Jump to content

stare czasy


WILK

Recommended Posts

Stoisz w legion skoro widzisz ze klne i jaram sie dropami. To raz. Dwa. Kilka pikseli potrafi duzo zmienic jak widze.

 

W Twoim zyciu na pewno. Nie trzeba stac w legionie zeby uslyszec Twoje przeklenstwa;)

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

Jesli mozna mowic o powodzeniu w wirtualnym swiecie...

 

Ty chyba masz jakiś problem ze sobą  :rofl:

@Santor wiem że Polacy grający u elfów mają wielkie mniemanie o sobie ale to nie znaczy, że trzeba obrażać wszystkich mc wokoło :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

 

Siwy:

Zyzol ciągle pamięta akcje z stafem na 13lvl ;D

kutafon  ;)  tyle huncić i jebnął staff  ;D

 

 

 

Widzę niektórych zazdrość zżera że innym się powodzi  ;D 

a mi sie nie powodzi i fajnie sie gra mając wy*eb*ne  na te all dramaty  ;D 

 

 

 

polacy u elfów lubią w plecy bić.. jak widzę PL co wali mobka i ma low hp to odpuszczam zwykle, no ale elf nie odpuści i zaczeka aż będę miał na sobie stado i jebnie  :wacko:

 

Polac mu !!!

 

:drinks:
Link to comment
Share on other sites

ja to widz ze elfa dupa sciska ze polacy dropia sety 18lvl powoli a oni chuja moga bo nie maja ludzi( bo przeciez najlepsi sa u mc xd) no ale... nie maja tak zle moga sie pierdolic w 4-5pt na bg. Co to wczesniejszych postow coraz wiecej osob od was ucieka a dlaczego? ( bo wy to tylko huncicie "swoja ekipa" a jak sam nowi to .... u mc ogranietych newbie na lab bierzemy nawet z 15lvl moze dlatego tak malo elfow.Troszczycie sie tylko o siebie i "swoja ekipe". I prosze mi tu mc nie obrazac... i nie rzucac tekstami "macie sety na 18lvl bo lecicie na zawolanie hassna" czy cos w tym stylu.My huncimy w 95% pl ekipa.

Link to comment
Share on other sites

co do tego to się nie zgodzę Ipla. Właśnie mc są egoistami... a PL elfy troszczą sie o siebie nawzajem. Pamietam czasy kiedy elfy i mc nie tłukli się jak posrani... a teraz taki mc przejdzie i zaczyna tłuc co ,,czerwone"... a o Marcinie szkoda gadać. Zachowuje się jak rasista...

Link to comment
Share on other sites

1. Nie oszukujmy sie, jakby nie mc to uxie by gowno miala i gowno potrafila a przez lizanie tylka hornigowi i ekipie cos tam zdobyla.

2. Wyssane z palca historyjki? Tarcze ktora mi sprzedalas chcialas mu dac za dlug jaki masz u niego. nie mow ze nie.

3. 95%pl ekipa? smiac mi sie chce, jakby nie te rich kidy to za przeproszeniem gowno byscie zobili.

4. Nie kampimy na 3 bossie.

5. Jakby mi zal dupe sciskal to bym polecial do mc grac, ale jednak zostaje z elfami.

6. Nie widze sensu brania 15lvl'a na aliena czy meduze. Jak mozemy to pomagamy, czasami nawet na 1 wyspe lecimy. Chyba ze jakis dzieciak wyzywa wszystkich do okola to potem sie dziwi ze nikt mu nie pomaga.

 

Z reszta kazdy wie jak jest nie wiem o co sie niektorzy oszukuja....

Link to comment
Share on other sites

Ty chyba masz jakiś problem ze sobą  :rofl:

@Santor wiem że Polacy grający u elfów mają wielkie mniemanie o sobie ale to nie znaczy, że trzeba obrażać wszystkich mc wokoło :pleasantry:

 

Ja mam "chyba" problem, a Ty na pewno i tym sie roznimy;)

Link to comment
Share on other sites

ja to widz ze elfa dupa sciska ze polacy dropia sety 18lvl powoli a oni chuja moga bo nie maja ludzi

 

My w porownaniu do was nie informujemy calego swiata o kazdym wydropionym itemie,wiec wasze "sety" dupy nie urywaja...

Co do pl ekipy, nasza moze i nie jest duza i jest nieco hermetyczna ale to pozwala na wyeliminowanie takich ciezkich przypadkow jak Ty Ipla/HBO.Nikt z naszej ekipy nie wchodzi na strone MC i nie strzela z ucha kto i kiedy do laba idzie.Jednego dnia pier**isz slodko o motylkach bedac na rangerze a drugiego napinasz sie na forum...

Ten wasz sztucznie i w pospiechu stworzony team to jedna wielka porazka.Polski MC team byl dawno ale juz go nie ma."Normalnych" Gorali mozna policzyc na palcach u jednej reki.

