Jump to content

Itemki z questów


karolexiu

Recommended Posts

Gram rogue i często muszę wybierać pomiędzy itemkami np teraz robię questa na armor 1 na 52 def i 72 hp a drugi 52 def i 1% dodge. I nie wiem co powinienem wybierać czy itemy pod dodge , speed atk, acc, czy może te dające więcej życia ? Bo dotychczas wybierałem te z życiem!

 

A i jeszcze trochę odbiegając od głównego tematu to czy opłaca mi się kupować brone na 8 lvlu czy wszystko zdobywać z questów a potem za 12-15 kupić coś dobrego ?

Link to comment
Share on other sites

Dla rouge najwazniejsze jest acc i crit nigdy nei inwestuj w szybkosc ataku, bo to nie ma sensu, malo daje.

 

Na 1 wyspie na 100 % zaopatrz sie w ten set na 9 lvlu, i to caly, enchantuj go na maksa i ulepsz sferami:) to bedzie dla CIebie dobry poczatejk na 2 wyspie gdzie bedzie znacznei trudniej o eq;) chyba ze bedziesz mial fuksa na huntach:)

POzdrawiam

Link to comment
Share on other sites

hmmm wybieranie itemów z dodge lub speed na tak małych lvlach i z tak małymi bonusami raczej mija się z celem:P

 

Co do drugiego pytania... Jeżeli dobrze pamiętam to jest tam fajny secik na 9lvlu, który z powodzeniem można nosić aż do wbicia 13 ;) Później skupić się na dropach hehe

Link to comment
Share on other sites

jeden sie nazywa cos tam of hunter a drugi of guardian:) kupisz go w pierwszym miescie , tam gdzie zaczales gre, na pierwszej wyspie

Link to comment
Share on other sites

troche tutaj bredni jest.. tylko do zakonczenia wyspy 1 to robisz: >

Jak robisz lvl i chcesz grac normalnie to wybieraj eq z defem dla rogue i hp gdzie ma wiecej przeciez questy robisz

 

Jak juz zakupisz eq na 9 lvl  jest w pierwszym miescie gdzie zaczeles gre .. Nastepnie kupujesz eq na 13lvl od ludzi lub dropisz.. a jak chcesz dobry byc to nastepnie na 15lvl eq z areny lub tzw cc ... Nie inne shity za 5gold

Link to comment
Share on other sites

Taa set z areny naprawdę dobry. Z areny to co najwyżej rękawice i buty dopóki się tych na 17 nie dropnie.Zbroja i hełm na 15 od Lenara. Bg set najlepszy, no chyba ze kiedyś sie poszczęści i  na 18 cos będziesz miał.

Link to comment
Share on other sites

Taa set z areny naprawdę dobry. Z areny to co najwyżej rękawice i buty dopóki się tych na 17 nie dropnie.Zbroja i hełm na 15 od Lenara. Bg set najlepszy, no chyba ze kiedyś sie poszczęści i  na 18 cos będziesz miał.

 

Jak juz z areny to dobre u mc jedynie jest pas i wpn.. Bo reszta boli

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze swoim rogalem nosilem swoj czerwony secik z crimson corundum na 16 lv kto widzial to wie ::) i bardzo go sobie cenie i wedlug mnie jest najleprzy  jesli chodzi o ilosc hp i defa a roznice w cricie i accuracy w porwonaniu do bg seta sa naprawde niewielkie (chyba cos pokrecilem dawno nie gralem xd ale roznice w statach i tak sa niewielkie) ale puki co  polecam tak jak juz koledzy mowili itemki z 1wszeej wyspy na 9 lvl potem odstawic troche kaski na eq na 13 lv z bossow chodz ja z tych itemow kupilem tylko buty ,pelerynke i pasek rekawice bo reszte i tak mialem z bg seta a pozniej cc.Na inne itemy niz te wyzej wymienione nie warto marnowac golda tzn. zwykle ze sklepow (no kosiarki mozna kupic puki  sie nic lepszego nie zdobedzie) a z areny to wlasnie tylko pasek i bronie bo reszta straszy ::)
Link to comment
Share on other sites

Panowie set cc jest dobry... Jednak nie wyobrażam sobie noszenia czegos innego niz arena set:D... do pvp oczywiscie... sprobujcie 21% resi zalożyć ;D Jedyny crit jaki można wtedy przyjąć to crit od rangera, który poszedł w crita xd Ogólnie... w secie z areny 1na1 jedyne zagrożenie dla mojego dziadka to mikoshamet lub gwapito ( obaj potężny dmg):D Ważny jest blind zaraz po blessing i raczej ranger śpi ;) Dobrym wyborem jest

noszenie ringów z lab... tych z accu na astrall (polecam dla dzidy min +6)

aha... druid z pszczołami na wysokim lvlu może okazać się niezłym fiutkiem dla szamana  :lol:

BTW jedyny ranger, którego można się obawiać to nasza UXIE :drinks: (high amped brain:D:D)

ZDROWIE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi i resist to wchodzi baaardzo rzadko. Jak ktoś ma 30% kryta to wchodzi mu srednio raz na 3 strzały. 20% resist to jest 1 na 5 krytow. Wiec resist masz raz na 15 uderzen przeciwnika srednio. Czasem ratuje dupe na arenie szczegolnie jak sie walczy z jakims Wolfsym albo innym rich ale ja jednak preferuje bg seta. Moze jakbym nie mial old ench w bg secie to bym sie zastanawial nad cc setem.

Link to comment
Share on other sites

można próbować heal bg setu można cc setu skosztować :lol: ale uwierz, że arenowy wymiata xd 2k HP a wytrzymasz więcej niż z 2.3/2.4

Santor... plz:D Kiedy wchodzi na 21% resi crit to jestem w szoku :drinks:

Link to comment
Share on other sites

21% resi wchodzi na old runkach. Przy obecnych resi cap to 20.5% u postaci z bronia 2H i 20.4% u postaci z bronia 1H/Shieldem. Ale nawet to jest duzo. Resi jest defem na ataki fizyczne jak i ataki magiczne. Zmniejsza otrzymywane obrazenia, szanse na otrzymanie krytyka i zmniejsza obrazenia krytyka (o ile wogole sie nim dostanie). Dla klas magicznych resi to podstawa do pvp. Def sie praktycznie nie liczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...