Jump to content

stare czasy


WILK

Recommended Posts

yo zakladam ten temat z mysla ze moze cos wroci mentalnie naszym graczom polskim.. Mi osobiscie brakuje trade bugu w nadir i tego gdy sie szlo do nadir bez broni nie był atakowany przez innych chociaz sie zastanawiam ze fajnie by bylo jak by to wrocilo miedzy pl

Link to comment
Share on other sites

 

Wilku ja już Cie nie rozumiem... sam zacząłeś nadawać  na korka:

 

Aż Kurwa się boję myśleć co będzie w warspear jak ta glupsza połowa dzieci zacznie grać ...

 

Typu taki delateq tak to płakał help isl1 podobnie korkiem było a teraz odpierdala mu czyżby słońce mozdzek przpalilo.

 

a teraz opowiadasz jak to kiedyś super było między pl  :facepalm: :

i tego gdy sie szlo do nadir bez broni nie był atakowany przez innych chociaz sie zastanawiam ze fajnie by bylo jak by to wrocilo miedzy pl

 

Link to comment
Share on other sites

kurwa nastepny... Lol ok ogarnij uwaznie czytaj ...

 

IDZIE SE ARCIU PIERDOLONY KOREK widzi mego chara jak robi q elfem TO ON robi tą sztame nie bo napierdala z godzine ... Wiec?? O co hu hu tobie?

 

dwa odreaguj se temat jest by odreagowac sobie... A ze tak sie przejeles to ehhh .. Dobra pisze do santora by delet temat bo tu chcesz smietnik robic z innego tematu O.o peace

Link to comment
Share on other sites

ty ogarnij słownictwo i buduj przyzwoicie zdania bo łatwiej zrozumieć te dzieci bez mutacji jak to pisaleś niż jednego twojego posta (nawet nie wiem czy twój arciu pierdolony czy korek :bad: :bad: :bad: ) ...

 

 

Zrozum, że to gra i nawet jak polak polaka bije to ma do tego prawo i to ich osobista sprawa.

 

 

ps. czujesz się lepszy od innych czy jak to z tobą jest, bo w każdym poście podkreślasz że jesteś old-timerem? :fool: :fool: :fool:  powiedz no...

 

Link to comment
Share on other sites

jak chcesz ciśnij mi dalej uważałem cię za wporzo gościa  a co do tego old ile razy mam mówić po raz setny albo tak debilni ludzie są tu albo nie wiem... SKORO 5RAZY MÓWIĘ NIGDZIE NIE MÓWIĘ ŻE JA OLD BO OLD SĄ CI KTÓRZY GRAJĄ OD V0.7  Przy okazji pokazu glupoty na foru nvm bb

Link to comment
Share on other sites

Jak chce może pisać swoją gwarą. JA szanuje tradycje Jego rodzimej okolicy i to że pisze w swojej gwarze i szanuje swoją kulture.

Link to comment
Share on other sites

LOL Santor, to niech szanuje też tych do których pisze. Jak napiszę do Ciebie mową z osiedla używając kurwa jak przecinka itd to też mnie będziesz szanował bo nie wiem, wychowała mnie ulica?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gwara gwara, ale istnieja jakies przyjete normy, jaka to by nie byla gwara. Ja do wilka nic nie mam, ma racje chlopak kiedys bylo inaczej. Zgadzam sie rowneiz z tym ze niektorzy prosza napoczatku o pomoc blagaja, pisza" mistrzu, szefie" itd, a jak przyjda na druga wyspe to zaraz obrastaja piorkami i slowem sie nei odezwie.. czasem juz lepiej kumplowac sie z obcymi niz z pl, tamci pamietaja , pozdro dla Xarieo!

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem skoro kolega chce pisać gwarą to niech piszę a jeżeli wy nie chcecie tego czytać to po co czytacie ? Ja na przykład czytam to ale nic nie rozumiem i nie narzekam lub kogoś obrażam, to nie mi powinno zależeć na tym aby się dowiedzieć o co chodzi autorowi postu tylko jemu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hmm do tych co mają coś do mego stylu pisowni i nie używania interpunkcji (ci młodzi mają więcej w głowie jak tu polowa osóB) która przed monitorem psioczy ... Hejtowac mnie wporzo odplace się x3 tobie ..

 

Co do chamstwa wiecie ktoś pierwszy tu napisał i się ''przypierpzyl '' kulturalnie pisząc i wiadomo że na online kozaka nerwy puszczają mi zwłaszcza szybko... Pogadajcie z frakcją mc old userami to jak reaguje na wulgar w swoje stronę dopiero oceniaj jeden z drugim.. Peace

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ciągle tylko płacze i płacze. Zamiast płakac w Riff/ camp of legion polecam wziąść sie za robote. Troche huntu i signy sie same znajda. No ale lepiej plakac

Link to comment
Share on other sites

Ciągle tylko płacze i płacze. Zamiast płakac w Riff/ camp of legion polecam wziąść sie za robote. Troche huntu i signy sie same znajda. No ale lepiej plakac

