Jump to content

[2012.07.19] «Warspear Online: Crossroads of Destiny» 3.0 resmen duyurulmuştur

Legionn

Recommended Posts

Опубликованное фото

Sayın Oyuncular!

AIGRIND şirketi uzun bir bekleyişten sonra Android, Symbian, IOS, Windows Phone ve Pc için «Warspear Online: Crossroads of Destiny»güncelleştirmesinin tarihini duyurdu. Oyunumuz 25 Temmuz 2012'de güncelleşecek. Bu güncelleştirmemizde yeni adalar; Langasard ve Moraktar. Yeni sınıflar; Paladin, Deathknight, Mage, Warlock, Priest, Necromancer güncelleştirmeleri olacak! Gelişim düşündüğümüzden biraz daha uzun sürdü, ama mutlu olacağınızı umuyoruz!

Langasard

Moraktar

Irklar: Terkedilmiş ve Seçilmiş olanlar

Sınıf: Paladin

Sınıf: Deathknight

Sınıf: Mage

Sınıf: Warlock

Sınıf: Priest

Sınıf: Necromancer

Ekran Görüntüleri

Опубликованное фотоОпубликованное фото

Опубликованное фото

*) Tarih Nokia Store ve IPhone Apple Store'un beklenmedik yayınlama zamanları dolayısıyla değişebilir.

Yüzde olarak gösterilsede güzel olurdu. Ama bence bölede güzel olmuş sabırsızlıkla yeni güncellemeyi bekliorum.

Sen askere gidcksin abi sana oyun falan yoq :shok: :lol: ben oynarim senin yerine :lol:

Şimdi paladin çift el balta-kılıç takabiliyor. Aynı şeyi deathnight da yapabiliyor mu?

Bu yeni sınıf, harika bir savunucu ve savaşçı. Düşmanlarını hafif zırhıyla özgürce hareket ederek mızrağıyla, süpüren darbesiyle cezalandırıyor. Ama unutmayınki ağır zırhıyla beraber kalkan ve tek elli kılıç, balta kullanarak, karaşovalye gerçektende tehlikeli bir düşman ve yandaşlarına iyi bir destek.

farketmedın ama mızrakta var ve oyunun adına gore cıkması gerekıyordu zaten mızragın bakalım saldırı oranı nasıl olcak

Merhaba,

Oyun Türkiye saati ile 6.40 da güncellenmeye başlayacaktı fakat şuana kadar bir şey olmadı. Bilgilendirirseniz sevinirim :)

hazirlanmaya baslayin diosun da yenilik gelmeden bi hazirlik yapamayiz ki :) atiyorum paladinin ozelliklerine bakip mi hazirlancaz :) 5 aydir bakioruz zaten :) futboldaki gibi acma germe de yapamayiz :) sadece beklicez 3.0 geldikten sonra her chari deniyip hazirlik yapabiliriz

Bence oyunun sorunlarını çözmeyip sonrada şu tarihte gelecek demeleri çok saçma. Ya bütün sorunları çözüp kesin bir tarih verirsin yada umut vermezsin. :(

abi dün nasıl vakit geçirdiyseniz gene aynı şekilde geçirin sonra bi bakcaksınız aaa patch gelmiş :)

oyuncular şuanki oyundan sıkılmış olmasalar bu kadar sabırsızlanmazlar  :)

aynn ben bile omerlerle takiliyodum onlar olmasa bu oyunu 16 lwle kadar oynamazdim 3aydir 3.0 i bekliom ve gûya bugun 3.0geliodu daha kim bilir serverlar ne kadar kapali kalcak.3.0in baslangicini bile getiremeyen tamamini ne kadar surede getirir allah bilir en kisa surede 3.0 in gelmesi dilegiyle tskler.

Bence biraz umutsuz waka  ;D

Bende sabrsızlanıyorum ama biraz düşününce aslında böyle olması doğal daha çok gelişmiş bir oyun değil böyle sorunların olması doğal :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...