Jump to content

Moze by tak polski clan?


guwer87

Recommended Posts

Tak jak w temacie, moze by utworzyc polski klan zrzeszajacy polcskich graczy":) bysmy mogli sie zbierac na rozne eventy, mozna by robic konkursy z nagrodami, mozna by wiele:) a na pewno poznac wielu nowych polskich graczy, ktorzy siedza cichutkow w grze i boja sie wychylac:)

 

Prosze o przemyslane komentarze, zero offtopu!

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, boją się wychylać. I nie potrafią się zorganizować.  Ja bym poczekał aż wprowadzą jakiś system klanów bezpośrednio w grze bo nie lubię takich sztucznych tworów. Potem będzie że połowa klanu się nie zna i nie wie o swoim istnieniu i płacze że ktoś komuś nie pomógł a przecież razem w klanie jesteśmy.

Link to comment
Share on other sites

Domyslam sie o co Ci chodzi.. Ale tez zrozum i mnie. milo by bylo byc batrdziej zorganizowanym i zrzeszonym, a ja tu widze w grze male grupki znajomych. A polacy jak polacy, albo sie kloca, albo jeden drugiego oskarza:/ tak nie powinno byc, mysle ze jakbysmy zebrali w miare poukladanych ludzi ,a  nie jakies kid'y( i nie chodzi tu o wiek) , to mozna by stworzyc fajne community:)

Link to comment
Share on other sites

Grupki taa, ale zauważ że CI low lvl sami tak kategoryzuja graczy. My jestesmy otwarci. Przytocze CI taka sytuacje:

Jestem sobie w pt z polakami 17-20lvl'e ale mozna by ując ze swieżaki. Mowie im ze spada zaraz bo ide do laba. I jeden pisze ze tez by chcial pohuncic w labie. Napisalem mu ze przecierz moze pod nas sie podczepic, a on "serio?"...  . A on To mu mowie ze jest duzo takich graczy jak oni i moga sie zebrac i sobie huncic 1-2 bossa.

Nowi sami wrzucaja sie do gorszego worka i mysla ze nic nie potrafia. Nie widze zadnej checi organizacji u nich, chcieli by odrazu chodzic oko albo 3-4 bossa w labie i z nami sie zabierac. A jak im sie mowi zeby najpierw zorganizowali sie i podropili sobie eq z 1-2 bossa na 17 lvl zeby dark defa nazbierac na lepsze to pisza po co przecierz wy macie....

Link to comment
Share on other sites

hahaha:P bo oni licza na to ze high lvle ich obronia przed wszystkim, a jak przez przypadek ktorys zgidnie to zaraz zwia  , ze high lvle to nooby:D znam to znam , ale coz.. Ja tez niby świeżak jestem, gram tylko 7 miesiecy.. ale staram sie doskonalic:P a w labie jeszcze nie bylem, bo chce zebrac jak najlepsze eq i dopiero ruszyc na przygode z labem:)

Link to comment
Share on other sites

ala  klan .. Bullshit 30userow na ''klanie'' bez znaczka nad glowa = fail

Lider + masa nowych w ala klanie = przypadkowe usmiercenie swoich...

 

dlaczego polowa ludu nie wie nawet o istnieniu forum z pl a co dopiero wyraz checi rejestracji.. To nie spamietasz wszystkich z ala klanu ...

Link to comment
Share on other sites

np klan 7osobowy luz.. Ale wiecej nie spamietasz osob... Jak by dali klan czy guild i jakies znaczki kolo nicku ze to nasz to co innego ale tylko mozna marzyc moze w 2030 bedzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...