Jump to content

[2018.05.29] Warspear Tanıtım Klibi Yarışması

Youkhan

Recommended Posts

video_congratulation_1200x630.png

Selamlar, cesur savaşçılar!

Bu yıl Warspear Online 10. yıldönümünü kutluyor, yaşasın! Kutlama için yardımınıza ihtiyacımız var ve herzamanki gibi güzel ödüller garanti altında.

En iyi tanıtım vidiosu için yarışma başlasın! Hazırlanın ve büyük ödül 50 000 Miracle Coin'i kazanma şansı elde et!

Katılmak için:

1. Kendi oyun videonu kaydet.

2. Bu videonu YouTube kanalına yükle.

3. Ve bize videonun linkini email ile gönder [email protected]

Video da olması gerekenler:

1. Dikkat et, bu sadece bir video değil, bu bir tanıtım vidiosu, yani videon Warspear Online'nın kutlaması olduğun herhangi bir şekilde(!) belirtmeli.

2. Videonun uzunluğu: 30-120 saniye arasında olmalı.

3. Video kalitesi, en az 360p olmalı.

4. Alakasız konular yasaklıdır (by Omercix) 

5. Video efektleri, müzik, yaptığınız düzenlemeler de istediğinizi kullanabilirsiniz.

6. Video kaydının bilgisayar veya mobil cihaz üstünden ekran video kaydı şeklinde olması gerekiyor.(Bandicam, Movavi, Screencast vb.)

Yarışma Tarihi

Yarışma şimdi başlıyor ve 18.06.2018 

gecesi sona erecek. Sonuçlar 21.06.2018 de açıklanacak.

Ödüller:
1. kişiye -  50000 Miracle Coins
2. kişiye -  30000 Miracle Coins 
3. kişiye -  12000 Miracle Coins 
4. ve 5. kişiye - 7000 Miracle Coins

İyi o zaman, bakalım kim en havalı kutlama videosunu hazırlayacak! Işık, motor, kayıt!

Orjinal Sayfa: https://forum.warspear-online.com/index.php?/topic/64627-20180529-greeting-video-contest/ 

Yazarın Notu: İyi de ben yazar değilim ki! Çevirmen olması gerekiyordu bunun. Neyse artık, bu telefondan yaptığım ilk çeviri oldu, hatalarım varsa görmezden gelin :p, birde şey yarışmaya katılmayı düşünürseniz bana özel olarak yazın konuşalım, fikirlerimizi paylaşalım. Kolay gelsin, bolşans. Unutmadan tüm yardımları ve desteği için Omercix'e Teşekkürler. :christmaskiss:

Edited by Youkhan