Jump to content

WarSpear 3.0 Nie Działa !


Drakix

Recommended Posts

Siema wszystkim ;) . Założyłem temat ponieważ wielu osobą warspear nie działa mi np:

- PC Caching Error :'(

- Symbian Cały czas się cachuje i resetuje ,cache, reset i tak w kółko... :facepalm:

Niewiem może ktoś umie pomóc  8)  Piszcie co u was się dzieje i jakie macie problemy, może ktoś zareaguje :pleasantry: A wgl nie mogę nieraz pobrać clienta chromem, firefoxem ponieważ wyskakuje Error, że strona nie odpowiada.  :mega_shok:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam straszne lagi, przy bnraniu questow, przy przechodzeiu na nowa mape, przy ogladaniu mapy itd itd, takie 5 s zaciecia.

Poza tym gra wlacza sie jakas minute, albo i dluzej.. na pewno dluzej bo zdazylem sobie popatrzec na gwiazdy i wrocic.

Link to comment
Share on other sites

Siemanko. Ja mam inny problem. Mianowicie działałem cały czas na pierwotnie ustalonym koncie i nie ustanawiałem ani adresu email ani nowego hasła do konta takze dysponuje tylko numerem ID. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie konta, bo przy opcji restore nie ma w/w adresu na który może zostać odesłane hasło.

 

Z góry dzięki

Ball

Link to comment
Share on other sites

Eh kolejny ktory nie zrobil sobie hasla.. wyslij ticketa do supportu, bo tu Ci nikt nie pomoze niestety

 

link do supportu: http://warspear-online.com/en/support

 

Napisz im tam jak najwiecej sdzczegolow dotyczacych konta, ilosc golda , jakie itemki miales, ile kupiles mc, jesli kupiles , ewentualnych znajomych, oczywiscie nazwe postaci, lub kilku itd itd

 

A potem zostanie CI czekanie, nawet do kilku dni. Taka jest procedura odzyskiwania kont.

Link to comment
Share on other sites

mi ograniczyli szybkosc neta to sie tnie w ch*j ale teraz na wi-fi jestem mam nadzieje ze cos z tym zrobia bo przedtem w 2.10 na ograniczonym necie war chodzil normalnie

Link to comment
Share on other sites

Szukajcie na ostatnich postach w temacie o updacie, tam ktoś podał linki do ściągnięcia bez pobierania data cachu.

Apropo lagów - przecież to dlatego, że rzucili się po updacie jak na mięso :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mam straszne lagi, przy bnraniu questow, przy przechodzeiu na nowa mape, przy ogladaniu mapy itd itd, takie 5 s zaciecia.

Poza tym gra wlacza sie jakas minute, albo i dluzej.. na pewno dluzej bo zdazylem sobie popatrzec na gwiazdy i wrocic.

 

Niech zgadnę bo gra musi odczytać dane z xxx.pak?

 

Z tego co mi się zdaje jest na symbiana wersja 3.0.2.

Link to comment
Share on other sites

WItaj Ksardess, dawno Cie nie bylo;)

 

Ja juz zainstalowalem wersje 3.0.1 i juz jst w porzadku. Moze czasem sie zacina w miescie, ale ogolnie jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...