Jump to content

Warspear Online Güncelleme Sorunları - Çözümleri

Legionn

Recommended Posts

Değerli Warspear Online Kullanıcıları!

Bazı arkadaşlar yeni versiyon konusunda sıkıntı çekiyorlarmış.

Bazıları güncelleştirme hatası alıyor, bazıları ise outdated problemi ile karşılaşıyormuş.

Işte Çözümler:

1.Tarayıcınızdaki cache ve cookieleri silin.

2.Oyun dosyasını silin. (Bu dosya hafıza kartında veya telefon hafızasında - data - warspear'da bulunmaktadır.)

Not: Bunları yapmadan önce ID ve ŞIFRE'nizi bilmek zorundasınız çünkü oyun size bunları yapıp yeniden indirdikten sonra yeniden ID ve ŞIFRE yazmanızı isteyecektir!

Hala sorununuz çözülmediyse lütfen desteğe e-mail gönderin: http://warspear-online.com/en/support

Desteğe ingilizce gördermek zorundasınız.

şu anki trade sistemi bana göre mükemmel olmuş uğraşmaya gerek yok itemi koy git 1 saat bağırmaya bile gerek yok ^^ bir de bu offline olunca bile kullanılabiliyorsa işte o zaman süper olur

şu anki trade sistemi bana göre mükemmel olmuş uğraşmaya gerek yok itemi koy git 1 saat bağırmaya bile gerek yok ^^ bir de bu offline olunca bile kullanılabiliyorsa işte o zaman süper olur

Siz oyunda degilken bile koydugunuz item orda kaliyor. Tabiki belli bir sure.

• 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...

Yav arkadaşlar sorunu çözen nasıl çözdüyse anlatsın. bencillik yapmayalım. Benim charıma benim pcden girilmiyor ama başka bir ip üzerinden girilebiliyor ben benim pcden girince şöyle yazıyor: your profile has been blocked,Visit the game site for additional info? diyor bi türlü çözemedim.

• 1 year later...

muhtemelen 1 aylık bloke almıştı ;D ;D ;D ;D

Yav arkadaşlar sorunu çözen nasıl çözdüyse anlatsın. bencillik yapmayalım. Benim charıma benim pcden girilmiyor ama başka bir ip üzerinden girilebiliyor ben benim pcden girince şöyle yazıyor: your profile has been blocked,Visit the game site for additional info? diyor bi türlü çözemedim.

IPniz bloke edilmis.

id ni ver bi bakiyim sadece idi ver

sana demedim team -GodofWar ona yazdım

id ni ver bi bakiyim sadece idi ver

Adamin dediği seyi carpitmayalim,yanlis parola yazsanizda block yemişse o yazi cikar >:D

• 2 months later...

Moderatörüm ve arkadaşlar,

Ben dungeon mapinde hiç görev almadan heroic de dahil hepsine girdim bitirdim. Dungeon mapindeki ortadaki adam veriyor galiba ama guncelleme geldi geleli ben o adamdan hiçbir gorev almadim yoktu çünkü. Easy, normal, hard ve heroicin de görevleri oluyomuş onlarda yok . Gatekeeper görevi oluyormuş galiba ama bana dungeon mapinde kimse gorev vermedi. Ayvondilde de gorev yok. Oyun hatasımıdır yoksa bişey mi yapmam lazim bi gorev mi atladim anlayamadım. Görev listemde de sadece mavi görevler var. Chainless görevlerini de bitirdim. Six shadowda yaptim. Hiç görev yok anlayacağınız. Yardımlarınızı bekliyorum.

İlk önce diğer irselnorttaki tüm sarı görevleri ve dungeondaki easy normal hard heroic görevlerini de vermen gerek , ardından seni yeni haritaya ayvondile göndericektir acele etme :) eğer görev alamıyorsanda tüm görevleri silip oyuna çıkış ve tekrar giriş yaparak şansını deneyebilirsin ::)

Ip ban yiyeli 3 ay oldu hala acilmadi mk tel ban yedi pc yemedi madem teli banlion pc yede banla sonucta oyunu oynuyorum yine adamlardaki zekaya bak ip ban nedir ya >:D

İlk önce diğer irselnorttaki tüm sarı görevleri ve dungeondaki easy normal hard heroic görevlerini de vermen gerek , ardından seni yeni haritaya ayvondile göndericektir acele etme :) eğer görev alamıyorsanda tüm görevleri silip oyuna çıkış ve tekrar giriş yaparak şansını deneyebilirsin ::)

Sarı görev listemde yok zaten mapta da gostermiyor.  Ayvonidle gönderdi zaten sadece konuşma görevi oldu sonra görev vermedi. Daha önce hiç olmadı böyle bişey oyun hatası bence. Çünkü güncelleme geldiği gün yine görev veren kimse yoktu dungeon mapinde.

Norlantta kotaravvada sarı bi görev vardı onu yapmam lazımmış dungeon görevleri için tamamdır. Teşekkürler

uh kota yapılmazmı yav ;D

• 1 year later...

War Spear Versiyon:5.2.0 Tıkla İndir Windows

Edited by Hizcanavar

• 1 year later...