Jump to content

[2016.06.20] Sunucuların Durdurulması! Önemli değişiklikler

LeBlanco

Recommended Posts

Arinar'ın savaşçısı!

21.06.2016 - 9:30 CEST tarihinde oyunumuz sunucuları 1.5 saat süre ile oyun için önemli değişiklikler için durdurulacaktır:

- "Professional rider" başarımı "World Creation" kategorisine eklenmiştir, bu başarımı elde ettikten sonra "Snowman" smiley kazanılacaktır.

- "Arena champion 2x2" başarım süreci düzeltilmiştir.

- "Night rider" için Kristalin saldırı mesafesi arttırldı, böylece ruhları daha kolay öldürebileceksiniz.

- Haftalık sıralama zamanı düzeltildi.

- Okuçunun sınırsız süreli tuzak hatası düzeltildi.

- Sunucuların stabilitesi arttırıldı.

Lütfen bu süre içinde ciddi bir plan yapmayınız, rahatsızlık için özür dileriz.

AIGRIND

Edited by LeBlanco

Oyun içinde yaşanan sunucuya bağlı kopmalar, yavaşlamalar, aksaklıklar vb. durumların iyileştirilmesi hali.

Guzel olmus ama oyunda haksizlik var soyle anlatiyim

Her hangi bir elf oyuncusu mc yada elf e stun atiysa karşinindayki bişey olmamiş gibi skill kulanabiliyor bu haksizlik (onceden bastigi icin skillere ben stun da atsam bişey yaramiyor) butun elf skilleri icin gecerli bu mc de sadece lock o da hex skill li, bunu duzeltmeleri lazim bu adil bişey degildir

Ben havada yakaliyorum dusmani hams la :D Shaman ,lock ,druid ve rangerlar daha hizli hateket etmeliler. Aslinda herkes daha hizli hareket etmeli pvp de kazanmak icin.

Guzel olmus ama oyunda haksizlik var soyle anlatiyim

Her hangi bir elf oyuncusu mc yada elf e stun atiysa karşinindayki bişey olmamiş gibi skill kulanabiliyor bu haksizlik (onceden bastigi icin skillere ben stun da atsam bişey yaramiyor) butun elf skilleri icin gecerli bu mc de sadece lock o da hex skill li, bunu duzeltmeleri lazim bu adil bişey degildir

Merhaba,

Öncelikle fikrini bizlerle paylaştığın için teşekkür ederiz. Oyun içinde tüm klasların kendine has becerileri vardır ve bu durum bir diğer klası destekleyici biçimdedir. Bir çok konuda oyuncular zayıf düşündükleri klasları tartışsalar da böyle bir durum söz konusu değildir. Eğer bu durumun gerçekten bir hatadan kaynaklandığını düşünüyorsanız lütfen;

- Bilgisayardan girdiğiniz oyun penceresinden "Menu" > "Send bug report" bölümüne basarak sorunu ayrıntılı olarak gönderiniz.

Bu resimle olacak iş degil bunu vidoe halinde gonderme sansim var mi? Yani stun atmamiş gibi adam butun skilleri kulaniyor, cok sacma.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...