Jump to content

Türkçe forum kapatılsın..!

turkteam

Recommended Posts

Bence türkçe forum kapatılsın zaten bi işe yaramıyo . Çeviri yok, bi soru sormuştum 1 aydır yardımcı olan yok. Boşu boşuna duruyo burda türkçe forum :) En azından boşuna ümit beklemeyiz veya boşuna yer kaplamaz :) teşekkürler. Yine laf söyleyenler olacaktır ama görünen köy kılavuz istemez. Gerçekçi olduğum için üzgünüm ..

Well, currently we have some problem with Turkish moderators, but I promise to solve it asap. Thanks for drawing my attention to this issue!

Sorry for speaking English in this section, by the way. :)

Bu yönetici arkadaş ne demiş anlamadım? :) açıklarsa biri . Ömer kardeşim 10 kişi için mi gelicek türkçe dil?? Biz onu yıllardır diyoruz.Türklerin en yoğun olduğu zaman dahi gelmedi . Şindi 10 kişi için hiç gelmez zaten. Ama bence adamlar sonuna kadar haklı . Türkçe forum dahi yıllardır doğru düzgün kullanılmıyo. Aç bak istersen yıllardır foruma kimler yazıyo . Ben dahil en fazla 10-15 kişi forumu döndürüyoz. Türk moderotorlerde ondan saldı zaten . Onlarda haklı adam çeviriyi kime yapıcakki , heleki oyun türkçe dil seçeneğini kime çıkarıcak . Teşekkürler :) biraz gerçekçi bakmalıyız olaylara . Türkçe forum kapatılsın deme sebebim sitemimdir...

Daria Diyorki ;
iyi (kendi forumlarını kapattıracak birileri çıktı) , bizim Türkçe Forum Moderatörlerle problemlerimiz mevcut.
Sizin işi Kısa zamanda halledeceğiz .bu soruna dikkat çektiğin için teşekkür ederiz Kurdoğlu.
bu arada burada ingilizce konuştuğum için özür dilerim kanki " dio sana sayın : Team
dirilis-ertugrul-dizisi-kurdoglu-kimdir.

birebir çevirdim ekleme yok :snorlax:

Well, currently we have some problem with Turkish moderators, but I promise to solve it asap. Thanks for drawing my attention to this issue!

Sorry for speaking English in this section, by the way. :)

Edited by Hizcanavar

Moderatörlüğe talip çıkmaz ise geçici ayağına tüm den kapatırlar merak etme Kurdoğu ::)

Yıllarca bu foruma emek veren biri olarak koca metinleri çeviripte bir teşekkür almadığım günleri biliyorum. Ve bu forumun en sağlam destekçileri bizler olduk (kim sonuna kadar buradaysa). Daria yakında bu konuyu çözecektir merak etmeyin. Yeni tercümanlar Türkçe dil üzerinde çalışmalara çoktan başlamıştır. Eminim yakında moderatör için de birilerini bulurlar.

Ben hep teşekkür ettim fakat soyle birsey var forumda tesekkür edecekte kimse yok sanırım :) bende yıllardır bu forumu kullanan biriyim 4-5 senedir. Ve biz 10 kişiyle falan döndürdük hep bu forumu sizler dahil. Ama çok eskiden beri bu çeviri sorunları oluyodu siz mod değilkende . Belkide onunda etkisi var kullanılmamasında. Bu arada hizna KURDOGU demişsin ne demek anlamadım ? :D

Google amcaya sor hele bir bak kardeşim :blush:

Ben hep teşekkür ettim fakat soyle birsey var forumda tesekkür edecekte kimse yok sanırım :) bende yıllardır bu forumu kullanan biriyim 4-5 senedir. Ve biz 10 kişiyle falan döndürdük hep bu forumu sizler dahil. Ama çok eskiden beri bu çeviri sorunları oluyodu siz mod değilkende . Belkide onunda etkisi var kullanılmamasında. Bu arada hiz'da KURDOGU demişsin ne demek anlamadım ? :D

dirilis-ertugrul-hak-ecc356e64ea82d10e06