Jump to content

Mage

fghty

Recommended Posts

Eu serverinde mage kasıyorum ama skill duzeni konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Mage de hunt için ve pvp için skill duzeni(expert skiller de dahil) nasil yapıyorlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Edited by fghty

Öncelikle Merhaba

Pvp için skill build;

Fire ball: 5/5

Stone shatters: 5/5

Time warp: 3/5

Ethereal barrier: 3/3

Dragon eye: 4/4

Pve (Farm) için skill build;

Fire ball: 3/5

Stone shatters: 5/5

Time warp: 5/5

Ethereal barrier: 2/3

Dragon eye: 4/4

Overload: 2/4

Mage pvp için çok iyi bir karakter değildir. Skillerinin çoğu atak damage skilleridir. Stun skill'i yoktur doğru düzgün. Farmda çok iyidir.

Ve son olarak yüksek seviyeli +9-+10 karakter dizmeyecekseniz mageyi önermem.

overload'ın becerisini detayli olarak anlatırmısın Kesler kardeş  :clapping:  :give_rose:

Tabiki

Overload

Cooldown: 20 sec

Overload etkinken yapılan herhangi bir saldırıdan düşmana magic damage bırakabilirsin. (Örneğin Overload'ı bastıktan sonra atak yapıyorsun.Bu yaptığın ataklardan birisi Overload'ı etkin hale getirip düşmana bir zehir bırakıyor. O zehirde 3-4 kez düşmanın canını azaltıyor. Yalnız aşırı bir damage vurmuyor.) Overload etkinken eğer atak yapmazsan skill çalışmaz. Tutma olasılığı skill seviyesine bağlıdır.

Yine olasılık skili desene  :cray:

Ben onu 3/4 denemiştim ama hoşuma gitmedi. Olasılığı düşük gibi ve dmg az vuruyor. Onun yerine diğer skilleri geliştirmek daha iyi olacak gibi.

Benim Overload skill seviyem 2/4

Overload'ı bastıktan sonra arkasından Blazing ground skillini kullanırsanız. Tutma olasılığı bir hayli artıyor. Yeni dungeonlarda aynı kare içinde 20-25 yaratık olduğunu düşünürsek bu skillin ne kadar iyi olduğunu anlarsınız. Tabiki Pve için iyidir sadece. Pvp'de bir işe yaramaz

overload aktif skil olarak gözüküyor,skili kullanmak mı gerekio zehir etkisinin şansının aktif olması için?20-25 i geçtim 10tane mob dalsa mage full +10 olmasi lazmki sağ kalsın o skill işe yarasın :D düşmanlara ölümsüzlük skilleri , stun skilleri , alan totem heal skilleri veriolar elflere'de çiçek veriolar ellerine  :snorlax:

Evet Overload aktif skill. Skille bastıktan sonra yapacağın ataklardan birisi Overload'ı tetikleyip zehir bırakıyor düşmana .

Life stealinizin iyi olması lazım magede. Şu an bende %15. Alan skilleri olduğu için ne kadar mob o kadar hp.

Kardeşim  Kesler ,Teşekkür Ederim Bilgiler İçin :give_rose:

Mageyi pvp lik dusunmuyorum pve için daha iyi. Blazing ground  skilli daha almadim alinca bide oyle denerim. Dediğiniz gibi daha iyi olabilir.