http://warspear-online.com/en/support sorununuzu buraya yazınız ve lütfen önemli bilgilerinizi bir daha forumda vermeyiniz.

Hesabınızla ilgili ayrıntıları onlara verin. O hesaptaki kaçıncı seviyede hangi sunucuda oyuncularınızın olduğu gibi...

Splendor admin kardes butun bilgileri yaptim dedigim gibi bugun 5. Gun hala qelmedi mesaj car calindiginda da attim ticket geldi ama sifre unuttugumda gelmedi id msn adresim degil keske yapsaydim

• 5 months later...

aynısı benim başımada geldi ID ve şifreyi unuttum supporta yazdığımda geri dönmediler o kadar mcoins harcamıştım o karaktere. :cray: İnşallah geri alırsın .

ben de aynı şekilde unutmuştum ve supporta mail attım mcoins aldıgım telefon numaramı ve mailimi istediler ve aldım hesabımı geri

• 7 years later...

Merhaba,

Gerekli sorun aynı şekilde bende de mevcut, oyuna yeni başladığım zaman, E-posta belirtmedim şuanda hesabı alamıyorum bunun bir yolu varmı sayın yetkililer yardımcı olursanız sevinirim ??