Jump to content

stare czasy


WILK

Recommended Posts

Wiem wiem zaraz hejty poleca na mnie...

 

Popatrzcie sami jak na siebie pomyje wylewacie :x juz ten labi wam do glow uderzyl totalnie... Na szczescie na eu nie gram wiec mi lotto wasze przepychanki :x zobacz jeden z drugim na inne topic po za pl jak sa prowadzone :x a tu ty taki sraki owaki (end) cya 

Link to comment
Share on other sites

To gracze prowadzą tematy i od nich zalezy co w nich jest wiec nie pisz mi Wilku ze to przez mnie jest jak jest. A że ktoś Cie nie lubi i cos na Cb napisze na forum to nie oznacza że masz mnie pozwac do Kuzmitcha :facepalm: 

Link to comment
Share on other sites

placz tutaj wyciagaj priv wiadomosci ...

 

Lubisz tak ok ... Wiec po pierwsze ty i mod = bagno

Dlaczego wtf ktory mod pozwala na obrazanie innych na temacie JAK TU TO JEST JUZ NORMĄ

Mod ktory sam obraza innych na forum lamiac etyke tyle ...  Pisz se zdrow nadal off pl cos :x

 

A btw lubisz priv wyciagac na all chcesz moge isc czemu nie poinformowac kogo trzeba o twojej nieudlonosci na forum .dwa norma 2konta online co nie santor ...  To wyzej riposta za wyciaganie prywatnych wiadomosci  pzdr

Link to comment
Share on other sites

Mielismy ciezki tydzien, mysle ze czas przystopowac z tym skakaniem sobie do gardel. I nei chodzi o to ze PL czy MC czy inne BBC i FBI, ale ze jestesmy ludzmi, a to jest gra.

Jedni ciesza sie ze cos zdobyli inni ciesza sie ze w ogole moga grac. Zazdrosc istniala istnieje i bedzie istniec. Co nie znaczy ze musimy zaraz wojowac na forum. Ten temat zaczal przypominac wojne kiboli.

Nie o to tu chodzi. Na pogodzenie proponuje wielkie foto Polish teamu, bez wzgledu na płeć, miejsce zamieszkania, stan portfela, ilosc dropow itd itd Pokazmy Graczom WS'a ze jest nas naprawde duzo. Ustalmy jakis dobnry dogodny termin i zrobmy mega fotę! Zachecam do wspopracy i podawania pomyslow na zlaczenie polaków. Mysle ze warto. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Nie no, spoko. Ale jest maly problem. Jak nasi zobacza elfy to niestety, war mode sie wlacza. U elfow czuje ze tak samo jest. Wiec pomysl zacny ale wykonanie moze byc kiepskie.

 

Proponuje sobote lub niedziele, najlepiej wieczorem

Link to comment
Share on other sites

Nie, bo zawsze znajdzie sie jakis disturber i popsuje cos.. Lepiej tak jak brazylijskie community zrobilo, na dole przy samym murku cala grupa:) jak ktos obcy wejdzie t osie wytnie:D

Link to comment
Share on other sites

ja mam dość ws i niektórych noobów na pewien czas

może w update pogram a teraz muszę się zająć studiami

teraz bede tylko logować by wystawic cos albo kupic

 

Link to comment
Share on other sites

ja mam dość ws i niektórych noobów na pewien czas

może w update pogram a teraz muszę się zająć studiami

teraz bede tylko logować by wystawic cos albo kupic

 

No mi sie rozpoczal 7 semestr i praca inzynierska:/ ALe zagladam na godzinke do wska  :friends:

Mam nadzieje ze uda nam sie dogadac i pogodzic do konca moich studiow  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

No mi sie rozpoczal 7 semestr i praca inzynierska:/ ALe zagladam na godzinke do wska  :friends:

Mam nadzieje ze uda nam sie dogadac i pogodzic do konca moich studiow  :crazy:

 

nam na pewno :drinks:
Link to comment
Share on other sites

Jak teraz wygląda sytuacja po stronie elfów i chosen? Chodzi ktoś w ogóle do lab?

U nas nikt nie chce iść do lab. Z friendlisty prawie wszyscy off. A nie każdy ma takie jebane szczęście żeby zdobyć wszystko z tych popieprzonych questów.

