Jump to content

[2012.07.19] «Warspear Online: Crossroads of Destiny» 3.0 resmen duyurulmuştur

Legionn

Recommended Posts

:lol: :lol:  Diğer oynadığım oyunlarda adamlar 10 gün sonra update var diyor ve 10 gün sonra geliyor. 5 ay oldu nerdeyse  :rofl:

:lol: :lol:  Diğer oynadığım oyunlarda adamlar 10 gün sonra update var diyor ve 10 gün sonra geliyor. 5 ay oldu nerdeyse  :rofl:

daha çok fırın ekmek yemeleri gerek bu dediğin için  :lol:

yaw aga amk yaptiklari alt tarafi 6karakter 2harita getirmek 6aydir bekledik dahada getiremiolar demek moblardan ex gelmesini saglasalar 3 yil surcek altyapiyi degistirmeleri gerekcek cunku 2 harita 6karakter getiremeyen 12 harita 150-200 yaratik nasil getircek :) :D

yaw aga amk yaptiklari alt tarafi 6karakter 2harita getirmek 6aydir bekledik dahada getiremiolar demek moblardan ex gelmesini saglasalar 3 yil surcek altyapiyi degistirmeleri gerekcek cunku 2 harita 6karakter getiremeyen 12 harita 150-200 yaratik nasil getircek :) :D

Banı yiceksin kardeşim.

Bu arada günaydın.

günaydın h.g  ;)  Bugün geldi geldi, yoksa kötü olur dicem ama hiç bişey yapamam ;D

AIGRIND şirketini basalım derim ben 8)

Ben deathnight ile paladin arasinda kaldim ama biz paladin ile tic yapabildiğimiz için ve paladin ağır zırh ve çift el silah takabildiği için paladin açacam  ;)

kim ban yicek benmi sebeb ? amk nin kufur oldugu kanitlanamaz ben orda spor gazetesi olan amk den bahsettim :) ha uzunca bi kufur olursa o zaman ban yerim ama bnm yazdigim amk spor gazatesi olan netten arastirin :)

iyi yine fazla değilmiş ;D  Ama iddaayı Ömer abi kazancakmış gibi duruyo  :lol:

ben karar verdim AIGRIND'i basmaya gidiyorum  :rofl:

3 sayfa boyunca biz konuştuk. ;D  ne çene varmış bizde de  ;D

oyundan zaten sıkıldım birde bu uptade sıktı ne yapayım :rofl:

Sizin işiniz gücünüz yokmu ;D sabahtan beri dır dır konuşuyonuz ;D

canım sıkıldı  ;D sıkıldım hala uptade yok daha gelecekte bir ton bakım cart curt olacakta ohooo ölme eşeğim ölme  :rofl:

arkadaslar nicin anlamak istemiyosunuz gelmemesi tamamen nokia ovi ve apple marketten kaynaklaniyor bu marketler acik market olmadigi icin yoneticilerine bildirmek vb. sorunlar oluyor

saat belirtmedikleri icin bisey diyemeyiz cunku gun daha bitmedi ve bu oyun genellikle aksam ustu 4-6 arasi guncellenmeye basliyor

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...