Jump to content

ABİLER CHARİM CALİNDİ YARDİMM!

turkteam

Recommended Posts

abiler su oyunda 1kisiye guweniyim dedim valeskasz die bi ranger le bnm blade dancer war 15 lwl thieftr takas etcektik ulan dedim guweneyim adam wermese bile ayri bi hesabimda turkteam 16 lwlim war dedim adama sifreyi werdim afedersiniz serefsiz pislik ignore yapti cikti oyundan ne chari ne de kendi charimi werdi caldi charimi charda degilim yaptigi serefsizlige bozuldum yoksa boktan bi 15 lwl inat ettim o serefsize bunun hesabini sormam lazim legion abi umudum sensin lutfen yapicak birseyimiz yok deme lutfen ne olur charimi geri alalim yada thieftr yi kapattiralim adamin adi valeskasz firstborn 16lwl eu emarald lutfen gerekli mercilere iletirmisin abi chari geri alamasak bile kufurlu konusuo falam diyip sildirelim abi lutfen :(

Ahbe kardeşim bu oyunda kimseye güvenme sadece arkadaşlarına güven. Zaten bizim server dolandırıcı kaynıyor. Umarım geri alırsın.

umarım cari ilk açtığında verilen numarayi hatirliyorsundur support a ticket at carim çalındı diye o numarayi yaz çarın içindekileri skill levellerini yaz alırsın geri ben carim çalındığında öyle ticket atıp geri aldım çarı  :aggressive:

vallhi o zman nasl alırsn geri bilemem ama küfür filan diye kapatacaklarını sanmıyorum oyunda herkes küfrediyr ki ben hiç küfürden banlanan duymadım :diablo:

o zaman o bipp..... alsin o chari totosuna bipp..... hadi k.g bu arada izmircoast sagol ayrica bnde izmirde oturuyom we seni gordum sanki bn izmirin neresinde oturuyosun hemserim :) ??

alman kolay ama hotmailini değiştirmemişse

bnmde carım çalındı ama adam sildi bnm karakterleri

ve bnm adamlar 20lvl bd ve 16lvl rangerdi  :(

yapıcağın supporta girip şikayet yazman şikayet bölümüne account recovery seç

sana snn car için yeni şifre yazmanı isticek

sonucu söyle bana  ::)

• 6 years later...

Mevcut hesaplar için çok acil bir şey olmadıkça mail değişikliği yapmıyorlar diye biliyorum. Oyunda kimseye güvenmeyin arkadaşlar. Mümkünse açtığınız hesaplara Facebook ve Steam bağlantılarını ekleyin. Takastan uzak durun, kuralları okursanız takas ile yapılan işin sonucu ya dolandırılma ya da ban oluyor.