 

Teraz tak gra ma wyglądać że jak ktoś zdobędzie dla siebie item to idzie off albo afk..... :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

heh temat mnie zaciekawil, stare czasy ale co przeczytalem to az mi sie przykro zrobilo, wiec skonczmy ta wojne i zacznijmy gadac na temat na ktory zostal przeznaaczony. Wiec xd gram dwa lata i ta gra zaczynala sie psuc ale ten update 3.1 zniszczyl calkowicie gre ze nie zamierzam juz grac w to co moglo byc takie super, teraz obecnie brat wchodzi na mnie albo ja bardzo zadko by pomoc mu z bossem bo robi warloka juz wole sobie w tibieme pograc. I teraz kontynuujac temat mi najbardziej spodobala sie wersja 1.00  to jak warspear byl calkiem za darmo ciupalem jak nalogowiec xD ogromnie polubilem ta gre, normalnie nie da sie porownac to tej wersji. Potem dodali ten miracle shop ale nie mialem nizwk  po to robi sie gry serwery otsy do tibii, pacce miracle i inne pierdoly bo kazdy tez patrzy zeby jakos zarobic, i za 30 z reszta zrobilem sobie full enchant ze wcale zle nie bylo i tak siepyjmo ady byl rowny, bo z kaski mozna bylo tez zarobic. Tak super bylo az do wersji 2.5 jak pamietam, ludzie tez byli w porzadkupamietam poczatkujachch graczy jak chuckey gharissenian ktorych do dzis zostali, ale gdy dodali signy ze to juz naprawde stalo ,sie nudnie i zaczaczelo im za malo kasy wplywac n konto i bogacze byli juz gora i gra zaczela sie robic nudna ale dalo sie wyrobic z huntu bo dodali labirynt i konczac update ktory zniszczyl atmosfere za dawnych czasowz bagnami ktore mogly by zostac ale te portale nudnie zrobione bo teleportuja w losowe miejsca i trzeba sie oszukac goscia ktory daje quest i znalesc mizeby znalesc miejsce a potem  znalesc typka do raportu. I itemki z questow i to jest juz inne dziadostwo ktore to nie jest warspear. Teraz wasze zdanie i koerze xd

Link to comment
Share on other sites

1. Nie zebym sie czepial ale sentymentami ciezko zarobic.

2. Kazdy narzeka na brak kasy po upie. Widac ze ciezko sie ogarnac niektorym w nowej sytuacji.

3. Tibia ssie ;D

Link to comment
Share on other sites

mnie ten update zalamal i szkoda gadac. Wolalem wyhuncic itemki bo to wieksza radosc i mialy ogromna wartosc, czaisz?? I to nie jest warspear tylko jakas loteria g itemy ogromnie spadly w cenach jak obczailem dzis ceny to az w szolu bylem, ja czlowiek starej daty xd i wolalem zeby zostalo jak dawniej ze z huntu itemki

Link to comment
Share on other sites

To jest żałosne... Przez 3 tygodnie próbowałem huncić pierwsze 2 bossy żeby zdobyć itemy na dark def dla necro. Próbowałem bo może z 6 razy udało mi się namówić kilku polaków żeby poszli na hunt, a w pozostałe dni woleli iść z hornem dropić itemy pod siebie. I tak przez ten cały czas od wejścia forsaken nie udało mi sie zdobyć ani jednego itema pod dark def  :facepalm: A na tych dalszych bossach robiłem tylko za healera, bo dark def nie miałem a chciałem mieć jakis konkretny wpływ ne te "hunty". Niektórzy są psychicznie pojebani na punkcie itemów. Była niby jakaś tam umowa że każdy zbiera jakieś itemy - mnie nic takiego nikt nie mówił - jak się raz odezwałem na meduzie że zbieram dark set...mało mnie nie zajebał, wiadomo kto... Po takich akcjach stwierdziłem że nie warto sie zadawać z takimi ludźmi którzy...są w stanie zrobić wszystko dla itemów

 

Teraz wszedł ten zjebany update, wszystko potaniało, a ja przed update kupiłem okazyjnie sporo itemów, które teraz sa mniej warte niz za nie zaplacilem... eq labowe po 3k  :facepalm: Przynajmniej kupilem czesc setu na dark def.. Jak sie okazuje niepotrzebnie bo nikt juz nie chodzi do lab  :bad:

 

Obecnie to wygląda tak że 3,4 osoby ma całe sety a reszta nic

Cały ten update spierdolił gre, jak z reszta każdy poprzedni

 

