Jump to content

'Görev Yardım Merkezi '

mamosss

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 1 month later...

sanctuaries of constellations adında bi görev var mavi renklilerden. 15 lwldeyim bu görevin nasıl yapıldığını bilen varmı çözemedim ne yapacağımı puma's valley de birşeyler var soru işareti çıkıyor  kaplanlar flan çıkıyor ama yapmam gerekeni anlamadım

• 1 month later...

dokumatik telefonla oyun oynarken relic cok kolay ama bi okadarda gereksiz suan arena yapıp 17 item alirsin nolattanda 18 düşürürsün okadar  zamanda ama görevi ; görev millete kayıp bi eşya varmiş gördünmü diye sormakla gecen bir görev . ben öncelikle navigasyon okunu aciyorum ayarlardan haritanin son kampindan basliyorum her bölüme kenardan bi giriyorum soru sorulcak biri varsa ok gösteriyor yoksa baska kisima gecersin. ve ayni ekranda yanina kadar gitmene gerekyok soru sormak icin. adama tikladiginda 1den fazla metin varsa secenekler  cikiyor zaten. bu özellige dayanarak , görev verenlerdede olucak baska secenekler tabi . relicle alakali iki metini olan adami bulana kadar gezip sonra konumunu alip quest den relic görevini secip Show on map diyip alıp adama kadar götrysnn....,,

destan gibi  uzun oldu ama okursan kalmaz heralde herhangi bi sorun:D

Ya şu elflere chainless e giderken caravan da tek 1 adımlık yer var rogue filanda geçemio deli oluyorum orada bi çözüm bulunamazmı?

• 2 weeks later...

US-Sapphirede elflerde oynamaktayım granite guard ve diğer chainles league görevlerine yârdim edermisiniz 7-8 kere gittik hepsinde kestiler 15 lvl bg set dizip biraz 18 lvlde takılmak istiyorum. Şimdiden yapacağınız yardımlar için teşekkür ederim  :) .

Zodius-15 lvl BD

US-Sapphirede elflerde oynamaktayım granite guard ve diğer chainles league görevlerine yârdim edermisiniz 7-8 kere gittik hepsinde kestiler 15 lvl bg set dizip biraz 18 lvlde takılmak istiyorum. Şimdiden yapacağınız yardımlar için teşekkür ederim  :) .

Zodius-15 lvl BD

Mesajını yeni gördüm. Oyundayım yardım edebilirim.

• 3 months later...

yeni sürüm v3.8i nokia 5800 telefonuma indirdim fakat sertifika hatası. Lütfen servis sağlayıcısıyla görüşün, diyor. Bu durum neyden kaynaklanıyor olabilir

yeni sürüm v3.8i nokia 5800 telefonuma indirdim fakat sertifika hatası. Lütfen servis sağlayıcısıyla görüşün, diyor. Bu durum neyden kaynaklanıyor olabilir

bugün itibariyle o sorun cözüldü

• 3 weeks later...

Hidden Hall görevi için Haritada Gloomy Forest yerine gidip Glad's Menagarie odasına girdim orda Spectral Guard Diye bir köpeğe benzer hayvan var onu öldürdüm ve bana 3 tane  Spectral Guard's Lymph verdi. Bunları aldım geri Glad's House Teleportun odasına gittim fakat ne yapacağımı bulamadım. Bana yardımcı olabilirimisiniz. Sadece bu görev kaldı geçemediğimden öylece 6 lv bekliyorum. bir şeyler bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hidden Hall görevi için Haritada Gloomy Forest yerine gidip Glad's Menagarie odasına girdim orda Spectral Guard Diye bir köpeğe benzer hayvan var onu öldürdüm ve bana 3 tane  Spectral Guard's Lymph verdi. Bunları aldım geri Glad's House Teleportun odasına gittim fakat ne yapacağımı bulamadım. Bana yardımcı olabilirimisiniz. Sadece bu görev kaldı geçemediğimden öylece 6 lv bekliyorum. bir şeyler bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

direk 3 tanesini kullan kesim cozum

• 5 months later...

ayna olmali görevin gösterdigi yerde 3-2-1 diye secenekler var , max 3 toplayabliyrsn cevap 2di sanrm

bi de :good:

• 1 year later...

Elf irkiyim 10 lvlim bi gorev var. Adi Necromancer's Books . Gorevde benden magaradaki 3 sandigi açmami istiyor. Sandiklari acmaya calisinca anahtar istiyo anahtar icin necromancer i kac sefer oldurdm hicbosey dusmuyor. Bir tane dolap var o dolapada tiklanmiyor deli oldum. :D yok acamadm sandiklari bi turlu..

• 1 year later...

Trpok, o görev Kronus Labyrinth (new lab) gitme görevi. Astral Labyrinth in sonunda bir portal var , o portal geçtikten sonra bir npc var oraya gidince görevi tamamlıyorsun. Questin adında ("A New Enemy") bahsedilen yeni düşman da Kronus.

• 4 months later...
  • 8 months later...
9 hours ago, Onurfb128 said:

Allah razi için su görevi tarif edin yaw istediklerini topluyorum 3 yer var koyacak bunları sırası ne yardım edin lütfen 

Screenshot_2017-10-17-02-37-16.png

Dostum quest dialog unu da atabilir misin?