Btw.gdyby nie Hassn i inni "tubylcy" to 80% tego waszego "teamu" nawet by nie wiedziala gdzie jest wejscie do lab i dalej zyla w epoce Sea Monster zacieszajac morde z kazdej wydropionej kulki.

 

Pozdrowienia dla PRAWDZIWYCH Gorali :drinks:

 

 

Link to comment
Share on other sites

My w porownaniu do was nie informujemy calego swiata o kazdym wydropionym itemie,wiec wasze "sety" dupy nie urywaja...

Co do pl ekipy, nasza moze i nie jest duza i jest nieco hermetyczna ale to pozwala na wyeliminowanie takich ciezkich przypadkow jak Ty Ipla/HBO.Nikt z naszej ekipy nie wchodzi na strone MC i nie strzela z ucha kto i kiedy do laba idzie.Jednego dnia pier**isz slodko o motylkach bedac na rangerze a drugiego napinasz sie na forum...

Ten wasz sztucznie i w pospiechu stworzony team to jedna wielka porazka.Polski MC team byl dawno ale juz go nie ma."Normalnych" Gorali mozna policzyc na palcach u jednej reki.

Btw.gdyby nie Hassn i inni "tubylcy" to 80% tego waszego "teamu" nawet by nie wiedziala gdzie jest wejscie do lab i dalej zyla w epoce Sea Monster zacieszajac morde z kazdej wydropionej kulki.

 

Pozdrowienia dla PRAWDZIWYCH Gorali :drinks:

 

Nic dodac nic ujac. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

My w porownaniu do was nie informujemy calego swiata o kazdym wydropionym itemie,wiec wasze "sety" dupy nie urywaja...

Co do pl ekipy, nasza moze i nie jest duza i jest nieco hermetyczna ale to pozwala na wyeliminowanie takich ciezkich przypadkow jak Ty Ipla/HBO.Nikt z naszej ekipy nie wchodzi na strone MC i nie strzela z ucha kto i kiedy do laba idzie.Jednego dnia pier**isz slodko o motylkach bedac na rangerze a drugiego napinasz sie na forum...

Ten wasz sztucznie i w pospiechu stworzony team to jedna wielka porazka.Polski MC team byl dawno ale juz go nie ma."Normalnych" Gorali mozna policzyc na palcach u jednej reki.

Btw.gdyby nie Hassn i inni "tubylcy" to 80% tego waszego "teamu" nawet by nie wiedziala gdzie jest wejscie do lab i dalej zyla w epoce Sea Monster zacieszajac morde z kazdej wydropionej kulki.

 

Pozdrowienia dla PRAWDZIWYCH Gorali :drinks:

 

Ten "sztucznie i w pospiechu stworzony team" osiągnął już więcej niż ten wasz zgrany team. Śmieszy mnie wasze przekonanie, że Hassn każdemu funduje MC (nawet jeśli by tak było to w czym problem?  ;D ) nie mówiąc już o tym że nie widziałem żeby huncili z nim chociaż raz. Do tego nie rozumiem waszej niechęci do huncenia z obcokrajowcami. Uważacie się za lepszych od innych czy jak?
Link to comment
Share on other sites

Napewno lepiej miec zgrany team,na ktorym mozna polegac niz zaklamany sztuczny twor gdzie kazdy kazdemu tylek obrabia.Te kilka dropow wiecej przez Was zdobytych nie swiadczy o tym,ze wiecej osiagneliscie.Wy macie wiecej dropow ale to My jestesmy "bogatsi" bo mamy fajna paczke kumpli.Poza tymi dropami nic soba nie reprezentujecie.

 

Btw. Marcin,slyszelismy ze jestes "psem Spanisha czy tam Sulli "(cyt. PL MC team) :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Tyle że jak my coś dropniemy to jest 100% nasza zasługa, a nie armi mc ktora was uczyła pokazywała co i jak i pomagala na kazdym kroku. CHcecie to se hunccie z obcokrajowcami ale nie mowcie ze to polski team cos osiagnal. W tej grze jest tylko jeden prawdziwy polski team.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, sa rozne teamy, elfie i mc. Polskie, tureckie, indo etc. Niektorzy wywalaja kase na ta gre zeby cos osiagnac, inni wola pojsc kilka razy na hunt z cytat: "bambusami", i sie cos nauczyc. Wasze "prawdziwe, polskie teamy" niech sobie beda zgrana paczka. Gadajcie co chcecie. U nas nie byliscie, wiec gowno wiecie jak u nas sie hunci. Podsumowujac: sluchajcie sie wiecej Tarczy, na pewno duzo sie dowiecie o Nas.

