Jump to content

Türk Klanı açıldı!

Legionn

Recommended Posts

o zaman beni de ekleyebilr misiniz??  Irk:Firstborn ismi: anaconda    server:Vn-Chuanhan

Sınıf ve seviye belirtin.

Bende varım oyundaki adım Ergelon sapphira firstbornum lvlim 9 eklerseniz sevinirim...

Sınıf belirtin.

Beni de eklerseniz sevinirim

Oyuncu adı: Cryzone

Level: 8

Sınıf: Shaman

Sunucu: EU - Emerald

Hoşgeldiniz!

Gelen arkadaslar yakinda eklenecektir ve ayrica bir duyuruda bulunmak istiyorum.

Madmaxx tekrardan aramiza yonetici olarak katiliyor. Eu-Emeraldda sorun yasayanlar ona da artik ulasabilir. Yazi guncellenecektir.

Iyi eglenceler!

Oyuncu adı: Xgrozax

level : 20

sınıf: rogue

sunucu : emerald

oyuncu adı : grroza

level : 6

sınıf : paladin

sunucu: sapphire

Us Sapphire                                              Turkiyemx                                                    Priest                                                                11 lvl

Bişey dicem şimdi bu Türk klanı açıldı ama ben hala neyin değiştiğini anlamadım

Suanda tatildeyim o yuzden pek bir duzenleme yapamiyorum.

@sonsigaram zevkine degil.

Etkinlik, farm ve daha birsuru sey yapacagiz. Forumda gozukmesede bir ay kadar evvel pvp etkinligi yapmistik sizlere ekran goruntulerini paylasacagim.

Ayrica uyelerimizin sorunlari ile de ilgilenmekteyim.

Evet arkadaslar suanda Sapphire sunucusunda full dark esyasi olan kullanicilari farma davet ediyorum. Bana burdan veya oyundan ulasmaniz gerekiyor. Dusen droplari paylasacak arkadaslar bekleniyor. Suanda Aliendayim ancak sizi gelip alabilecegim. Bu farmda sadece Turkler olmamaktadir. Irk; Firstborn ve Chosen. Iyi eglenceler ve iyi farmlar dilerim!

herald ve scorp  icin 2,5k defli  bg farmı icin +3k defli bd veya paladin +2k defli okcu bide +230 heal druid  oyundan pm atın toplanip gideriz (Turkiyetrt ,Kumarbaz , Xcnk  bu carlardan birine pm atmaniz yeterli ) us- sapphire firstborn & chosen

birlik ve beraberligimizi korumak icin once turkleri dolandırmaktan vazgecin  bu işi yapanlar kendilerini biliyor  bide basit farmlar icin buyutulen kavgalar küslükler tamamen gereksiz seyler oyunu zevk almak için oynayin :drinks:

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...