Jump to content

Oyundan Kareler..

Madmaxxx

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bizim Oynadığımız server'de World Chat Bölümüne 1 ,2 Saat takılırsan : Türkçe ,  İngilizce , Rusça , Vietnamca ,İspanyolca Ara Sırada Fransızca Görebilirsin . :blush:

orda ingilizce konusuluyormu hizconovor  :dirol:

*Hizcanavar

O'da var  :blush: :tease: :tease: :tease: :tease:

türkleride ruslari da sevmeyen inglizce konusa bilen guruplarda var artik, server popülasyonu artti BR çok var coğu ingilizce konusa biliyor...

Selamün aleyküm diyen bir Warlock'a bile rastladim, Rusmus kendisi :) :friends:

aynen katılıyorum  :clapping:  tanıdığım  2-3 türkmen var rusca biliyorlar , bu sayede rusların kime küfür ettiklerine daha kolay anlıyorum :bad: :bad: :bad:

aynen katılıyorum  :clapping:  tanıdığım  2-3 türkmen var rusca biliyorlar , bu sayede rusların kime küfür ettiklerine daha kolay anlıyorum :bad: :bad: :bad:

küfürlerin %50si bana geliyordur  :crazy:  nedense ruslar beni sevmiyor  :wacko: :unknw:  anlaşabildiğim rus sayısı 5i geçmez herhalde  :facepalm: (bunun en büyük nedeni bir çoğunun "gm" hayranı yavşak kişiler olması olabilir  :lol: )

1-2 tane admin var bizm serverde onuda direktor tanıyo :S 1i rus 1 vietnamlı zaten :S online olma süreleri o kadar az ki :S

1-2 tane admin var bizm serverde onuda direktor tanıyo :S 1i rus 1 vietnamlı zaten :S online olma süreleri o kadar az ki :S

vietnamlı kim bana söyle aramı anında kurar muhabbete başlarım  :tease:  rus olansa sansei ve onunla hayatta konuşmam kendi arkadaşlarına  süresiz ban atması gerekirken bşi yapmıyor!!! :aggressive:

attigin fotoda kapatmisin ama bak burda FAIL  , ince gorurum , ayrintiya takilirim  :blush:

aferim  :facepalm:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥anlatabildimmi  :blush: :blush:  max def ve reg denemesi  :blush: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

75422_.jpg

sansei hayalci bi çocuk sadece  :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: biczero nun yazdigi gibi "♥♥♥♥ sucuk sansei ♥♥♥♥" :yahoo:

Hizconovor sizin sw de arena cari kasacam druid , biri artik shaman/druid novicesi hediye eder bana  :blush:

ranger novice hediye eden olursa bende gelirim 3x3 atariz :lol:

sistr sen bizim herşeyimizsin  :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

:give_rose:  :blush:

Cok buyuk hayallerim vardi  :facepalm:

İyiymiş  ;D