Jump to content

Zmieniam frakcje


Inferius

Recommended Posts

Przenoszę się do górali bo zawsze chciałem tam grać. A poza tym wszyscy grają elfami i nie ma kogo bić. Kto jest chętny to zapraszam.  Serwer emerald

Link to comment
Share on other sites

skasowałem infa bo chciałem nick miec taki :-P

a swordmana zostawilem na razie. Moze da rade handel z góralami albo jak itemy beda leciec to popadam xD

Azebu jaki masz nick u górali? Pentagram tez gadał że by pograł :)

Link to comment
Share on other sites

a i kto powiedział że mało gra górali? xD

 

Polskich graczy chyba nawet więcej gra góralami

 

EMERALD Mountain Clans:

- R3van (R3 Rogue)

- Sheila (R3 Barbarian), Liranna (R1 Rogue), Naris (R1 Shaman)

- Nyarl (R4 Barbarian), Duriel (R1 Rogue), Goor (R1 Shaman)

- Amantyn (R1 Barbarian)

- Holy (R3 Barbarian)

- Zixav (R3 Rouge), Gwenbleid (R1 Barbarian)

 

 

 

 

Ja już 23skille więc chyba zostane tu elfkami xD

 

Link to comment
Share on other sites

nie gadaj tylko graj u górali. I tak nikt nie gra elfami teraz. A górale są ogolnie lepsi we wszystkim. Shaman to mag nastawiony na ofensywe patrzac na kolejne klasy, a druid to healer... Ranger a rogue- czym sie rożnia teraz? Ranger 2 hity walnie z daleka i mob jest przy nim a rogue traci tylko na tym ze musi podejsc za to jaka roznica w walce. Ranger strzela 1 strzale co 2.9s a rogue 2 ciosy co 1.7s co daje tez wiecej crita. A blade dancer i barbarian.. W tej chwili bdjest lepszy ale patrzac na kolejne klasy to ostatnia klasa bd to sentinel czyli wartownik. Ostatnie najpotezniejsze skile ida w def, a barba ostatnia klasa to berserker czyli skile ataku. Mysle ze ten niekrotki opis klas zdecydowanie pokazal wam kim lepiej grac.

DO GÓRALI!!!

Link to comment
Share on other sites

no nie dziwie sie ze tak malo gorali. Po osiagnieciu 3 rangi sa przynajmniej 3 momenty w grze kiedy jedynym questem blokujacym dalsza droge jest boss. Ciezko kogos spotkac i dlatego sie wylamuja gracze. To jak dolaczy ktos?

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie się zastanawiam kim tam grać mam już przygotowany nick Pentagram :yahoo:

 

Ja nie patrzę która profa jest najlepsza bo wszystko może się zmienić patrzę która mi się podoba :P

 

 

a Ci tam najbardziej aktywni Holy,Rzeszow,Chujodjasz,Nyarl,Zixav

Link to comment
Share on other sites

a wiec jednak. A dzis van pomogl ubic wszystkie bossy w firstborn. No trudno. Char zostanie na kiedys tam. Ciekawe co z azebu

Link to comment
Share on other sites

Doładuje konto to pogram troche z wami. Ale zostaje w elfach;D najwyżej bede was lał;p

Link to comment
Share on other sites

Emerald -> Firstborn -> Rogue -> Santorr

1686 reputation

 

Widzę że zrobiłeś rogala  :yahoo:

Ja zrobiłem barbarzyńce ale dalej nie ma z kim questa zrobić to jeszcze shamana robię  ::)

Link to comment
Share on other sites

Gram u ludziów. Jak narazie rank 1, mam już best dadżera, ale małe demage.

Niczor trzymam w sekrecie, póki co. Jak złapie Infa to może się wydam.

 

Podpowiem że gram lachonem, a jak gram to widziałem około, ee... zera! XD OFC poza moim.

Link to comment
Share on other sites

Podpowiem że gram lachonem, a jak gram to widziałem około, ee... zera! XD OFC poza moim.

 

Oprócz tego że grasz laską, to nic nie skumałem :wacko:
Link to comment
Share on other sites

jedna wielka lipa. Nie mogę dalej robic questow bo zjebany boss zostal mi do ubicia. A spotkac kogos na 3 ranku w tej okolicy to jak dropnac item z minibossa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...