Jump to content

Oyundan Kareler..

Madmaxxx

Recommended Posts

Melee'nin karşısında boru gibi durursan bu olur. 2vs1; karşıdakiler arena karakteri, newbie değil. 

Опубликованное фото

bunlar da bonus olsun

Опубликованное фото

Опубликованное фото

shamanin yeni skill ney bilen var mi ?

Ligthning Shield - Shaman'ın etrafında bir kalkan oluşur. Shaman hasar aldığında saldıran kişiye hasar verir(şansa bağlı olarak, her zaman değil).

ya şimdi roguem var rogueyi de seviyorum ama shamanin da yeni skilli ile beraber super oldugunu dusunuyorum bastan level ve item kasmak da zor ne etsem ne yapsam bilemedim. tower için kasmak istiorum shamani

ya şimdi roguem var rogueyi de seviyorum ama shamanin da yeni skilli ile beraber super oldugunu dusunuyorum bastan level ve item kasmak da zor ne etsem ne yapsam bilemedim. tower için kasmak istiorum shamani

Eskiden chainless yapmak kolaydi şimdi imkansız gibi bişey olmuş kascaksan bunu düşün derim

1lv noviceye kullandiklari skine bak (kirmizi kostumlu 6lv ile 20lv lere daliyor , 20lv barbariani var op kullanmiyor ;D ;D )

98508_.png

Para batiyor insanlara diyecem de zevk meselesi, sonuçta hepimiz oyun oynuyoruz. İster 20 lvl silahına taksın ister 1 lvl ; demek ki böyle eğleniyor. Ne kadar bize mantıklı gelmese de. :)

Bunlar da iyice azıttı  ;D

98532_.png

1lv noviceye kullandiklari skine bak (kirmizi kostumlu 6lv ile 20lv lere daliyor , 20lv barbariani var op kullanmiyor ;D ;D )

Çünkü o kadar saçma oynuyorlar ki 20 level i ile hatta bilmiyor bile :)  Barbarian ini teke tek de full hp ile keserim bahse bile girerim :)

Çünkü o kadar saçma oynuyorlar ki 20 level i ile hatta bilmiyor bile :)  Barbarian ini teke tek de full hp ile keserim bahse bile girerim :)

m.coins cekince saglam olduklarını zannediyorlar engincim  :facepalm:

Gangnam Style :tease: :unknw: :yahoo:

süpermiş  ;D

m.coins cekince saglam olduklarını zannediyorlar engincim  :facepalm:

Öyle zaten benim 6 level shamanimla kestim tas ve rune bile yoktu :)

;)  Tebrikler Ottomana ___ Sa Pearl'den Bir_İnci  ;)

98978_.png

Para batiyor insanlara diyecem de zevk meselesi, sonuçta hepimiz oyun oynuyoruz. İster 20 lvl silahına taksın ister 1 lvl ; demek ki böyle eğleniyor. Ne kadar bize mantıklı gelmese de. :)

Bunlar da iyice azıttı  ;D

Guenhvywar senmiisin modum? :shok:

Guenhvywar senmiisin modum? :shok:

Şimdi iyi bir şey yaptıysa benim, kötüyse değilim. Önce onu söyle  ;D

vayyyyy knk helal sana hatırlıomusn us da da 6 level arena carlarımız vardı bnmkinin adı Qxe idi 8)  full arena atrdık senle ezerdık mılletı hep  bi ara prıest kasmıstık beraber ama bnmm Qxe calınınca bıda konusamamıstık özledim seni  :friends: ;D 14 level arena carın vardı saglam  ;D  sen guenhy ile kufur edıodun mıllete öyle tanısmıstık hatta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 

;)  Tebrikler Ottomana ___ Sa Pearl'den Bir_İnci  ;)

Ya kardeşim yanlis anlama ama siz 200k ile birinci olurken biz 500-600k kasip 2. 3. oluyoruz.Sizin sv garipmiş  ;D

vayyyyy knk helal sana hatırlıomusn us da da 6 level arena carlarımız vardı bnmkinin adı Qxe idi 8)  full arena atrdık senle ezerdık mılletı hep  bi ara prıest kasmıstık beraber ama bnmm Qxe calınınca bıda konusamamıstık özledim seni  :friends: ;D 14 level arena carın vardı saglam  ;D  sen guenhy ile kufur edıodun mıllete öyle tanısmıstık hatta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sanırsam o ben değilim, isim benzerliği olmuş. :)

14 level bi okcu n vardı ısmını tam hatırlayamadım ama +8 longbowun vardı ısmı sen degılmıydın o guenhywar 10 level bıcakcıydı :facepalm:

Ya kardeşim yanlis anlama ama siz 200k ile birinci olurken biz 500-600k kasip 2. 3. oluyoruz.Sizin sv garipmiş  ;D

Bizde suan 765k kastik 2. Siradayiz..

aktif oyuncu sayısı serverde az , bundan dolayı biz bu serveri tercih etmiştik.Herşeye Ragmen Neticeye bakıcak olursanız Oyunda ilk kez Bir Türk Guildi Manalı Bir isimle 1.liğe Hak kazandı

Panpa bende mi gelsem sa da elfe  ;D

Panpa ,Yeni gelmişsin Senin şhamanı Kestim Yanlışlıkla Tekrar Özür Dilerim  :friends: