Jump to content

[2012.07.19] «Warspear Online: Crossroads of Destiny» 3.0 (zapowiedz)

guwer87
 Share

Recommended Posts

Опубликованное фото

Drodzy gracze!

Firma AIGRIND ma zaszczyt ogłosić długo oczekiwaną datę wydanie gry MMORPG «Warspear Online: Crossroads of Destiny" 3.0 dla systemów Android, Symbian, iOS, Windows Mobile & PC. Gra będzie wydana 25 Lipca 2012 (tak, tak LIPCA!!). w Tej wersji gracze czekają na nowe lądy Langasard Moraktar, nowe frakcje Chosen & Forsaken oraz 6 (słownie sześć) nowych klas, po 3 na każdą fnowa frakcję: Paladin, Deathknight, Mage, Warlock, Priest, and Necromancer. Stworzenie tego dodatku zajęło nam trochę wiecej czasu niż przypuszczaliśmy, ale mamy nadzieję że wydacie jeszcze wiecej miracle coinsów bo nei stać nas na nowe ferrari i musimy okradać Ukrainę z gazu! Będziecie zadowoleni:)

Szczegóły Apdejtu:

Langasard

Moraktar 

Factions: Chosen and Forsaken

Class: Paladin

Class: Deathknight

Class: Mage

Class: Warlock

Class: Priest

Class: Necromancer

Screeny można obejrzeć tutaj.

A co będzie z miejscem w plecaku ? Znowu nie będę mógł farmić bo nie będę miał miejsca na dropy? No chyba, że wydam $ na MC...

Dobrze Quwer zaznaczył typowe zagranie na kasę. Ja tam nie będę zmieniał klasy i nadal grał moim rogalem. A czy itemy z areny się zmienią? Bo jeżeli tak to po co zbierałem te 5,4kAP na 2 falciony:P

Mówicie zagranie na kasę a przecież nikt was nie zmusza żeby kupować MC. Ja bynajmniej zamierzam pograć jakąś nową klasą bez kupowania coinsów.

Nikt nie zmusza i gram ponad 8 miesiecy bez kupowania mc:) jest ciut trudniej, ale nie traci sie na zabawie ani troche:), znajomi sa za darmo wiec i zabawa jest za darmo:) we wszystkim trzeba znalesc cos dla siebie co nas satysfakcjonuje. Co nie zmienia faktu ze dzisiejszy swiat kreci sie wokol pieniadza.

Raczej nie bedzie nowych arena itemsow, a nawet gdyby to i tak beda niewiele lepsze od obecnych.

Dobrze Quwer zaznaczył typowe zagranie na kasę. Ja tam nie będę zmieniał klasy i nadal grał moim rogalem. A czy itemy z areny się zmienią? Bo jeżeli tak to po co zbierałem te 5,4kAP na 2 falciony:P

Może dodadzą nowe typy broni z areny (speary, maczugi, młoty itp.) ale pewnie nic dla starych klas.

Na moje to bronie z areny powinny miec max 2-3 bonusy  a nie 4 jak teraz. I nie powinni dawac juz nowych. Ktoś chce miec lepsza to niech hunci i tyle.

Kiedy będzie dokładnie wiadomo czy update już był? Na forum napiszą, wrzucą na sklep google czy co? :D

Jak bym miał numer kuzmicha zadzwonił bym do niego :DD Nie no żarcik update pewnie jak zywkle z dnia na dzień albo po 20.. :] :drinks:  Ale  i tak dobrze, że wgl wyjdzie 3.0 :drinks: :good:

Tak jak myślałem, problemy dzisiaj-update jutro :P ale nie mogliby już wrzucić na stronke WS, tylko czekają aż ovi i app się zdecydują?

Dokładnie. Cała ta akcja jest bez sensu. Co kilka minut post kiedy update. Po prostu cierpliwie czekajcie na update, który będzie jutro. Znając życie, nawet jeśli update będzie w południe to pogracie sobie wieczorem, bo nie będą działały serwery :D

Nikt już nie pyta o update i może to nie jest dobre. Kuz od samego rana jest na forum ale tylko gada ze swoimi rodakami, o update ani słowa. Nie chce nic mówić ale jeszcze i dzisiaj może tego upa nie być z dotychczasowym zapałem administracji

Może właśnie lepiej  :yahoo:  Bo blocknie temat :facepalm:  i będzie. Ale chociaż powinien jakiegoś Newsa dać, że przesunie :diablo: albo,że będzie po 14.00  :shok:

No Tak :clapping: . Ale chodzi mi o to czy np: Przesunąć chce na inna godzię, lub na 27.07.2012r :shok:  w co raczej wątpię.

Ale i tak Gratulacje, że wyjdzie 3.0 :drinks:

No Tak :clapping: . Ale chodzi mi o to czy np: Przesunąć chce na inna godzię, lub na 27.07.2012r :shok:  w co raczej wątpię.

Ale i tak Gratulacje, że wyjdzie 3.0 :drinks:

Jak przesunąc na inną godzine jak nie jest nigdzie zadna podana? ;D ;D

Więc równie dobrze up może być o 23.59 -.- tak to właśnie jest jak nie precyzują dokładnie takich wydarzeń :/

Will ale ty jesteś ZŁY  :facepalm: !! XDD Nie no ale na serio :) To raczej na 100% dzisiaj tylko jak mówił Abrax może być nawet o 23.59, 59sek ... Tego nikt niewie . Moim zdaniem jak dają Update to powinna być stała godzina np' 13.01 :sorry:  i o 13.02 8)  ma być już download :) :yahoo:

Oni cały czas czekają na akceptacje z Ovi i appstore, Kuz pisał wczoraj o 15 moskiewskiego ze przesuwaja wiec dzis zapewne też będą czekać do 15 moskiewskiego i dadzą update.

Will ale ty jesteś ZŁY  :facepalm: !! XDD Nie no ale na serio :) To raczej na 100% dzisiaj tylko jak mówił Abrax może być nawet o 23.59, 59sek ... Tego nikt niewie . Moim zdaniem jak dają Update to powinna być stała godzina np' 13.01 :sorry:  i o 13.02 8)  ma być już download :) :yahoo:

Miałem na dzisiaj inne plany niż czekanie na update Опубликованное фото

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...