Jump to content

Wirek... Odzyskanie mojego konta...


Dulson

Recommended Posts

Witam, mam tutaj konto pod nazwą Ksardess, jednak niestety nie mogę się zalogować, bo hasło to dawno przepadło, odzyskać hasła też nie mogę ponieważ nie mam hasła do maila, a hasła do mail nie odzyskam bo mój stary mail jest zablokowany i odzyskać hasła nie mogę...

 

Do sedna... Grałem tutaj w latach(orientacyjnie) 2011-2014 z przerwami dłuższymi bądź krótszymi, tak czy tak głównie to rok 2011 i 2012 gdzie intensywnie grałem. Mam zapisane maile do dwóch kont jak i hasła, ale na żaden nie mogę się dostać i nie wiem czy to jest kwestia tego że w pole login podaje maila? (nie wiem czy w ogóle był tworzony login). Jedno konto pewnie przepadło, ale w sumie nie ma co o nim mówić, bo jest ważniejsza sprawa. Na moim głównym koncie w grze, na głównej postaci pod nazwą "Wirek". Może jeszcze ktoś pamięta, no grałem jeszcze gdy maksymalny był 20 level. Potem jak zobaczyłem że jest 21-30 to mi się odechciało grać, ale teraz chciałem wrócić i grać w sumie dalej bo mam taką możliwość.

 

No, ale tu się pojawia problem. Tak jak pisałem wyżej do konta nie mam nić i pisząc do supportu też poprosiłem o zmianę maila, bo jako tako to nie mam żadnego dostępu do konta czy odzyskania hasła do niego... Podałem bardzo dużo szczegółów z jakich numerów leciały transakcje na MC, czy jaki sprzęt był itd. Większość danych znałem, a żeby bardziej doszczegółować wiadomość posiłkowałem się ScreenShotami z starego telefonu gdzie znalazłem zdjęcia swojego sprzętu itd. jednocześnie odświeżając sobie pamięć.

 

Teraz mam takie pytanie, czy pomimo tego, że hasło do konta zgubiłem bo mi nie pasuje, mail jest nieaktywny itd. To jest szansa, żeby odzyskać to konto?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...