 

o i to mi sie podoba, a tak patrzac na mc, to wiekszosc stoi w miescie , albo afk, albo placza, albo sie wyzywaja, a elfy zdobywaja wszystko co sie da, zaczynajac od ghost village po laby.  :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ciągle tylko płacze i płacze. Zamiast płakac w Riff/ camp of legion polecam wziąść sie za robote. Troche huntu i signy sie same znajda. No ale lepiej plakac

 

kampisz caly dzien w lab i dostajesz takie cos  :wacko:

23066_.png

Link to comment
Share on other sites

Tyle ż etu mowa o polakach i polskich huntach a nie z bambusami :diablo:

 

od kiedy Flaszek i Kamil nie są Polakami?  ;D

 

koniec ot

 

@down

 

nie zapominaj kto z WoG wszedzie biega  :blush:

Link to comment
Share on other sites

ta w 3 huncicie.... Ale kazdy robi co chce, tylko zeby nie bylo potem gadania jacy to pro zorganizowani pl u mc  jak bambusy wam pomagaja :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Tak sie sklada ze ostatnio ciagle w polskim pt huncimy...

Tylko coś Williamo i Siwersa nie widac na tych huntach

a Hornig to prawie polak  ;D

 

Siwy tez hunci, ale zwykle wbija jak juz pojdziemy :D

 

@Guwer

Zauwaz ze gram u MC od dluzszego czasu..

Link to comment
Share on other sites

ta w 3 huncicie.... Ale kazdy robi co chce, tylko zeby nie bylo potem gadania jacy to pro zorganizowani pl u mc  jak bambusy wam pomagaja :diablo:

 

uważasz się za lepszego od tych "bambusów"? dobre sobie  ;D
Link to comment
Share on other sites

Tak sie sklada ze ostatnio ciagle w polskim pt huncimy...

Tylko coś Williamo i Siwersa nie widac na tych huntach

a Hornig to prawie polak  ;D

 

Ja hunce z indo bo prawie z nikim się nie da dogadać w sprawie huntu. Jak piszę do polaków, że "jak idziecie do laba to powiedzcie to pójdę z wami" to słowem się nie odezwą i pójdą z bambusami :diablo:

To ja mam gdzieś takie coś... Myślą że mądrzy są, skoro wyfarmieni są na prawo i na lewo! :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Troche mi was miśki brak.

W zasadzie codziennie logam i gromadze pudełeczka, ale teraz mnie wzięło na comebacka. Szczerze byliście jedyną grupą Polaków którzy nie byli wkurwiający.

Wciąż mam numery Santa i Ogiego.

G

Link to comment
Share on other sites

Ja mam mała pauze bo do soboty tel w serwisie a na PC nie mam czasu siedziec zbytnio. Jak chcesz wrócic to zapraszam jest zgrany team polaków po naszej stronie:P

Link to comment
Share on other sites

Jebne... Odeszłas w wielkim stylu z długami od elfów, trzymałas z hornigiem i resztą scierwa, nachapałaś sie eq, nie pomagalas Pl, a teraz bierzesz na hunty polakow i mowisz ze to polski team....... Prawdziwy team jest ze soba od poczatku do konca a nie jak mu pasuje. Ale to tylko moje skromne zdanie.

 

 

Siwy:

Zyzol ciągle pamięta akcje z stafem na 13lvl ;D

Link to comment
Share on other sites

Jebne... Odeszłas w wielkim stylu z długami od elfow

W opowiadaniu bajek Reva zawsze był mistrzem.

 

teraz bierzesz na hunty polakow i mowisz ze to polski team.......

Nigdzie nikogo nie zabieram, oni sami decydują kiedy i gdzie chcą iść, a to że oni mają większe aspiracje niz kampienie trzeciego bossa przez kilka miesiecy to juz inna sprawa.  :tease:

 

Prawdziwy team jest ze soba od poczatku do konca a nie jak mu pasuje. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Opierasz to na Swoim przykladzie hipokryto?

Link to comment
Share on other sites

Jebne... Odeszłas w wielkim stylu z długami od elfów, trzymałas z hornigiem i resztą scierwa, nachapałaś sie eq, nie pomagalas Pl, a teraz bierzesz na hunty polakow i mowisz ze to polski team....... Prawdziwy team jest ze soba od poczatku do konca a nie jak mu pasuje. Ale to tylko moje skromne zdanie.

 

 

Siwy:

Zyzol ciągle pamięta akcje z stafem na 13lvl ;D

 

Ktos w koncu otworzyl oczy na to przedszkole z pania przedszkolanka we fioletowym wdzianku :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Widze ze komus zal dupe sciska. Jezeli my jestesmy przedszkolem, to na pewno bardziej ogarnietym niz nie jedna podstawowka w tej grze.

Link to comment
Share on other sites

Widze ze komus zal dupe sciska. Jezeli my jestesmy przedszkolem, to na pewno bardziej ogarnietym niz nie jedna podstawowka w tej grze.

 

Sam sie ogarnij, to nie ja stoje w miescie przeklinajac i chwalac sie kazdym zdobytym dropem, jakby bylo czym, kilka pikseli i zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...