Jump to content

Polski dział na oficjalnym forum


Eshirael

Recommended Posts

Doczekaliśmy się działu tylko dla nas na oficjalnym forum. Jeśli dobrze pójdzie, w całości się tam przeniesiemy z naszego poprzedniego forum, zaoszczędzi to w przyszłości prac nad forum, jak zorganizowania serwera, pozycjonowania, przygotowania szablonu, logicznego shoutboxa (tutaj, w zależności, czy uda się zrobić w jakimś przyklejonym poście, najwyżej będziemy mieli pod konkretnym linkiem), które prędzej czy później byłyby konieczne. I wszystko będzie obok siebie. Teraz została kwestia dogadania się z dodatkowymi działami, obecnie sam nie mam możliwości ich dorobienia.

 

Niedługo dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Czyli zainteresowali się nami;) Duży plus dla nich;) Pewnie dlatego że większosc graczy na ANG  serwerze to polacy nie licząc zabłąkanych rusków  :crazy:  Nie mają nas tu gdzieś jak Cipsoft z swoją Tibiame  ;D

 

 

#Edit:

 

 

Pochwaliłem się już naszym pierwszym zabicie uni w Angielskiej czesci forum;)

Link to comment
Share on other sites

Kto by pomyslal ze Ruski zrobia na oficjalnym forum Polski dzial.                                                                                                                                                                                            Edit: chciałbym dodac ze jesli patrzycie na godzine postu to odejmijcie 2h . Inna strefa czasowa 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Developer

moze kiedys polski serwer zrobia! ale i tak malo co by na nim gralo kazdy woli swoja postacia na eu

 

Nie, malo Polakow :)
Link to comment
Share on other sites

było by gorzej niż z vn  :bad:  a widząc polskie serwery w innych grach mmo aż przykro się robi widząc kulturę jak u jaskiniowców  :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

oo nie, zadnych polskich serwerow, polacy sa straszni:/ az wstyd czase za slownictwo i obycie.. wole juz mieszany:)

 

P.S. Snorlax, TY paniemajesz po polsku?:P

Link to comment
Share on other sites

Twoje pytanie prawie w ogole sie nie rozni od poprzedniego:D bo podajac informacje o updacie poda informacje o dacie udpatu:D hje hje:D nie ma tak latwo, nie podejdziesz moda:D

SNorlax, to zagladasz do polski czasem?

Link to comment
Share on other sites

Informacje o update to nie tylko data, chodzi mi o jakies "ficzery" , których nic jeszcze nie pisali. Nawet niema oficjalnego info o tym czy te kusze beda dla rangera...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

a ja uwazam masa polakow w jednym miejscu co to bedzie za placz... Ze wyzywaja was... Obrazaja czy psuja wszystko :x kazda gra tak upada a na poczatku jest wow

Link to comment
Share on other sites

po co odswiezacie stare posty  :facepalm: popatrzcie pierwsze na date zanim cos napiszecie

 

Powiedział hipokrytyczny odkurzacz antyków.

Link to comment
Share on other sites

Ja, to się cieszę, że rosjanie przemyślą sprawę polskiego serwera. Uważam, że to wspaniały pomysł choć na angielskim wcale nie było źle.

 

Btw ja nie odkurzam tylko ujrzalem topic to i odpowiadam bo nie MUSZE wszystko widziec co new odrazu !! Wiec ujrzalem jego wpis a pretensja o old topic :D idz do moda by zamknol :D

 

Sam się zamknij

~ Aze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...