Jump to content

Santor vs Korek


Santor

Recommended Posts

taa bron ulepsza...cały czas latam z bowem +5. Zadko Cie spotykam ale ok. Nie bd Cie bil i zobaczymy kto dluzej wytrzyma:)

Link to comment
Share on other sites

Tak w offtopie powiem zes slabizna. Skoro cie lipnym shamanem ubijam.... Taaakieegoo kozaka. No wstyd po prostu :)

Link to comment
Share on other sites

latajac po crossach kiedy ja mam pol hp. Moze solo chcesz? Moze kox nie jestem ale bez przesady

To ze sie kogos raz przez przypadek ubije nie oznacza ze jest sie lepszym

:aggressive:

Link to comment
Share on other sites

Czy ja cos mowilem ze solo nie wezme ? Alez jak najbardziej. Podaj termin, tylko zebys nie plakal potem. Btw. Jestem Knoxem bo sie leje z polskich elfow jak on czy moze z innego powodu ? Hmmm ?

 

Link to comment
Share on other sites

Moze byc nawet dzis. Tylko miejsce sensowne trzeba gdzie nikt nie przeszkodzi. Chociaz wydaje mi sie to zenujace brac pvp z 16lvl'em... Ale niech bedzie. Podaj sensowne miejsce i sie dzis o 22 stawie.

Link to comment
Share on other sites

Dzis. Pvp cave. W razie bys nie wiedzial: jaskinia pod nadir. A zenujace to sa elfy typu obecnego Gharisa... Nie mylic ze starym posoadaczem tego konta !

Link to comment
Share on other sites

Czy ja cos mowilem ze solo nie wezme ? Alez jak najbardziej. Podaj termin, tylko zebys nie plakal potem. Btw. Jestem Knoxem bo sie leje z polskich elfow jak on czy moze z innego powodu ? Hmmm ?

 

 

Bo jestes proooooooooo.

Śmiejesz się z polskich elfów na EU a jest to chyba najlepiej zorganizowana grupa Polaków w Warspear... Sądzę po prostu ze żal Ci tyłek ściska że nie osiągnąłeś nawet 5% tego co my. Ale to tylko moje skromne zdanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeniosłem żeby syfu nie było:)

Link to comment
Share on other sites

Mnie zal dupe sciska ? Guud. Zorganizowanie ? Jebiemieto. Osiagniecia ? Tsaaa... Reva duzo osiagnal na ojebaniu Yali druida. A smieje sie nie ze wszystkich elfow ciemna maso. Z Cb tylko i wylacznie no moze z nowego posiadacza bd Gharisa, a ze ty pierdolisz glupoty ze kazdemu cisne i kazdego przeciw mnie nastawiasz to widac ze cos z Tb nie tak...

Link to comment
Share on other sites

Od kogo? Zreszta yala nam ostatnio mowil (2 dni temu chyba) ze kasy jak ni ma tak ni ma. Zreszta zastanow sie komu wierzysz...

Link to comment
Share on other sites

Korku jak wpełzniesz do jaskini to czekaj aż użyję bless'a. Wtedy ty heal i po twoim healu walka się zaczyna.

Link to comment
Share on other sites

Była. 2:1 dla Santora choc nwm czemu po pierwszej walce ( przegranej Santora ) nagle zachcialo mu sie walczyc na punkty no ale coz...

Link to comment
Share on other sites

chcialem walczyc do 3 wygranych ale na 2 sie skonczylo. Jedna walka nie ma sensu co sie tu znakomicie ukazalo. W pierwszej walce mialem same dodge na Deleteq i bless ani razu nie wlazl. Nastepne 2 wygralem z wiecej niz 1/2 Hp wiec widac ze miales szczescie w pierwszej.  Zreszta czego mozna bylo sie spodziewac skoro masz dopiero 16lvl. To ze sham OP to nie znaczy ze byle jakim kontem kazdego sie pokona.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...