 

Ahh, no tak. Zapomnialem. Nasze dropy to tez NASZA zasluga, a to ze je rozdajemy to tylko i wylacznie nasza zasluga. Zadnego lizania dupy nie ma, wiec nie wzorujcie sie na sobie oceniajac Nas.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, sa rozne teamy, elfie i mc. Polskie, tureckie, indo etc. Niektorzy wywalaja kase na ta gre zeby cos osiagnac, inni wola pojsc kilka razy na hunt z cytat: "bambusami", i sie cos nauczyc. Wasze "prawdziwe, polskie teamy" niech sobie beda zgrana paczka. Gadajcie co chcecie. U nas nie byliscie, wiec gowno wiecie jak u nas sie hunci. Podsumowujac: sluchajcie sie wiecej Tarczy, na pewno duzo sie dowiecie o Nas.

 

Ahh, no tak. Zapomnialem. Nasze dropy to tez NASZA zasluga, a to ze je rozdajemy to tylko i wylacznie nasza zasluga. Zadnego lizania dupy nie ma, wiec nie wzorujcie sie na sobie oceniajac Nas.

 

Czego sie mnie uczepiles. Czy ja komus mowie jak u was jest? Czy ja prowadze narody przeciwko wam? Nigdy tak nie bylo. Zadnej nagonki. Wyrazam tylko swoje zdanie. Nie biore odpowiedzialnosc za zdanie innych i nigdy nikogo nie nakrecalem przeciwko komukolwiek, bo z nikim tu nie jestem zwiazany ani od nikogo zalezny.

Link to comment
Share on other sites

My w porownaniu do was nie informujemy calego swiata o kazdym wydropionym itemie,wiec wasze "sety" dupy nie urywaja...

Jak mamy sie czym chwali to sie chwalimy, a ze wy dropow nie macie to calkiem inna sprawa.Druga rzecz na elfa wchodze by pogadac praktycznie z jednym o was by nie wchodzic sobie w droge w lab... Nie bede mowil z kim bo to bez znaczenie ale jesli widzisz to inaczej to masz problem.

 

A i jeszcze jedno swoimi postami sugereujesz ze nasza ekipa to nie pl ekipa wiec dam ci tu pierwsze lepsze ssy jak wyglada nasza ekipa i sam ocen czy polska czy nie.

 

 

img20120831225621.jpg

 

img20120928142114.jpg

 

 

@edit dodalem ssy tu i w dziale zdjecia i filmy w podlagdzie sa pokazane a pod postem nie.

Link to comment
Share on other sites

To moze od innej strony. U was jakby co niektorzy nie lizali tylka bambusom to w tej chwili byscie nie mieli nic. A u nas? Jakby bambusy nie graly to bysmy mieli tyle samo albo i wiecej. Dropy mamy, tylko nie chwalimy sie nimi caly czas. Ale cieszcie dupe ze za robienie z siebie gowna cos dropniecie.

Link to comment
Share on other sites

Hej chlopaki i dziewczyno ! (mc ofc.) Hejty byly, hejty sa, hejty beda. Mnie takie hejtowanie naszej ekipy tylko pochlebia. A w ten sposob elfy odkrywaja swoje slabosci. Bardzo, bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Co Ty chłopie masz z tymi bambusami? :facepalm: Chodzi mi o Twoją hipokryzje... Gadasz coś na Age, że strategia ble ble ble, a sam z tymi swoimi "bambusami" widać walisz bossy a potem wkręcasz, że Wy coś sami odkrywaliście... Ja już odpuszczam i nie wchodze tu więcej ;D

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o filmik z anaxa? To ja pokazywałem WoG'owi jak huncic a nie na odwrót. No ale dawanie dupy na prawo i lewo zeby pohuncic to tez pomysl na zycie.

Link to comment
Share on other sites

Sugerujesz nam ze znizamy sie do waszego poziomu zeby dupy dawac za hunty ? Ty powaznie masz cos z lbem. Uczepil sie wpierw mnie, potem do Agi waty, teraz cala frakcja. Ty na prawde zachowujesz sie jak zakompleksiony dzieciak z gimbazy. Kiedys mialem cie za rownego kolesia, teraz w moich oczach sie stoczyles. Tak samo reszta elfow.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ze sie wreszcie zrozumielismy i przyznales to otwarcie. Powinienes jeszcze to skierowac do siebie i twoich kumpli i wszystko by pasowalo do kontekstu i byloby zgodne z prawda.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co wasze. Na pewno nie dropy.

 

Nie wiem czy Ty teraz pajacujesz czy na powaznie pier*olisz o tych dropach.Jarasz sie tym jak byscie Ameryke odkryli :facepalm:

To,ze nie brandzlujemy sie na czatach z kazdym zdobytym dropem nie znaczy,ze ich nie mamy...

Link to comment
Share on other sites

jedni lepsi od drugich...

nie ma sie co dziwić że sa wojny polsko-polskie, w końcu to gra pvp

 

ale fakt, jak ktoś wcześniej wspomniał...niektórym zaczyna mocno odpierdalać jak sie za dużo nachapie itemów i robią z siebie niewiadomo kogo

 

 

 

#Santor

Опубликованное фото

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...