Jump to content

Ekipa do gry na VN


Recommended Posts

Od paru dni z polakami zaczęliśmy grę na serwerze VN. Na serwerze jest bardzo pusto więc wszystkie bossy będą dla nas  ::)  Aktualnie gra 5 osób, jednak mam nadzieję że gracze którzy zaniechali planów gry na tym serwerze, gdy zobaczą  nasze osiągnięcia powrócą :shout: .

 

Zapraszamy do gry! Jeśli chcesz dołączyć napisz swój nick i profesje poniżej  :friends:

Barbarzyńcy i rogue mile widziani!

 

Obecna lista graczy:

Inferius (shaman 11lvl)  - Inferno

Frostars (shaman 11lvl)  - Gharis, Varanas

Koszerna (shaman 8lvl)  - Koszerny

Sukinsyn (barbarzyńca 9lvl)  - RotaVirus

Berniq (rogue 7lvl) - Berniks

Dragunow (rogue 6lvl)  - Lankiller

Piegusek (barbarzyńca 4lvl) - Yalaharian, Wulfe, Demonek

Brisign (shaman 3lvl)  - Korkociag, Delateq

 

 

Zielony- gracze aktywni; Brązowy- gracze średnio aktywni; Czerwony- gracze nieaktywni

Lista jest odświeżana codziennie

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś się zastanawialiśmy kiedy korowi znudzą się mc i US serwer.. Nie sądzicie że lepiej grac caly czas na jednym serwerze jedną postacią i dojść do czegoś? Moim zdaniem nie ma sensu 20 razy dochodzic do 20lvl'a i zxatrzymywać sie na początku labiryntu na 1-2 bossie...

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z Toba Santor, ja juz zaczynalem graw te gre 5 razy i powiedzialem dosc, trzeba cos osiagnac zeby mozna bylo mowic o zaczynaniu od nowa, bo to juz mnie meczy te same questy itd, zreszta patrzac na ich lvlve, zanim do nich dojde z lvlem to beda na 2 wyspie

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś się zastanawialiśmy kiedy korowi znudzą się mc i US serwer.. Nie sądzicie że lepiej grac caly czas na jednym serwerze jedną postacią i dojść do czegoś? Moim zdaniem nie ma sensu 20 razy dochodzic do 20lvl'a i zxatrzymywać sie na początku labiryntu na 1-2 bossie...

 

Trochę w tym racji jest, ale jeśli komuś się nudzi to po co grać na siłę jedną postacią ;)?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

haha odkopalem :D to to coś up

 

Hmm ja ponownie zakochalem sie w warspear dzieki vn :D doslownie kazda wolna minute przesiaduje tam :D

Link to comment
Share on other sites

Czasem mam ochote zaczac od nowa i zostac juz na tej 1 wyspie, tam zawsze jest klimat, szkoda tylko ze niektorzy sie tak spiesza na 2 wyspe. Fajnie jest czasem wrocic na 1 wyspe czy to Mc czy forsaken i pomagac tym biedakom na low lvlach.

Link to comment
Share on other sites

Ja czuje sie pro na vn tzn wporzadku nie pro  bo otaczaja mnie wporzo ludzie z ktorymi mozna pogadac normalnie posmiac sie ... Pomoga za free .. Ja pomoge innym oraz NIE WYDAJE 1MC wszystko od zera a na eu juz tego ni ma

Link to comment
Share on other sites

tu sa ala stare czasy tak gramy ... Popatrz w tej chwili ja 18 lvl kolo 20 i co huncimy aa .. Shield heal shield  pacze forum fast i wracam game ...

 

Spytasz po co aa  a po to by zarobic golda I ZYC za golda w grze gra dla przyjemnosci (nie tracac pln) sry za zapetlenie trescie ale hunce :D

Link to comment
Share on other sites

Gra wlasnie powinna byc przyjemnoscia  bez wydania 1zlotego i chodzby przez to na vn poczulem sie jak bym byl nowym graczem ws i znowu odkrywal ta gre ...

 

Na vn kamraty me to czechy slowacy brazil vietnam oraz sojusze z nastoma elfami

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

wew robi sie 1 i zaczyna 2 pt robic pl na vn

Mianowicie  :

Barbarzyncy : witam,hakerpl oraz (czech piszacy po polsku) xelskx

deathknight  : dietoday

Shaman : kostucha

Necro : Wilk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...