Kiedyś było tak fajnie.. Abonament 8zł miesięcznie i spokój. Nie było pvp, nie było nawet irsenolt jak zaczynałem. Zgrana ekipa też: Santor, Ogi, Mienki, Scourge, Gangsta, Gharis. Gdy wprowadzili drop z bossów przez jakiś czas bossowie respili sie jak normalne mobki  ;D Gdy udostępnili całą wyspę nas elfów było około 50 aktywnych osób a u górali niecałe jedno pt. Pamietam Awww - najlepszy góral i spoko gość. Na questach Chainless nikt nie stał nam na drodze. Pierwsze bg pomagaliśmy góralom zrobić :friends:

Z pierwszymi skilami też była zabawa, bo skile rosły im więcej się ich używało. Na 5 ranku chyba max był 40lvl skila. Najtrudniej miałem z parry bo 3% na buffku to nie czesto wchodzilo.

Wprowadzili miracle shop i wszystko zaczęło się jebać...

Ostatecznie odszedłem z elfów wkurwiony na górali bo nie dawali żyć.... Potem pograłem u górali aż do dziś i też jestem wkurwiony na górali...

Link to comment
Share on other sites

nom mc nie dawaly zycia elfom, zawsze byli gora. Za tych czasow gdy byly rangi to gharis nie gral jeszcze xD ale abonament to najlepsze czasy i jeszcze jedno, z tym labiryntem na hunt ja chodzilem z byle kim bo z polakami nie zawsze sie udawalo bo wiekszosc byla na huncie a ty dawales loga i sie oburzales xd.z tamtych czasow borilko i gangsta byli najbardziej lubianymi elfami jakich znalem bo elfy to moja pierwsza rasa u jakiej zaczalem grac. Rangi i wbijanie skilli z 4 ranga mozna bylo do 40 wbic jak pamietam wszystko bylo super i teraz gra stracila sens i w ogole to moze spodobac sie tylko nowym graczom i naprawde ludziom o psychice twardej zeby sie nie wkurzyc za to co zrobili z ta gra

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, drodzy koledzy,

Ja zaczalem grac jak wchodzilo 2.6 Pamietam, bardzo mi sie spodobal zimowy event, ale frajda z puszczaniem ogni. Wcale mnie nie interesowalo pakowanie postaci. Zaczalem moja przygode od serwera US u elfow. Pierwsze kilka dni latalem po wyspie i ginalem gdzies bo nie wiedzialem o co chodzi;) W koncu jak ogarnalem mniej wiecej i z 10 razy sprawdzilem czy aby na pewno nie ma expa z mobow, zaczalem robic questy, w ten sposob dotarlem do lvla 10 i zaczelo sie okazywac ze sa tez inni polacy. Bardzo dobrzy ludzie, duzo mnie nauczyli i pokazali jak sie gra. Niestety wszedlk nowy udpate a ja nie mialem ustanowionego hasla i emaila:(. Musialem zaczac grac od nowa. Tym razm padlo na serwe EU, na gorali (ZEMSTA!). I tak urodzil sie Wiatru, ktorego niektorzy powinni kojarzyc. Taki noobkowaty shaman. Podczas pobytu na pierwszej wysepce u MC (gdzie moim zdaniem panuje wciaz klimat ze starych opowiesci) znow poznalem kilku fajnych kumpli, ktorzy juz nie graja, za ktorymi tesknie nie raz. W pozniejszej czesci wyspy zagadalo do mnie kilku polakow z propozycja dolaczenia do "mlodego" PL-teamu i tak poznalem kamilxdafi, chuckey i to z nimi skonczylem wyspe i przeszedlem na Irselnort. Pozniej nasze drogi sie rozeszly. Ja nie mialem za bardzo czasu zeby grac. WIec mnie koledzy wyprzedzili. Wiem ze chuckey, zmienil char kilka razy, a kamil teraz juz kox ma tez i postac u forsakenow bodajze deathxdafi. Zostalem w tyle sam. Troche ciezko bylo sie odnalesc, jednak nie bylo tak zle. Po jakims czasie jak zdalem sobie sprawe, ze zycie shamana nie jest takie piekne postanowilem zaczac gre barbkiem. W ten sposob powstal chocapic.. tfuu.. tzn Tarcza. I nim gram do dzisiaj. POstanowilem ze nie bede zawieral wiekszych przyjazni gdyz zawsze bedzie roznica pomiedzy mna a innymi. Pozdrawiam.

