Jump to content

Oyundan Kareler..

Madmaxxx

Recommended Posts

aktif oyuncu sayısı serverde az , bundan dolayı biz bu serveri tercih etmiştik.Herşeye Ragmen Neticeye bakıcak olursanız Oyunda ilk kez Bir Türk Guildi Manalı Bir isimle 1.liğe Hak kazandı

Panpa ,Yeni gelmişsin Senin şhamanı Kestim Yanlışlıkla Tekrar Özür Dilerim  :friends:

Ne ozuru Ayipsin knk istedigin zaman kesebilirsin beni  ;D :drinks:

2lvl rogue mi goruom orda ne  :blush:

İşte bu!

Опубликованное фото

ben de madmaxx ı aradım ama göremedim  ;)

Ben uyuya kalmışım ya Legends guildi gelcek diye sabah 7 ye kadar dungeon yaptik :) 14 kere felan herhalde

• 2 weeks later...

:clapping:

+10 blade doomlu ve ice setli blade dancer o crtgi vuruyo üstüne birde yeni skill eklediler roguelere komik ....

şuan +10 2 axe + ice setli bir rug 2 saniyede yaklaşık toplam max 3800 vuruyo

yani bir boss kesiyorsun aradan bir rug çıkıyor 2saniyede seni kesiyor ve boss ona kalıyor :fool: ŞaKa GiBi AsLInDa :fool:

+10 blade doomlu ve ice setli blade dancer o crtgi vuruyo üstüne birde yeni skill eklediler roguelere komik ....

şuan +10 2 axe + ice setli bir rug 2 saniyede yaklaşık toplam max 3800 vuruyo

yani bir boss kesiyorsun aradan bir rug çıkıyor 2saniyede seni kesiyor ve boss ona kalıyor :fool: ŞaKa GiBi AsLInDa :fool:

iyide blade'in skilli daha güçsüz rogunun skilinden ama attigi kanatma gibi bisi varya stunli o kapatıyor acigi

iyide blade'in skilli daha güçsüz rogunun skilinden ama attigi kanatma gibi bisi varya stunli o kapatıyor acigi

AÇIĞI KAPATABİLMESİ İÇİN HAYATTA KALMASI GEREKİCEK ÜSTELİK BİRDE GÖRÜNMEZ  ....  3800 HASAR, POT BASİCAK ZAMAN YOK = :) ERROR

ole biseyki heryerinden bisey almislar skillerin dmgleri az chop atiyon adama 60 giriyo benim kendi damagem 418 skill 550 falan bari 800 falan vursa isler degisir oyuna yenilik gelsin diye bazi karakterleri ölduruyolar. :nea: 

barbarin hic bi gorevi yokki arena mi atsin imkansiz tanklik da yapamiyorum eskisi kadar  roguede tank oluyor ben napam baska char ac diceksiniz acmicam la inadina barbar  :dirol:

barbar candır  :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: en cok defans onda ama sanki en az defans onda  :crazy: :crazy: :crazy: ;D

o kadar iyi tankım ki canim inmiodu. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

alt mobu aras halledior necrolar boss mob tutuor sana bi tek boss daliyor , heal atman bile sacma olmus.

rodi sana fikrini soran olmadi kapa o lanet olasi ceneni. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: