Jump to content

LISTA SKAZANYCH/He Stolen


WILK

graczom z tej listy nigdy nie Pomagamy W NICZYM  

13 members have voted

  1. 1. graczom z tej listy nigdy nie Pomagamy W NICZYM

    • podoba mi się ta myśl
      10
    • nie nie podoba mi się
      3


Recommended Posts

w skrocie informujemy w tym poscie / przestrzegamy przed graczami złodziejami

 

Pierwszy psi kot oczywiscie moj zlodziej

 

1. #Roobertpl

2. #Polakhero

Link to comment
Share on other sites

Jestem przeciw, znów zacznie sie nagonka jak bylo kiedys. Był temat na eng forum i lepsi gonili gorszych za to  ze np ubil im mooba

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wiem że ukradli. Może założyć temat ostrzegający innych przed kimś. Kiedyś była już Black List i sie nie sprawdziła.

Link to comment
Share on other sites

wlasnie santor mowie o tych co okradaja wporzadku polskich graczy ... I ich powinno sie wyplenic albo lepiej jak by nie tykali gry :x

 

PUBLICZNIE >kolega jego)samiela ojebał mnie czyli twisted stave old runy old crystal large tak samo buty, ringi, pas,amulet twiste stave.... Nice roobertpl moze calkowicie wypierdalac z gry zlodziej pierdolony... Ale nie powiedzialem ostatniego slowa od czego jest support i znajomosc osoby z sądu :D

 

Mi kasa nie lezy na drodze ktora wlozylem w tamto eq ktore ma jakas wartosc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jezeli jeszcze sie ktos zajmuje tym tematem to dopiszcie polakhero. Ojebal graczy Obs i Mcvirgo i perfidnie wykorzystal gracza Ipla. Na dodatek rozpuszcza informacje ze niby Ipla ich okradl. Zreszta, na mmorpg-mobile.com sam Polakhero zrobil temat ze sprzedaje.... Zajebanego chara.

Link to comment
Share on other sites

Moze jakis powod dlaczego Roobertpl, bo kazdy moze sobie tak po prostu wpisac kazdego:/ ja moge np wpisac gracza Bodzius, tak bez przyczyny:/
Link to comment
Share on other sites

Jestem przeciw, znów zacznie sie nagonka jak bylo kiedys. Był temat na eng forum i lepsi gonili gorszych za to  ze np ubil im mooba

 

 

Powtarzam że ja do tego ręki nie przykładam. powód up...

Link to comment
Share on other sites

tez jestem przeciwko, ludzie beda tu wpisywac graczy za byle powody i nagonka:/ dajcie spokoj, czy my polacy musimy sobie tylko skakac do gardel?

Link to comment
Share on other sites

tez jestem przeciwko, ludzie beda tu wpisywac graczy za byle powody i nagonka:/ dajcie spokoj, czy my polacy musimy sobie tylko skakac do gardel?

    Twoj wybor ale tu wpisujemy zlodzieji nikogo wiecej dwa topic jest od tego by klamstwo ze ktos oszukal naprostowac

 

 

Tarcza to moze inaczaj oddaj mi kurwa moje eq... pogadamy ale wait daj mi eq warte sporo a ja cie ojebie :D zmienisz zdanie i perspektywe

Link to comment
Share on other sites

szybko odkryles post wiesz co byl powod ale edytowalem by nie zasmiecac listy... A polowa graczy wie...

 

 

wiec by nie bylo typek ojebal mi twisted stave old enchant.. Buty. Ringi x2 . rekawice wszystko old enchant... I nie wracaj do tego bo kurwica bierze mnie na typa

Link to comment
Share on other sites

ogolnie tym osobą nie pomogamy w niczym

a dwa sam widzisz dzieki liescie wiesz kto okradl to raczej im eq nie dasz czy cos bo pewnosci nie masz... Ok mykam ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wow ksardess Ty zyjesz, co sie z Toba dzialo? czemu mialbys byc na tej liscie?

 

Pewnie że żyje, wczoraj już nie bardzo na zakończenie imprezy ;) Jeszcze zgubiłem loginy hasła, w pomocy nie mogą pomoc bo nie podałem wiarygodnych danych, szkoda. Odzyskałem wirka że starego konfigu na telefonie, ale na kleena to już nie wiem, bo ją pamiętajem że hasło było to samo tylko w email dodawalem literę a przed email.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Polakhero zgrywa cwaniaka, gra charem Tropez. Razem z nim w okradanie ludzi wkreca sie typ o nicku Browareq/Browarpol. Radze uwazac na cwaniakow. Jednego newbie polaka juz chcieli okrasc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...