 

P.S. Nie bede opowiadac o nowym dodatku, gdyz to nie ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie w tym roku też będzie.  :blush:

 

Oby, nie wyobrazam sobie konca roku w ws'ie bez tych choinek sniegu i balwankow. To mialo klimat:)

Link to comment
Share on other sites

Dobra moje małe nietoperze... :crazy:  Czas odstawić WS'a na bok xd Życze Wam wielu itemków z jebanych chestów ;D 

Zaczne grać kiedy wprowadzą eq na 20-22 lvl Nara wszystkim :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Dobra moje małe nietoperze... :crazy:  Czas odstawić WS'a na bok xd Życze Wam wielu itemków z jebanych chestów ;D 

Zaczne grać kiedy wprowadzą eq na 20-22 lvl Nara wszystkim :drinks:

 

ehh to do zobaczenia za pol roku, jak nie dluzej.. znajac predkosc wychodzenia nowych apdejtów.. Powodzenia w realu  :drinks: !

Link to comment
Share on other sites

btw co mozna kochac z starych czasow hmm

Undenground horror i all set bg oraz zwykly drop mial wartosc

 

Bug trade

Link to comment
Share on other sites

wszystkie upy do czasu signow i dmg byly niebianskie pomijajac signy to labirynt tez zajebiste update, te upy co zwiekszaja lvle sa bardzo dopracowane ale teraz po dodaniu swamp to bedzie sie czego bac xd zeby tylko czegos nie zepsuli i nie dodali jakichs jebnietyvh ulepszen bo do starych czasow ten ws to nie da sie porownac

Link to comment
Share on other sites

btw co mozna kochac z starych czasow hmm

Undenground horror i all set bg oraz zwykly drop mial wartosc

 

Bug trade

 

hmm no te sety na 18 lvl to lepsze propo xd z tym ze sety na 18 na atak nie daja zycia u magow i u rogue tez jakos dziwnie porobione, jeszcze horror... Ladniejszy jest plaszcz z kabala z takim ladnym smokiem xd ten z horrora nie za ciekawie po prostu literka W.. Bg ma jeden plus ze jest blisko

O i to bylo dobre jak do pt bralo sie 3 barbarianow i 2 shamanow xd tak do czasu labowego upka ludzie wreszcie  pojeli ze mozna mniej ludzi i do tego zalety healerow np. Shamany 3 i jeden tank

 

tak propo wiem ze teraz odbiegne od tematu xd ale jak santor odchodzi to dajcie guwerowi mooda bo on bardzo duzo pomaga i w ogole na forum duzo przebywa, kulturalne slownictwo i zmien guwer ikonke bo masz full foremana xd

Link to comment
Share on other sites

guwer racja ja wroce jak dodadza update w ktorym zwieksza lvle i dodadza nowe najlepsze itemy dostepne z huntu i wtedy swamp bedfa puste . codziennie ktos odchodzi prawie czesto ktos żegna sie ten update 3.1 zniszczyl gre zespolową i ci co grali dluzej mieli lepsze itemy. ale ludzi za miesiac lub 2 bedzie garstka wytrwalych. tym ktorzy graja najdluzej ok. 2 lata po prostu szkoda jakos tak po prostu odejsc np. liliana zyzol. niema z czego zarobic i w ogole bardzo dlugo sie robi te questy a oni zamiast pomyslec co zrobili z gra to po prostu zajmija sie utrudnianiem questow w tym swamp, a ja sie musialem meczyc zeby wydropic set na 18 lvl a tu jakies farciarze full sety nie liczac polakow ale mnostwo osob ma te sety na osiemnasty za jakies 2 miesiace to co drugi bedzie chodzil w tych setach i lepse wrazenie robia juz cc sety bo niema ich za duzo osob

 

 

(skopiowane z mmorpg bo nie chcialo mi sie tego pisac drugi raz :)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za dobre slowo, wkrotce zmiana avatara. Pozdrawiam.

 

gdzie zmiana awka :D juz wyczekuje zmian od nastu dni :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Troszkę odkopalem. Czasami wchodzę na to forum poczytać, zobaczyć co się dzieje. Doszedłem do wniosku ze to nie jest to co kiedyś. Teraz widzę same kłótnie, wojny, żale, i wyścig kto więcej stopnie. To nie co to kiedyś z rangami i bez mc shopu. Pozdrawiam starych graczy.

 

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, ws umiera... połowa graczy upycha sie mcoinami a potem smieja sie z tych co probuja cos normalnie zrobic. Znam goscia co odrazu 100tys mcoinow kupil po tygodniu mial najlepszego warlocka na 20lvl... nie widze sensu gry ;/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...