Jump to content

[2018.04.20] Update 7.5: Bastions of Ayvondil. Preview


Youkhan
 Share

Recommended Posts

Klan Kaleleri ve Kale İçerisindeki Yapılar: Ayvondil haritasına; 3. bölgede Dragon Ness ve 4. bölgede Sky Sanctuary adlı 2 yeni klan kalesi inşa ediliyor. Bunlarla birlikte Workshop(atölye) ve Magic Tower(Sihir Kulesi) adlı 2 yeni yapı her bir klan kalesine ekleniyor. Oyuncular daha doğrusu kale sahipleri bu iki yeni yapıyı kullanarak yeni Relic ler ve yeni Scroll lar oluşturabilicek. Aynı zamanda yeni güncelleme ile birlikte Workshop 5. seviyeye  kadar - Magic Tower ise 2. seviyeye kadar geliştirilebilecek. Bu geliştirmeleri ise 4. ve 5. seviye klanlar yapabilecek.

 

Arayüz Değişiklikleri: Temel değişiklikler kahramanların ve mobların(canavarlar) sağlık ve mana puanlarının haritalanması(gösterimi) ile ilgili;

 

Kahramanların seviyeleri artık sınıf ikonunun üzerinde bulunacak.

 

Kısayol sayısı 10'a yükseltilecek ve alt panelin ortasına yerleştirilecek.

 

(Besides that in the level bottom corner there is an additional button of shortcut menu that appears on player interaction. This button helps to open the panel with Equipment, Bag, Chat and Miracle Shop buttons.) Bu kısımda yeni eklenen bir tuştan bahsediyor. Tuşun nereye eklendiğini tam anlamadım ama Bag(çanta) Equipment(ekipmanlar) Chat(sohbet) ve Miracle Shop'a kısa yoldan erişim sağlayacak.

 

Birde oyuncu üzerindeki etkilerin(buffların) 18 tanesini görülebilir hale gelecek. Bu sayı önceden 10 idi.

 

Klan Gelişimi: Artık klanınızı 12 seviyeye kadar geliştirebilirsiniz. Her bir seviye atladığınız da 1 aktif ve 1 pasif klan becerisi öğrenebileceksiniz.

 

Level 11:

Magic Globe of The Guild: Kullanıldığı zaman konumunuza bir süreliğine Magic Globe (büyülü küre) çağırır. Bu küre üyelerinin fiziksel ve büyüsel defanslarını sayısal olarak arttırırken küre yakınındaki düşmanların fiziksel ve büyüsel hasarlarını (swaps ?) değiştirir.

 

Guild Accuracy: Klan üyelerinin Accuracy(isabet oranı) becerisini arttırır.

 

 

Level 12:

Guardian of The Guild: Beceriyi etkinleştiren klan üyesine Guild Guardian(klan koruması) çağırır. Konumda bulunan tüm klan üyelerinin fiziksel ve büyüsel hasarını arttırır ve aynı konumda bulunan düşmanlara rastgele ağır büyüsel hasar verir.

 

Guild Indestructibility: Tüm klan üyelerinin Solidity(dayanıklılık?) ve Resistance(direnç) becerilerini arttırır.

 

Ayrıca 11 levele yükseltilen bütün klanlar otomatik olarak klan deposunda 10 slot(yer) daha kazanıcak. Yine aynı şekilde 12 levele yükseltilen bütün kılanlar ek olarak 10 slot daha kazanacak. Level 12 ile birlikte klanın sahip olabileceği maksimum slot(yer) sayısı 170'e yükselecek.

 

Group Relics(Grup Relicleri):

релаобатаки.png Relic of the united attackBeceri hasarını 6-12% arttırır. Bu oran karakterin 3 birim civarındaki gurup üyelerinin sayısına göre değişir ve kahramanın becerisinin hasar verme şansını %5 arttırır.

релаобконтроля.png Relic of the united control: Beceri süresini 25-40% arttırır. Bu oran karakterin 3 birim civarındaki gurup üyelerinin sayısına göre değişir ve kahramanın becerisinin hasar verme şansını %5 arttırır.

релаобнаказания.png Relic of the united punishment: Becerinin etki gücünü 25-40% arttırır. Bu oran karakterin 3 birim civarındaki gurup üyelerinin sayısına göre değişir ve kahramanın becerisinin hasar verme şansını %5 arttırır.

релаобистребления.png Relic of the united extermination: Kritik hasar verme şansını 6-15% oranında arttırır. Bu oran karakterin 3 birim civarındaki gurup üyelerinin sayısına göre değişir ve kahramanın becerisinin hasar verme şansını %5 arttırır.

 

Daha bitmedi;

 

релаисклзащиты.png Relic of the exclusive defense:  Kahramanın gurubundaki  üyelerin basit defans becerilerinin etkisini, kahramanın 3 birim civarında geçerli olacak şekilde,10 saniyeliğine, %20 arttırır ve (increases the chance of application of the effect from the defense relic for the skill of the character by 5%

релаисклатаки.png Relic of the exclusive attack:  Kahramanın gurubundaki üyelerin basit saldırı becerilerinin hasarını, kahramanın 3 birim civarında geçerli olacak şekilde, 10 saniyeliğine 10% arttırır ve (increases the chance of application of the effect from the defense relic for the skill of the character by 5%)

релаискллечения.png Relic of the exclusive healing: Kahramanın gurubundaki üyelerin basit sağlık becerilerinin etkisini, kahramanın 3 birim civarında geçerli olacak şekilde 10 saniyeliğine %20 arttırır ve (increases the chance of application of the effect from the defense relic for the skill of the character by 5%.)

 

 

Achievements: Klan Kalesi savaşlarına katılacak olan kahramanlar için 11 benzersiz(unique) başarı(achievment) ve yeni klan kalelerini ele geçirecek olan ilk kişiler için 2 efsanevi(legendary) yeni başarı(achievement) eklendi.

 

Önemli: Klan becerileri üzerinde bir takım düzenlemeler yapıldı ve önemli olarak şu yeni özellik eklendi: Artık klan becerilerinin kullanımı için gerekli olan puan miktarı, klan seviyesine göre değişecek. Yüksek seviyeli klanlar daha fazla miktar ödemek zorunda.

 

Yazarın Notu: Öncelikle herkese merhaba. Foruma gönderdiğim ilk ciddi yazı bu birçok kişi şikayet etmiş forumun hiç aktif olmadığından ki bende görüyorum en güncel yazı en az 1 yıl önceden yazılmış madem bir şey yazmak istiyorum dedim insanların işine yarayan bir şeyler olsun istedim. Bugün 24 Nisan 2018 saat 10'da oyun içerisinde saat 10'da başlayan güncelleme çalışmaları nedeniyle 6 saat kapalı olacak oyun. Ardından muhtemelen oyuna güncelleme gelecek ve forum dan bulup çevirebildiğim kadarıyla bu yenilikler eklenecek oyunumuza :christmaskiss:

Tüm yenilikleri paylaşmadım yalnızca ana değişiklikleri, önemli değişiklikleri ele almaya çalıştım. Çeviri yapamadığım yerler oldu onlarında yalnızca orjinalini paylaşmak geliyor elimden. Bir hatam veya yanlışım varsa şimdiden özür diliyorum. Yeni güncelleme hepimize hayırlı olsun. İyi eğlenceler! :tongue:

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Youkhan
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Omercix said:

Eline sağlık , güzel olmuş. Release notlarını da bekliyoruz :piggy:

peki zamanım olursa ilgilenirim :christmaskiss:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...