Jump to content

Argo ve küfür !!

Eylül

Recommended Posts

Bazi arkadaslar Türklere yakismayan davranislarda bulunuyolar. Saygisizlik yaparak bir yere varacaklarini saniyolar harelde. Oyunu daha iyi ilerliyebilmesi icin herkesin gereken saygiyi göstermesini rica ediyorum. Sahislarin oyunda yalnizca erkek oyuncularin bulunmadigini unutmamalari gerekir eger bu böyle devam ederse bir care bulmaniz gerekicek (oyun igrenclesmeden)

Kardeşim oyunu çirkinleştiren terbiyesiz kişilerin isimlerini foruma bildir. Legion abimiz gereken davranışı göstereceğinden eminim..

Malesef Türkler her oyunda böyle ama bizim orda eskiden çoktu şimdi düzeldi bizim ordada bir bayan oyuncu vardı o da çok rahatsız oluyordu en temizi olarak engelliyodu sende bence dene. Bu küfür ve argonun önüne geçmek zor.

Böle insanlar yüzünden gerçekten bazen oyundan soğuyosun ister istemez. Eylül kardeşimiz bi bayan. Bayana karşı küfürlü konuşmakta saygısızlık bence.

Teşekkür ederim arkadaslar ama bnce engellemek kesin cözm dgl bu olayın muhattaplarının bu kisileri uyarmasi gerekr.

Turkdoctor biz nasıl insanları uyarabilırz diye dusunurken sen nasıl küfür edebilirizi mi anlatıyosun. Öldürmek istiyorum seniiii

Merhaba Eylul,   

Su durumda engellemek tek care olarak gozukuyor ancak seni ayni kisi tekrardan rahatsiz etmeye baslarsa bu sefer ekran goruntulerini cek ve buraya koy. O zaman gerekli islemler yapilir ve sonuc gecici mute olabilir.

Kisileri uyarmadan foruma atıp onları rahatsız etmenin gereksiz oldugunu dusunuyorum cnku insanlar duzelebilir sizin onları kimse gormeden uyarmaniz gerekir

Inaninki her gun elimden geldigince gerekli uyarilarda bulunuyorum ancak her sunucuda oynamam olanaksiz. Iste bu yuzden bir Turk klanimiz ve yoneticileri var.

Bizim orda yok sağolsun bir bayan arkadas düzeltti bizim orayı ne zaman biri ağzından kaçırsa hemen karşısndakindn özür diliyordu